2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Kiehl's Blue Herbal Ailesini Tanıyalım

November 03, 2020

Cilt bakımı ürünleriyle sana çok iyi gelecek olan Kiehl's yeni bir seriyle daha karşında... Gözenek ya da siyah nokta görünümünden şikayetçiysen seninle tanışmayı bekleyen harika bir ürün serisi var: Blue Herbal serisi... Bu harika seri, şikayetlerini azaltarak siyah noktaların görünümünün azalmasına, gözeneklerinin yağ ve kirden arındırılmasına, temizlenmesine yardımcı olur. 1964 yılında tasarlanan formülüyle bugün de etkisini kat kat artırarak gösteren seri, Blue Astringent Herbal Lotion formülünün başarısından ilham alarak hazırlandı.  

Siyah Nokta Görünümünü Azaltan Etkili Formül 

Zencefil kökü içeren Blue Herbal gözenek görünümü küçültücü seri, cilt üzerinde leke görünümü azaltan bir etki yaratır. Temizlenmesi zor olan siyah noktaları bile etkili şekilde temizleyen ürün serisi, salisilik asit içeren formülü ile ciltte rahat ve temiz bir his bırakmaya yardımcı olur. 

Eğer yağlı bir cilt tipine sahipsen, temizleyici jeli tercih edebilir, siyah noktalarından kurtulabilirsin. Mükemmel görünen bir cilt için serinin diğer ürünlerini de inceleyebilirsin. 

Salisilik Asit İçeriğiyle Tanış 

Salisilik asit, beta hidroksit asit adı verilen asit türlerinden biridir. Yağ üzerinde çözünebilen bir asit türü olması sebebiyle yağlı cilt tiplerinde ve diğer cilt türlerinde bulunan siyah noktaların arındırılmasında etkili formüllerde tercih edilir. Gözenek temizliği konusunda uzman olan bu madde, gözeneklerin temizlenmesi haricinde sıkı bir görünüm kazanmasına da yardımcı olur. Kiehl's Blue Herbal serisinin cilt lekeleri görünümü karşıtı ürünlerinden biri olan Blue Herbal Spot Treatment ürününü her gün uygulayabilir, cildini arındırabilirsin. Yağlanmaya eğilimli ciltler için özel olarak hazırlanan tonik ise Kiehl's kimyagerlerinin 1964 yılında geliştirdiği popüler ürünlerden... Toniği uygularken pamuklu bir bez kullanabilir, göz çevresi harici bölgelerde dairesel hareketlerle masaj yapabilirsin. 

Gözenek Görünümünü Sıkılaştır, Yağlı Cilt Görünümünü Azalt

Blue Herbal ailesinin etkili üyelerinden olan Blue Herbal Gel Cleanser, gözeneklerin kir ve yağdan arındırılmasını sağlar. Gözenek üzerinde oldukça etkili bir performans gösteren jel temizleyiciyi günde iki defa uygulayabilir, sabah ve akşam cildini arındırabilirsin. Köpüren bir yapıya sahip olan jel temizleyici ıslak yüze masajla uygulanabilir. Tarçın kabuğu özü ve zencefil kökü içeren jel temizleyici, cilt üzerinde yatıştırıcı bir etki gösterir. Günlük temizleyici olarak tercih edebileceğin Blue Herbal Blemish Cleanser Treatment ile siyah nokta görünümünü azaltabilirsin. Ürünü kullanırken kuruluk hissi oluşmaması için sonrasında nemlendirici Kiehl's ürünleri kullanabilir, cildine uyguladığın ürün miktarını azaltabilirsin. Mutlaka ıslak cilde uygulama yaparak günde iki defa kullanabilirsin.

← Öncesi Sonrası →