2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Kiehl's'den Babalar Gününe Özel Hediye Fikirleri | Kiehl's Blog

June 13, 2019

Babalar günü yaklaşırken her sene tekrar eden hediyelerden uzaklaşmak ve babasını şımartmak isteyenleri buraya bekliyoruz!

Öğrendiğimiz birçok şeyin ilk yol göstericisi, korktuğumuzda ilk sığındığımız, başımız sıkıştığında ilk akıl danıştığımız… Daha sayamayacağımız birçok şey de ilk o var. Onlar hayatımızın ilk kahramanları. Evet, varlığı ile bize güç olan babalarımızdan bahsediyoruz. Bu babalar gününde sıra sende. Ona güç verecek bakım ürünleri ile onu şaşırtma ve şımartma sırası sende!

 

Erkeklere hediye seçmenin zorluğunu biliyoruz ve her sene tekrar eden hediyeleri düşününce; şimdiden ne alsam telaşına düştüğünü görür gibiyiz. Ona senede bir gün hatırlayacağı değil uzun süre kullanacağı ve etkisi ile seni bile şaşırtacak bakım ürünleri alarak babanın her geçen gün daha iyi hissetmesini sağlamak ister miydin?

 

Erkek cilt bakım ürünleri ile adından söz ettiren Kiehl’s, güçlü babalara yakışacak güçlü cilt bakım ürünleri ile bu sene seni hediye telaşından kurtarıyor. Babanın kalbi ile birlikte cildini de yumuşatacak hediye fikirlerimiz aşağıda seni bekliyor. Baban için en uygun hediyeyi seç ve onu mutlu et!

 

Babanızın Cildine Uygun Erkek Bakım Ürünleri

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-06/13/facial-fuel-kadin-elinde.jpg

Babalar da bakım ister. Her ne kadar bakım konusunda ilk akla anneler gelse de, gün boyu yorulan, strese maruz kalan, çevresel etmenler ile en fazla iç içe olan babaların da cildi zamanla bu etkenlere yenik düşer. Yorgunluk ile başlayan bu izler de hızla yaşlılık işaretlerine dönüşür.

 

Neyse ki Kiehl’s ile bu izlere başında iken müdahale etmek ve babanı hayalindeki o ilk hali ile uzun süre kalmasını sağlamak senin elinde. Canlandırıcı etkisi ile öne çıkan Facial Fuel serisi ürünleri ile babanın güne capcanlı ve enerji dolu başlamasını sağlayabilirsin.

 

Erkek Saç ve Sakal Bakım Ürünleri

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-06/13/groomoing-solutions.jpg

 

Her babanın saç ve sakal stili birbirinden farklı olsa da hepsini mutlu edecek tek bir seri var: Grooming Solutions. Bu seride erkekler için özel formüle edilmiş şampuan, saç şekillendirici ve sakal bakım yağı seni bekliyor. Babanın ihtiyacı olan ürünü, dilersen bu seriden tek olarak ya da hepsini alarak ona set şeklinde hediye edebilirsin.

 

  • Saçları ile her ortamda ilgiyi toplayan karizmatik babalar için Clean Styling Gel’i,
  • Hem saç hem de sakal bakımı için ikisi bir arada formülü ile öne çıkan Nourishing Shampoo+Conditioner‘i,
  • Sinek kaydı tıraşı sevmeyen babalar için deNourishing Beard Grooming Oil’i öneriyoruz.

 

Erkek Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremleri

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-06/13/kiehls-age-defender-serisi.jpg

 

Baban yaşını hiç göstermesin istiyorsun. Peki ona bu konuda destek olmaya ne dersin? Kiehl’s Age Defender serisi ile babanın genç görünümünü sabitlemeye var mısın? Göz kremi, nemlendirici ve power serumdan oluşan Age Defender serisi ile bu babalar gününde baban için zamanı durdur.

 

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-06/13/yasli-erkek-aynada-sakallarina-dokunuyor.jpg

 

Erkek yaşlanma karşıtı kremler söz konusu olunca ilk akla gelen bu seri ile babanı tanıştırarak onun kırışıklık görünümüne veda etmesini sağlayabilirsin. Daha esnek ve daha genç görünümlü bir cilt için cilt bariyerini güçlendiren bu ürünler ile babanı şımartmak ve daha iyi görünmesine destek olmak için hemen ürünlerimizi incelemeye başla!

 

Baban İçin En Güzel Hediyeler Kiehl’s’ta Seni Bekliyor!

O, hayatının hep en yakışıklı erkeği ve öyle de kalmalı. Kiehl’s erkek bakım ürünleri ile babanın cilt bakımını destekle. Zaman akıp geçse de, baban yakışıklılığından bir şey kaybetmemenin keyfini Kiehl’s ile sürecek!

 

← Öncesi Sonrası →