Cildini Sonbaharda Nem İle Güçlendir! Her 100 Tl Alışverişte +1 Seyahat Boy Hediye!

Kiehl’s Artık Cebinde! | Kiehl’s Blog

Nisan 15, 2020

 Kiehl’s App ile en sevdiğin cilt bakım ürünleri, artık parmağının ucunda! Kiehl’sın mobil uygulamasında birbirinden cazip fırsatlar seni bekliyor.

Son yıllarda teknolojinin gelişim hızı seni de şaşırtmıyor mu? Bundan 10 yıl önce kullandığın teknolojileri düşününce, yeniliklerin ne kadar çabuk eskidiğini sen de fark ediyorsundur. Öyle ki teknolojinin bu ivmesi; günlük alışkanlıklarında, hatta hayatının tümünde köklü değişimler yaratmış olmalı. Bunun en büyük örneği ise belki şu an bile elinin altında duruyor. Evet, akıllı telefonundan bahsediyoruz.

Akıllı telefonun, günün önemli bir kısmını geçirdiğin bir sürü keyifli uygulamaya sahip. Üstelik sosyal faaliyetlerinin yanı sıra biyolojik süreç takibini, iş planlamalarını ve hatta alışverişlerini bile bu uygulamalar sayesinde gerçekleştirebiliyorsun. Nitekim birçok marka, kendi özelinde oluşturduğu uygulamalar ile onlara kolayca ulaşmanı sağlıyor. Elbette favori cilt bakımı markan Kiehl’s da artık bunlardan biri!

Kiehl's Fırsatlarını Kaçırma!

Cildin, gerek sağlıklı görünümünün gerek de güzelliğinin bir yansıması… Dolayısıyla cilt bakımın konusunda ne kadar hassas olduğunu tahmin edebiliyoruz. Bu nedenle cildine yeniden hayat veren bakım ürünleriyle Kiehl’sın uzun zamandır vazgeçilmezlerin arasında yer alması çok doğal!

Severek kullandığın Kiehl’s cilt bakım ürünlerini yenilemek ve ihtiyaçlarına göre farklı formüllerle tanışmak için heyecan duyuyor olmalısın. Bunun için Kiehl’s, mağazalarının yanı sıra uzun süredir web sitesi ve sosyal medya hesaplarıyla da seninle. Ancak bunu bir adım öteye taşıyarak, onun sana cep telefonun kadar yakın olmasına ne dersin? Evet mi? O halde Kiehl’sı, cilt bakım rutininin yanında mobil uygulamaların arasına da dahil etme zamanı!  

Mobil uygulaması ile hayatına eşlik eden Kiehl’s, böylece birbirinden cazip fırsatlarından her an her yerde haberdar olmanı sağlıyor. Çok satan favori ürünlerden, yeni çıkan cilt bakım ürünlerine kadar aradığın her şeyi bulabileceğin Kiehl’s App, seni fırsatlar dünyasına davet ediyor. Haydi, bu ayrıcalıklı dünyaya sen de adımını at!

Her Siparişinde Hediyeler Seni Bekliyor

Uygulama sayesinde kazanacağın Kiehl’s hediye seçeneklerini ve özel fırsatları duymaya hazır mısın? Kiehl’s App ile yapacağın online alışverişlerde, sipariş verdiğin ürünler için 10 adet deneme boyu hediyesi* seni bekliyor. Buna ek olarak, iki veya daha fazla ürün siparişinde kargo ücreti de alınmıyor. Hatta verdiğin siparişlerin takibi ise yine uygulama üzerinden yapılabiliyor. *stoklarla sınırlıdır

Kieh’s App İle Kendini Özel Hisset

Kiehl’s App’ten alışverişlerini online olarak yapabileceğin gibi, sana en yakın mağazaları da kolaylıkla bulma şansına sahip olduğunu biliyor muydun? Ayrıca uygulama menüsünde yer alan Randevu Al seçeneği sayesinde dilediğin mağazada, senin belirlediğin saatte bir Kiehl’s müşteri temsilcisi ile görüşebiliyorsun. Böylece cilt analizi yaptırarak kendine uygun ürünleri belirleyebilir, sana özel ücretsiz deneme boyları ile cildin için en iyi sonuçlara ulaşabilirsin.

Kiehl’s Her An Yanında!

Kiehl’s cilt bakımı formüllerine dair aradığın her şey, Kiehl’s mobil uygulama ile artık yanı başında! Kiehl’s, App Store ve Kiehl’s, Play Store olmak üzere iki farklı servis sağlayıcıdan indirebileceğin Kiehl’s App, seni heyecan veren dünyasına davet ediyor. Kiehl’s telefon uygulamasını iOS veya Android telefonuna indirerek, mobil uygulamaya özel avantajlardan hemen şimdi yararlanmaya başlayabilirsin.

Eğer sen de Kiehl’sın ayrıcalıklı dünyası parmağının ucunda olsun istiyorsan, App Store veya Play Store’a girerek Kiehl’s uygulamasını indir; birbirinden değerli hediyeleri ve fırsatları kaçırma!

← Öncesi Sonrası →