2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Kuruyan Dudaklara Lip Balm Koruması

November 04, 2020

Dudaklarındaki cilt dokusuna nem takviyesi uygulamadığında, kuruluk görünümü gibi belirtiler ile karşı karşıya kalabilirsin. Bu tip problemler, özellikle kış aylarından nemsiz kalan dudaklarda sıklıkla görülebiliyor. Bu nedenle dudaklarını gün boyu yumuşacık ve nemli tutacak lip balm'lardan yardım alabilirsin. 

Kiehl's Aromalı Lip Balm #1, çatlayan ve kuruyan dudaklara yoğun bir bakım uygulamana olanak tanıyor. 1969 yılından beri Kiehl's ailesinin en sevilen üyelerinden biri olan bu ürün; E vitamini, skulalan ve aloe vera içeren özel formülü ile dudaklarına nem takviyesi uyguluyor. Böylelikle hâlihazırda kurumuş dudaklarını yumuşatıcı etkiyle kavuşturman da oldukça kolaylaşıyor. 

Dudak Yağı ile Yumuşacık Dudaklar

Kuruyan dudakları koruma altına almanın en pratik yollarından biri, yağlarla zenginleştiren bakım ürünlerinden yardım almak. Kiehl's Butterstick for Lip Treatment, Hindistan cevizi yağı ve limon yağı içeren formülü sayesinde gün boyunca yumuşacık ve nemli görünen dudaklara kavuşmana yardımcı oluyor.

Gücünü yağlardan alan bir diğer seçeneğin ise, Kiehl's Love Oil For Lips! Hindistan cevizi yağı, Barbados kirazı ve Moringa yağı içeren formülü ile bu dudak yağı, dudaklarını nemlendirerek onlara doğal görünen bir ışıltı kazandırıyor. Üstelik beş farklı renk seçeneği ile dudaklarının ışıltısını belirlemene olanak tanıyor! Sen de bu ürünler yardımıyla dudaklarına anında yoğun bir nem desteği sağlayabilir, maskeni gönül rahatlığıyla takabilirsin.

Dudak Maskeleri ile Tanıştın mı?

Dudak nemlendirici ürünler dendiğinde aklına yalnızca lip balm'lar ve dudak yağları geliyorsa bu kategorinin en etkili ürünlerinden biri ile henüz tanışmamışsın demektir. Onarıcı ve nemlendirici bir dudak maskesi olan Kiehl's Buttermask For Lips, gücünü yabani mango yağı ve Hindistan cevizi yağından alarak dudaklarına etkili bir bakım uyguluyor. 

Gece uyguladığın bakım rutinine gönül rahatlığıyla ekleyebileceğin bu dudak maskesi ile sen uyurken dudaklarındaki cilt dokusuna bakım yapılmasını sağlayabilirsin. Sabah uyandığında ise daha yumuşak ve nemli dudaklara kavuşabilir, dudak maskesinin bıraktığı mükemmel kokunun eşliğinde dudaklarını koruma altına alabilirsin. Üstelik bu bakım rutinini yalnızca dışarı çıkmak zorunda kaldığın zamanlarda değil, düzenli olarak uygulayabilirsin!

← Öncesi Sonrası →