2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Mezuniyet Partisinden Sonra Yorgun Göz Altlari İçin Bakım | Kiehl’s Blog

April 13, 2020

 O mükemmel gecenin ardından, göz altlarındaki morluklar için nasıl bir bakım uygulayacağını biliyor musun? 

Sabırsızlıkla beklediğin o gün geldi. Elbisen, saçların ve makyajınla mezuniyet partisindeki herkesi büyülemeyi başardın. Sıra geldi gecenin yorgunluğunu üzerinden atmaya. Fakat o da ne? Göz altlarındaki morluk ve şişkinlikler, “bana acil müdahale et!” dercesine alarm veriyor. Peki bu durumda ne yapmalısın?

Aklına ilk gelen o geleneksel yöntemlerden biriyse, açık konuşalım derdine çözüm olmayacak. Diğer yandan, göz altı morluğu ve yorgun gözler için tavsiye edilen doğal kaynaklı bitki özlerinin gücüyse karşı konulmaz bir gerçek. Fakat gecenin o saatinde bu özleri nereden bulabilirsin ki? İşte tam da bu esnada göz bakımında uygulayabileceğin, doğal kaynaklı özlerden oluşan kremler ve serumların önemi ortaya çıkıyor. Peki, bu noktada uzman görüşlerinin söylemlerine kısaca bir göz atmaya ne dersin? Bakalım onlar bu konuda hangi önerilerde bulunuyor.

Göz Altı Bakımında Uzmanlar Neler Öneriyor?

Güne tazelenmiş, aydınlık ve tüm yorgunluk izlerinden arınmış bir göz altı ile başlamak, eminiz ki gün boyu enerjik hissetmene de sebep oluyor. Hal böyleyken, cildine uygulayabileceğin krem ve serumlar ile de aynı etkiye sahip olmak istiyorsun. Öyleyse, doğal kaynaklı özlerden oluşturulan ürünleri tercih etmelisin. Çünkü uzmanlar da aynısını söylüyor.

  • Düzenli Aralıklarla Krem Kullanmalısın

Düzenli olarak krem kullanmak, göz altı morluğunun düzeyinde azalma sağlıyor. Kullanılan ürünlerin içeriği ise cilde faydasını bildiğin bileşenlerden oluşmalı.

  • Göz Altı Serumlarının Uygulanışı Önemli

Kremlerin yanı sıra göz altına uygulayacağın serumlar da yoğun etkileri ile göz kamaştıran bakım ürünleri arasında yer alıyor. Uzmanlar, serumların uygulanış tekniklerini de son derece önemli buluyor. Özellikle gece yatmadan uygulanması gereken serumlar, göz çevresine masaj yapılarak yedirildiğinde, etkisini çok daha fazla gösteriyor.

Göz Altlarına Uygulayacağın Bakımda Doğanın Mucizevi Etkisi: Midnight Recovery Eye

O mükemmel partinin ardından, gözlerindeki tüm yorgunluk belirtilerini silecek ve güne tazelenmiş görünerek başlayacağın bir önerimiz var: Kiehl’s Midnight Recovery Eye göz bakım kremi! Tamamen doğal kaynaklı bitki özleri ve doğal kaynaklı yağlardan oluşan bileşenleri ile dikkat çeken ürün, mezuniyet partisi sonrası göz altlarına uygulayacağın harika bir bakım sunuyor. İnce çizgilerin görünümünü azaltırken; göz altı torbalarının ve koyu halkaların görünümünü de azaltıyor. Formülünde Tavşan kirazı, Akşamsefası yağı ,Lavanta yağı ve Skualen yer alır. 

Öte yandan serinin diğer ürünleri Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil temizleyici yağ, makyajını nazikçe temizleyip, cildini etkili bir şekilde arındırırken; Midnight Recovery Concentrate gece bakım iksiri de o yoğun gecenin ardından, yüzüne uygulayabileceğin canlandırıcı bir bakım sağlıyor. 

Yorucu Günlerin Ardından Cildinin Görünümünü Canlandıracak Ürünler Kiehl’s’ta Seni Bekliyor!

Uzun ve yorucu mezuniyet partisinin ardından, yorgun görünmeyen ve parıldayan göz altlarınla herkesi şaşırtmaya hazır mısın? Aradığın her şeyi bulabileceğin ve etkisini hızlıca hissedeceğin göz bakım ürünleri ile sabaha yenilenmiş bir cilde uyanmanı sağlayacak bu kremleri, sen de hemen keşfe çık. O gecede güzelliğin ile zaten herkesi kıskandırmışken, enerjik görünen cildinle de ertesi gün, tüm dedikoduların odağı olacağın bir güne başla!← Öncesi Sonrası →