2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Kiehl’s Cevaplıyor: Kadınlara Sevgililer Günü’nde Ne Hediye Alınır? | Kiehl’s Blog

February 14, 2020

Kadınlar, doğaları gereği her daim güzel görünmeyi severler. Bunun için ilk başvurdukları yöntem makyaj malzemeleri olsa da ciltlerinin doğal güzelliğini ortaya çıkaracak bakım ürünleri de kadınlar için oldukça çekicidir. Kiehl’s olarak biz de kadınların isteklerini anlıyor ve kararsız beyler için 14 Şubat sevgililer gününde kız arkadaşa hediye konusunu beyler için masaya yatırıyoruz.

 

Gece Cilt Bakımını Aksatmayan Kadınlara Özel: Midnight Recovery Koleksiyonu

20-02/14/picture1-1581684833.png

Kadınlar artık gece bakımının ne kadar önemli olduğunu biliyor. Çünkü gece boyunca kendi görünümünü yenileyen cilt, sabaha daha aydınlık ve toparlanmış bir görünüme kavuşuyor. Elbette ki doğru cilt bakım ürünleri ile desteklendiğinde... Eğer sen de eşinin veya kız arkadaşının gece yatmadan evvel cildine devamlı bakım yaptığına şahit oluyorsan, sana bir müjdemiz var! Kiehl’s Midnight Recovery Koleksiyonu’nun en özel parçalarından birini sevgiline hediye etmeye ne dersin?

Kiehl’sın gece bakımına özel bu serisi, cildin gece onarılma ve görünümünü yenileme sürecini desteklemeye yardımcı oluyor. Düzenli kullanımda, cilt sağlıklı bir görünüme kavuşuyor, sevgilinin sabaha daha pürüzsüz, aydınlık ve dinlenmiş bir cilt görünümü ile uyanmasını sağlıyor. Sen de bu seri içerisinde yer alan göz bakım kremi, makyaj temizleme yağı ya da yüz serumundan birini aşkına ithaf ederek, güzelliğini taçlandırmasına yardımcı olabilirsin.

 

Cildinin Nemine Önem Veren Kadınlar İçin: Ultra Facial Koleksiyonu

20-02/14/picture2-1581684858.png

Nemlendiriciler, kadınların olmazsa olmazları. Ve inan, kız arkadaşın için de öyle. Nitekim pek çok farklı nemlendirici ürün aldığına mutlaka şahit olmuş, belki anlam bile verememişsindir. Ancak unuttuğun bir konu var ki, her kadının içinde az da olsa bir kremkolik yatar! Bunu düşünerek, kız arkadaşına Kiehl’sın serilerinden biri olan Ultra Facial Koleksiyonu ürünlerinden birini armağan etmeni öneriyoruz.

Bu Ultra Facial ailesi, Kiehl’sın dünyada en fazla ilgi gören koleksiyonlarından biri olarak üne kavuşuyor. Ultra Facial ürünlerine kız arkadaşın da bayılacak!

 

Cilt Problemlerinden Şikayetçi Kadınlar İçin: Blue Herbal Koleksiyonu

20-02/14/picture3-1581684872.png

Biliyoruz ki sevdiğinin cildi, sana dünyanın en mükemmel teni olarak görünüyor. Ancak pek çok kadın gibi onun da cildi zaman zaman kötü bir görünüme yol açan cilt problemleriyle karşılaşıyor, hatta bu problemler hiç geçmiyor olabilir. Aynaya her baktığında cildindeki problemler nedeniyle kendini mutsuz hisseden sevdiğini, Kiehl’s ürünleri ile tanıştırabilirsin. Kız arkadaşın ya da eşinin cildindeki yağlı görünümü kontrol altına alacak Kiehl’s Blue Herbal Koleksiyonu, bu sevgililer gününde onun için bulunmaz bir hediye alternatifi olacak.

Blue Herbal Koleksiyonu, can sıkıcı cilt problemleri için yardımcı görevi görüyor. Ciltteki nem dengesini sağlarken, lekeli görünüme etki eden bu ürün ailesi, sevdiğinin cildini o hep hayalini kurduğu cilt görünümüne ulaşmasına yardımcı oluyor.

 

Hassas Cilde Sahip Olan Kadınlara Özel: Dermatologist Solutions Koleksiyonu

20-02/14/picture4-1581684884.png

Sevgilin hassas bir cilde mi sahip? O sana çok belli etmese de aslında bu hassas cilt problemini fazlasıyla kafasına takar. Peki, bu sevgililer gününde kendisine hassas cilt bakım ürünlerinden oluşan bir Kiehl’s seti almaya ne dersin? Şimdiden heyecanlanmaya başladığını düşünüyoruz. O halde Kiehl’s Dermatologist Solutions Koleksiyonu’na mutlaka göz atmalısın.

Bu seride, hassas ciltlere özel temizleyici, leke karşıtı serum ve çok daha fazlasını bulabileceksin. Doğal kaynaklı içeriklerle zenginleştirilmiş Kiehl’s Dermatologist Solutions ailesinin ürünleri, sevdiğinin yüzündeki gülümsemeye neden olurken, bize teşekkür etmeyi de unutma.

Kiehl’s ile sevgilinin cildine aşkla bak!

← Öncesi Sonrası →