Kiehl's Tatil Kiti 500 TL ve üzeri alışverişlerde Sepette Hediye!

500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO, HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY SETİ

Hyalüronik Asidin Cilde Faydaları

Kasım 04, 2020

Hyalüronik asit, son yıllarda cilt bakımın en popüler içerikleri arasında yer alır. Cildin doğal yapısında yer alan ve nemlendirme görevine sahip hyalüronik asit cilt bakımında sağladığı faydalarla vazgeçilmez haline gelir. Daha dolgun, genç ve canlı cilt görünümünün sırrı olan bu içerik, cilt bakım konusunda anahtar role sahip. Kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutma kapasitesine sahip hyalüronik asit, su bazlı olduğu ve doğal olarak ciltte bulunduğu için tüm cilt tiplerine uyum gösterir. Hyalüronik asidin cilde faydaları saymakla bitmez! 

Cilde Işıltısını Geri Verir 

Yüksek oranda su tutma kapasitesi nedeniyle, hyalüronik asit desteği, aydınlık cilt görünümüne kavuşmanıza yardımcı olur. Neme doyan ışıltılı cilt, sağlıklı görünüm ile parlar. Doğal parlaklığın sırrı, hyalüronik asit içerikli serumlarla sağlanır. Sen de solgun cildine hyalüronik asit içerikleri ile yeniden hayat verebilirsin. 

A bowl of fruit on a counter

Description automatically generated

Eğer cildin için hyalüronik asit desteği veren bir ürün arıyorsan bitkisel kaynaklı kompleks de içeren Vital Skin-Strengthening Super Serum, senin için uygun olabilir. Cildi güçlendiren ve yapılandıran Kiehl's serum, aynı zamanda erken yaşlanma belirtileriyle de savaşır. İnce çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı Vital serum ile sen ışıltılı cilt görünümüne kavuşabilirsin!

Cilt Kusurlarının Görünümünü Azaltmaya Yardımcıdır

Hyalüronik asit nemi cilde hapsederek, kuruluğu engeller. Beslenen, neme doyan cildin onarım mekanizması hızla işleyerek cilt kusurlarının görünümü azalır.

Pürüzsüz cilt görünümü kazandıran hyalüronik asit, cilt dokusu görünümü için yenileyici bir etkiye sahip. Cilt kusurlarına karşı hyalüronik asit tercih ederek cilt kusurlarının görünümünde de azalma gözleyebilirsin. Antioksidan özelliği bulunan madde, cildi serbest radikallerin oluşturduğu cilt hasarından da korur. Cilt kusurlarının görünümü, düzenli kullanılan hyalüronik asit desteği ile hafifleyerek yerini eşit cilt tonuna bırakır. 

Düzenli Kullanımla Kırışıklıkların görünümüne Savaş Açar

Hyalüronik asit yaşlanma karşıtı etkisi sayesinde kırışıklık görünümüne karşı da koruma sağlar. Bu sayede erken yaşlanma belirtilerinin önüne geçilir ve cilt elastikiyeti arttırılarak cildin genç bir görünüm kazanması sağlanır. Düzenli kullanımda ise yaşlanma belirtilerinin görünümü de azalmış olur.

A picture containing indoor, table, bottle, sitting

Description automatically generated

 Yenilenen formülüyle Kiehl's  Super Multi-Corrective Cream içeriğinde Chaga Mantarı, Phytomitetic  A Vitamini ve Proxylane GX bulunur. Bu sayede cilt sıkılaştırıcı kırışıklık görünümü karşıtı krem, pürüzsüz ve çok daha genç görünen bir cilt görünümüne kavuşmanı sağlar. Super Multi Corrective Cream ile cilt elastikiyeti artarak yaşla beraber çoğalan pürüzlü cilt görünümünde azalma görülür. Hyalüronik asit, cilt bakımı rutini içinde sürekli kullanıldığında günden güne daha belirgin etki yaratır. Cilt dokusu daha dolgun, genç, canlı ve taze görünür.

Göz Çevresi için Nem Desteği 

Gözenekleri tıkamaması, cildin doğal metabolizmasında etkin bir madde olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen hyalüronik asit, en hassas ciltlerde bile kullanılabiliyor. Adında asit kelimesi geçtiği için bazen korkulan hyalüronik asit cilt yüzeyinde hasara sebep olmadan cildi nemlendirmeye yardımcı oluyor.

A picture containing device

Description automatically generated

Yüzün her bölgesi için uygun bir  hyalüronik asit içerikli ürün bulunur. Göz çevresinin daha dolgun, aydınlık ve genç görünmesi için de hyalüronik asit desteği tercih edilebilir. Hassas göz çevresi için de kullanılabilen hyalüronik asit içerikli ürünler arasında Powerful-Strength Line Reducing & Dark Circle-Diminishing Vitamin C Eye Serum etkili formülüyle dikkatleri üzerine çeker. C vitamini serumu, zenginleştirilmiş içeri ile göz çevresindeki çizgilerin görünümünü ve kaz ayağı görünümünü azaltır. Sadece yaşlanma karşıtı etki sunmakla kalmayan serum, koyu halka görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Sen de hyalüronik asit  içerikli Kiehl's ürünleri kullanarak daha canlı, genç ve taze görünen bir cilde kavuşabilirsin!

← Öncesi Sonrası →