2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Evdeyken Cildini Lavanta Yağı ile Rahatlat

November 04, 2020

Lavanta yağı, ballıbabagiller familyasına ait lavandula angustifolia bitkisinden elde edilen esansiyel bir yağdır. Cilt meditasyonu için uygulanabilir ve aromaterapi seanslarında kullanılabilir. Cilt üzerindeki etkileri ile dikkat çeken yağ yaşlanma belirtilerinin görünümüne karşı bir yardımcı olarak kullanılabilir. Lavanta esansı yağı aynı zamanda cildi yatıştırıcı bir etkiye sahiptir.

Lavantadan Gelen Mucize

Sürekli meşguliyet, yoğunluk, odaklanmada bozulma, yetersiz dinlenme ile karakterize edilen çağdaş yaşamın olumsuz etkilerini azaltmada meditasyondan faydalanılabilir. Meditasyon uygulaması zihinsel netliği, farkındalığı, ruhsal temizliği, rahatlamayı ve endişelerin azalmasını sağlayabilir. Koku, bir meditasyon uygulamasının önemli bir parçasıdır. Odaklanmaya devam edilmesine ve uygulamada yeni olanlar için sakinleştirici bir ortam yaratılmasına yardımcı olabilir. Aromaterapide kullanılan popüler ve çok yönlü esansiyel yağlardan biri olan lavanta esansı, yatıştırıcı etkiye sahiptir. Lavanta rahatlatmaya ve sakinleştirmeye yardımcı özellikleri ile bilinir.

Kiehl's: Midnight Recovery Serisi

Kiehl’s Midnight Recovery serisinin makyaj temizleyici yağı; skulan, akşam sefası ve lavanta yağı içeren formüle sahiptir. Gün boyu oluşan kiri ve makyajı nazikçe temizler. Bu mükemmel temizleme yağı, cildinde yatışmış bir his bırakıyor. Göz çevresi için de uygun olan Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil komodojenik değildir. 

Kiehl’s Midnight Recovery serisinin göz çevresi bakım kremi; tavşan memesi özü içerir. Onarıcı serum şişkinliğin ve ince çizgilerin görünümüne karşı savaşır. Göz çevresi bakımı için kullanılan ürünün  tavşan memesi özü içeren formülü sabaha yenilenmiş hisseden bir cilt ile uyanmanızı sağlar. Lavanta yağı içeren formülü ise ciltte yatışmış bir his bırakır. 

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate Gece Bakım İksiri

Cilt, kendi görünümünü yenilemek için gece boyunca çalışır. Midnight Recovery Concentrate skualan, akşam sefası, lavanta gibi yağları içeren formülü ile bu zaman aralığında onarım sağlar. Kırışıklık karşıtı etkisinin yanı sıra ciltte yenilenmiş bir görünüm bırakır. Kiehl’s gece bakım iksiri, cildin daha genç görünmesini sağlar.

← Öncesi Sonrası →