Cildini Sonbaharda Nem İle Güçlendir! Her 100 Tl Alışverişte +1 Seyahat Boy Hediye!

Kiehl’sın Cilt Bakım Yaklaşımını Biliyor musun? | Kiehl’s Blog

Nisan 05, 2020

Sağlıklı bir cilt görünümü için yola çıkan Kiehl’s, 160 yıldan fazladır bizimle! Peki, Kiehl’sın ürünlerini hangi yaklaşımlar ile tasarladığını biliyor musun?

Cildimiz, en değerli organımız. Sağlıklı görünümü ile tüm ışığımızı yansıtabildiğimiz böylesine önemli bir varlık için ihtiyacı olan doğru bakımı uygulamak gerekiyor. İşte Kiehl’s da bunu bilerek çıktığı yolda çalışmalarını, yıllardır büyük bir titizlik ile gerçekleştiriyor. En büyük amacı sağlıklı, aydınlanmış ve genç görünümlü bir cilt olan Kiehl’s; bunun için farklı ihtiyaçlara yönelik çalışmalar sürdürüyor. Gece bakımından gündüz bakımına, kırışıklık karşıtı bakımdan nemlendirme ve güneş koruyucu bakıma kadar pek çok bakım ürününü Kiehl’s, doğal kökenli içerikleriyle bizlere sunuyor. Kiehl’sın ihtiyaca yönelik bakım ürünleri ve en değerli içeriklerinden bazılarını ise senin için listeledik.

Bırak Cildin Neme Doysun

20-04/05/screenshot_1-1586091023.png

Nemli cilt, sağlıklı görünen bir cilt anlamına gelir. Bu nedenle öncelikle cildinin gün içerisinde kaybettiği nemi geri kazandırman, cilt bakımının en temel adımını oluşturacaktır. Bunun farkında olan Kiehl’s, cilt bakımında nemlendiricilere ayrı bir önem veriyor vehafif formüllü nemlendirici ailesi “Ultra Facial Serisi”ni seninle buluşturuyor.

İçeriğindeki doğal kökenli bileşenler ile öne çıkan bu seri, buzul glikoproteini ve zeytinden elde edilen skualan ile geliştiriliyor. Buna göre;

  •      Buzul glikoproteini, deniz buzullarından elde edilen proteinleri sayesinde cildin su kaybını önlerken;
  •      Skualan, cildin nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Böylece bu mucize krem, cildin en fazla nem kaybı olan bölgelerinde bile etkili oluyor ve 2.3 kat daha fazla nemlendirme sağlıyor. Sonuç; daha yumuşak, daha pürüzsüz ve sağlıklı görünen bir cilt!

Sıkılaşmış Bir Görünüm Taptaze Bir Sen

Kiehl’sın bir diğer önem verdiği konu ise elbette ki sıkılaşmış, ince çizgi görünümü azalmış ve mükemmel görünen bir cilt! Bunun için dermatologlar ile birlikte titizlikle hazırladığı pek çok ürün mevcut. Ama en göze çarpanı şüphesiz ki Super Multi-Corrective Cream oluyor.

Jasmonik ve Hyalüronik asit içeren formülü ile cildin pek çok yaşlanma belirtisi ile savaşan bu ürün, cildi pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor. Cildi sıkılaştırırken, ince çizgi görünümünü de azaltıyor. Ayrıca bu süper akıllı krem, iki haftadan itibaren gözle görülür etkisini ise dört hafta sonunda iki katına çıkarıyor. E daha ne olsun?

Gençlik Işıltısı Cildinde

20-04/05/screenshot_2-1586091174.png

Sana bir nemlendiriciden bahsetmek istiyoruz. Sabırsızlandın değil mi? O halde hemen adını söyleyelim. Bu etkili krem tabii kiRosa Arctica Youth Regenerating Cream’den başkası değil!

31 aya kadar susuz kalabilen “Diriliş Çiçeği” ile formüle edilen bu krem, cilde yoğun nem vererek ince çizgilerin görünümünü en aza indiriyor. Elastikiyet ve sıkılık kaybı problemleriyle de savaşan ürün cilde enerji veriyor.

Lavantanın Yenileyici Büyüsü ile Gece Bakımı

20-04/05/screenshot_3-1586091225.png

Gündüz bakımı kadar gece bakımı da bir hayli önemli. Cildin görünümünün geceleri yenilediği gerçeğini es geçmeyen Kiehl’s, benzersiz yapısı ileMidnight Recovery Concentrate gece bakım iksirini geliştiriyor.

Bir numaralı müşteri favorisi olan iksir, temel ve botanik yağlardan oluşan yapısı ile sunuluyor. Cildin gece onarılma ve görünümünün yenilenme sürecini destekleyen ürün cilde sağlıklı görünümünü geri kazandırıyor. Böylece sabaha daha aydınlık ve pürüzsüz görünen bir cilt ile uyanmanı sağlıyor.

Sağlıklı Görünen Bir Cildin Sırrı Kiehl’sta Saklı

20-04/05/screenshot_4-1586091293.png

Bir asırdan fazladır çalışmalarını cilt güzelliği üzerinde yoğunlaştıran Kiehl’s, cilt bakımında gösterdiği hassas tutumu ile gönüllerimizi fethetmeyi başarıyor. Farklı cilt sorunları için tasarladığı ürünler ile ihtiyaca yönelik çözümler üreten Kiehl’s,sağlıklı görünen cildin sırrınıise doğal kökenli formüllerinin içerisinde gizliyor.

← Öncesi Sonrası →