2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Kiehl’s İle Sevgililer Günü Öncesi Cilt Bakımı | Kiehl’s Blog

February 14, 2020

Biliyoruz ki cilt bakımı, senin için her daim önemli bir yaşam rutini. Ancak söz konusu, 14 Şubat Sevgililer Günü ise erkek arkadaşınla geçireceğin bu günde, pürüzsüz görünen cildinle ışıldıyor olmalısın. Biz de bunun bilincinde olarak 2020 Sevgililer Günü’nde kendini harika hissedeceğin cilt bakımı ipuçlarını listeledik. O halde hazırsan, Kiehl’sın birbirinden özel bakım ürünleriyle, mükemmel güzelliğini ön plana çıkaracağın bakım ritüeline başlayalım!

 

Sevgililer Günü’nü Işıldayan Bir Cilt ile Karşıla

20-02/14/picture5.png

Işıltılı bir cilt, sağlıklı bir cilt görünümü anlamına geliyor. Bu nedenle her şeyden önce cildini iyi tanımalı ve ona özel bir bakım uygulamalısın. Bunun içinse cilt tipine uygun yüz temizleme jel veya köpüklerden yardım alarak başlayabilirsin. Bizim önerimiz, Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser. Beyaz kil içeren formülü ile gözeneklerin görünümünü küçültmeye yardımcı olan bu harika ürün, Aloe vera içeren formülü ile cildi nemlendirme faydası da bulunuyor.

Temizleme işlemi sonrası tonik adımını da es geçmemelisin. Yine Kiehl’sın Rare Earth Pore Refining Tonic gözenek küçültücü toniğibizim favorilerimiz arasında.Amazon beyaz kili ve doğal kaynaklı içerikler ile zenginleştirilmiş toniğimiz, gözenek görünümünü azaltırken cilt dokusundaki fazla yüzey yağlarını da kontrol altına alıyor.

Sen de bu tonik ile yeni cildine artık “merhaba!” diyebilirsin. Öyleyse şimdi uygulaman gereken diğer adımlara geçelim!

 

Adım: 1 Cildini Arındır!

20-02/14/picture7.png 

 

Adım: 2 Cildini Nemlendir

20-02/14/picture8.png

Cilt yapın ne olursa olsun, düzenli olarak nemlendirici uygulamayı ihmal etmemelisin. Hele ki kış mevsimini yaşadığımız şu günlerde, nemlendirici uygulamaya ekstra özen göstersen hiç fena olmaz. Bizim burada sana önereceğimiz ürün, gözenek küçültücü etkisiyle bilinen Rare Earth Pore Minimizing Lotion nemlendirici oluyor.

Ciltteki fazla sebumu emerek gözenekleri sıkılaştıran bu ürün hafif yapısı ile cilt bakımın için mükemmel bir nemlendirme sağlıyor. Genişlemiş gözenek görünümünü azaltarak cildi daha pürüzsüz yapan bu nemlendiriciye bakım rutininde yer açtığında bize teşekkür edeceksin.

 

Adım: 3 Göz Çevresi ve Dudak Bakımını Unutma!

20-02/14/screenshot_1-1581684098.png

Peki ya göz çevren ile dudakların? Onlar da cildin kadar güzel görünüyorlar mı dersin? Göz çevresi ve dudak bakımı, güzelliğini perçinleyen bakım rutinleri arasında yer alıyor. Bu nedenle, cildine baktığın gibi göz çevrene ve dudaklarına da ihtiyacı olan bakımı uygulamalısın. Biz seni, öncelikle göz çevresi bakımın için uygulayacağın mükemmel Kiehl’s ürünü ile tanıştırmak istiyoruz. Ve karşında; Youth Dose Eye Treatment göz çevresi bakım kremi.

Siyah üzüm özü, C vitamini ve Pro-retinol ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde anında daha pürüzsüz ve ışıltılı görünen göz çevresine sahip olmanızı sağlarken uzun süreli düzenli kullanımda gözaltlarınızda bulunan ince çizgilerin, torbalanmanın ve koyu halkaların görünümünü azaltır.

20-02/14/picture10.png

Sevgililer gününde kabuk kabuk görünen dudaklara sahip olmak istemediğini bildiğimiz için sana Kiehl’sın, Buttermask For Lips dudak maskesini önermek istiyoruz. Yabani mango yağı ve Hindistan Cevizi yağı ile zenginleştirilen bu dudak maskesiyle anında nemli dudaklara kavuşabilirsin.Tek yapman gereken geceleri yatmadan evvel, bolca dudaklarına uygulamak. Sabahında daha yumuşak, pürüzsüz ve nemli hissedilen dudaklar seni bekliyor olacak.Sen de Sevgililer Günü öncesi, cilt bakımını Kiehl’s ile birlikte tamamla. Bu özel günde sevdiğini, kendine hayran bırakacağın bir deneyime hazırlık ol!

← Öncesi Sonrası →