2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Kiehl's Bu Yıl da Herkesten Farklı | Kiehl’s Blog

April 05, 2020

Nefesler tutuldu! Alışveriş tutkunlarının dört gözle beklediği black friday kapıda. Birçok marka, black friday döneminde dev indirimlere gidiyor. Kiehl’s ise Friends & Family etkinliği kapsamında sıra dışı sürprizlerle seni bekliyor!

Black friday… Yılda bir kez tüm dünyayı etkisi altına alan bu indirim rüzgarını herkes iple çekiyor. Bu yıl 29 Kasım’a denk gelen black friday 2019 indirimleri, her sene olduğu gibi dönemin en önemli küresel gündemlerinden birini oluşturuyor. Sen de uzun zamandır aklındaki alışveriş planlarıyla bu özel günü heyecanla bekliyor olmalısın. Biz de bu yazımızda senin için black friday’i ve Kiehl’sın bu noktada farkını ortaya çıkaran yaklaşımını tüm yönleriyle ele aldık.

Black Friday Nedir?

20-04/05/screenshot_1-1586093782.png

Efsane indirimleri bir yana, black friday’in çıkış hikayesi de apayrı bir merak konusu. Öyle ki artık her ülkede bir gelenek haline gelen bu alışveriş bayramı hakkında, bugüne kadar birçok şey yazılıp çizildi. Senin de bu konuda kafanda soru işaretleri olmalı. O halde bu indirim döneminin başlangıcına yapacağımız keyifli ve bilgi dolu yolculuğa bir an önce başlayalım.

Daha önce fark etmediysen biz söyleyelim: Black friday, her yıl kasım ayının son cuma gününe denk geliyor. Bunun nedeni ise bugünün, Şükran Günü’nden sonra gelen ilk cuma olması. ABD’de söz konusu gün, Noel alışveriş sezonunun başlangıcı olarak kabul görüyor. ABD, Kanada ve İngiltere gibi ülkelerde 60 yılı aşkın zamandır birçok mağaza, bugün çok erken saatlerde açılıp geç kapanıyor ve indirimli satış yapıyor.

Şimdi, oldukça hareketli ve kazançlı olan bugüne neden “kara” sıfatı verildiğine geliyoruz. Black friday adına tarihte ilk olarak 1961 yılında rastlanıyor. O gün yollarda oluşan yoğun trafik ve insan kalabalığı, gazete manşetlerine “Black Friday” olarak yansıyor. Ve sonbaharları sevdiren bu cuma indirimi, o günden itibaren black friday adıyla, deyim yerindeyse “çılgınca kutlanıyor”.

Black Friday’den Daha Ötesi!

20-04/05/screenshot_2-1586093822.png

Black friday, belli başlı ülkelerde Şükran Günü’nden Noel hazırlıklarına geçiş olarak başlasa da günümüzde küresel ticaretin sihirli kelimelerini oluşturuyor. Ancak bazı markaların müşterilerine yaklaşımları, bu dönemin haricinde daha farklı gelenekleri de beraberinde getiriyor. Kiehl’sın “Friends & Family” etkinliği de bunlardan biri… Öyleyse Kiehl’sın topluluk ruhunu en içten şekilde yansıtan bu etkinliğe biraz daha yakından bakmaya ne dersin?

Kiehl's Friends & Family Nedir?

20-04/05/screenshot_3-1586093867.png

Senin ve sevdiklerin için en iyi cilt bakımını sunan Kiehl’s, sevgi odaklı yaklaşımı ile Black Friday’e yepyeni bir soluk getiriyor. Nasıl mı? Friends & Family etkinliği ile Kiehl’s, her yıl farklı tarihlerde en sevilen ürünlerinde cazip fırsatlar sunuyor. Yılda bir kez düzenlenen geleneksel Friends & Family kampanyası ile Kiehl’sın eşsiz cilt bakımını, ailen ve arkadaşlarınla paylaşmanın şimdi tam zamanı!

Kiehl's Sürprizlerini Kaçırma!

20-04/05/screenshot_4-1586093910.png

En popüler Kiehl’s ürünlerine sahip olmak veya onları sevdiklerine hediye etmek için beklediğin fırsat geldi! Kiehl’s Friends & Family etkinliği, bu yıl black friday dönemi ile eş zamanlı olarak gerçekleşiyor. Bu kampanya kapsamında Kiehl’s, vazgeçemediğin veya denemek istediğin ürünlerinde, sana ve sevdiklerine bulunmaz teklifler sunuyor. Geriye ise sana, bu dönemde hangi ürünleri almak istediğine karar vermek kalıyor.

Friends & Family ayrıcalıkları, tüm Kiehl’s mağazaları vekiehls.com.tr’de seni bekliyor!Kiehl’s Instagram hesabında;

     ❖ #teamavocado (Creamy Eye Treatment with Avocado),

     ❖ #teammidnight (Midnight Recovery Concentrate) veya

     ❖ #teamrareearth (Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque)

ürünlerinden birini seç, beğen ve etiketleyerek paylaş; sürprizleri kaçırma! Şimdi takımını seçme zamanı!

← Öncesi Sonrası →