Cildini Sonbaharda Nem İle Güçlendir! Her 100 Tl Alışverişte +1 Seyahat Boy Hediye!

Kiehl'sın Yeni Nemlendiricisi Pure Vitality'e Yakından Bakalım | Kiehl’s Blog

May 21, 2020

 Aynı anda birden çok etki sağlayacak yepyeni bir krem arayışında olanlar buraya! Bu yazımızda yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltırken cildine ışıltı kazandıracak Kiehl’s Pure Vitality Skin Renewing Cream’i inceliyoruz. 

Aynı anda birçok cilt problemine çözüm sunan bir nemlendirici olsa ne iyi olurdu değil mi? Eğer “Böyle bir nemlendirici var mı?” diyorsan, bu sorunun cevabı yine Kiehl’stan geliyor. Tüm ürünleriyle cildinde harikalar yaratan Kiehl’s, yeni nemlendiricisi Pure Vitality Skin Renewing Cream ile sana mükemmel bir bakım vadediyor. Öyleyse ona biraz daha yakından bakmaya ne dersin?

Yaşlanma Belirtileri ve Cansız Görünüme Dikkat!

Cildindeki yaşlanma belirtilerinin görünümü, birçok ürün denemiş olmana rağmen hala yüzüne gölge mi düşürüyor? Endişelenme, bu konuda yalnız değilsin. 20’sinden 50’sine kadar farklı yaş gruplarına ait kişiler de seninle aynı sorunu yaşıyor. Yaşlanma belirtilerinin görünümü genellikle yaşa bağlı gelişen bir durum olarak değerlendiriliyor. Ancak ne yazık ki bu durumun açıklaması bu kadar yalın değil.

Cildin nem ihtiyacı duyması veya olumsuz hava koşulları da cildin elastikiyetini erken kaybetmesine neden olabiliyor. Hal böyle olunca önce mimik bölgesi ve göz çevresi olmak üzere, yüzünün farklı bölgelerinde gözle görülebilir yaşlanma belirtileri meydana gelebiliyor. Buna bir de cildin canlı görünümünü kaybetmesi eklenince, cildin için çözümü bulman daha da önem kazanıyor.

Daha Sıkı ve Canlı Görünen Bir Cilt Artık Hayal Değil

Cildindeki yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltırken aynı zamanda ışıltı kazandıran Pure Vitality Skin Renewing Cream ile hala tanışmadın mı? Yüzde 99.6 doğal kaynaklı içerikler ile zenginleştirilmiş bu nemlendiriciyi denediğin anda, bayılacağına eminiz. Cilde pürüzsüz bir his veren nemlendirici krem ile sen de anında cildinde daha ışıltılı bir görünüm ortaya çıkarabilirsin.

Kiehl’s nemlendirici ailesine yeni dahil olan Pure Vitality Skin Renewing Cream’in hangi içeriklere sahip olduğunu iyice merak etmiş olmalısın. Evet, biz de bu ender bulunan değerli içerikleri açıklarken heyecan duyuyoruz. Yeni Zelanda Manuka Balı ve Kore Kırmızı Ginseng Kökü içeren formülü ile Pure Vitality krem cildine canlı bir görünüm veriyor. Cilt bariyerini güçlendirmesiye yardımcı olan bu formül, yılların cildindeki izlerinin görünümünü azaltıyor ve daha pürüzsüz bir görünüm sağlıyor.

Yeni Zelanda Manuka Balı

  • Güçlü özellikleri nedeniyle özellikle son 30 yılın en değerli içerikleri arasında yer alıyor.
  • Yatıştırıcı ve arındırıcı özellikleri ile biliniyor.
  • Koyu renkli ve kremsi dokusuyla yoğun bakım sağlamaya yardımcı oluyor.
  • Diğer ballara oranla çok yüksek polifenol ve antioksidan aktivitesi bulunuyor.

Kore Kırmızı Ginseng Kökü

  • Geleneksel Asya’da binlerce yıldır kullanılıyor.
  • Etkilerinden dolayı Uzak Doğulular arasında hala gizemli bir bitki olarak adlandırılıyor.
  • Yaşlanma belirtilerinin görünümünü geciktirmeye yardımcı antioksidanlar içerebiliyor.
  • Diğer ginseng türlerine oranla çok daha zengin içerikler barındırıyor.

Maksimum Etki İçin…

Nemlendiriciyi uygulamadan önce, cildini tüm makyaj ve kirden iyice temizlemiş olmayı unutma. Bunun için günlük kullanacağın temizleme jellerinin yanı sıra arındırıcı maskeler yardımcın olabilir. Tabii cildini nemlendiriciye hazırlamak için tonik kullanımını da göz ardı etmemen gerekiyor. Artık Pure Vitality Skin Renewing Cream’i parmak uçlarına uygun gördüğün miktarda alabilirsin.

Ve küçük bir ipucu: Nemlendiricinin cildine daha iyi etki etmesi için formülü tampon hareketler ile uyguladıktan sonra cildine masaj yapabilirsin. Son olarak, çok daha genç görünen bir cilde ulaşmak için serum ve göz çevresi bakımını da ihmal etmezsin değil mi? 

← Öncesi Sonrası →