2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Evden Çalışırken Ansızın Gelen Video Görüşme İsteğine Saçlarını Hemen Hazırla!

March 21, 2021

Dönemsel ya da sürekli olarak evden çalışıyorsan, ofis çalışanlarının birçoğuna yorucu gelen işe hazırlanma sürecinden muafsın demektir. Ev kıyafetlerinle bilgisayarının başına geçebilir, kendine konforlu bir çalışma düzeni yaratarak daha rahat bir mesai geçirebilirsin. Fakat günümüzde home-office çalışma biçiminde video konferans ile görüşme yönteminin sıklıkla kullanıldığını da atlamamak gerekir. Önceden haberdar olduğun videolu toplantılara hazırlanmak için bol bol vakit bulabilirsin. Peki, ya bu toplantı fikri aniden gelir ve sana hazırlanmak için vakit bırakmazsa? Üzerini birkaç dakikada değiştirsen de saçların umduğun kadar kolay şekle girmeyebilir. İşte bu tip acil durumlarda zorluk yaşamamak için, pratik saç şekillendirme ipuçlarına göz atmaya ne dersin?

Saçlarını Şekillendirirken Korumayı Unutma

Diyelim ki, on dakika sonra başlayacak ve haberini yeni aldığın bir video görüşmen var. Saçların da yataktan kalktığın halde, darmadağınık. Saçlarını şekillendirmek için ne yaparsın? Elbette banyoya koşarak saç şekillendirici ürünlerden ve cihazlardan yardım alırsın. Fakat panikle ve aceleyle saçlarına uyguladığın işlemler, saçlarının sağlığını riske atabilir. Bu nedenle seçtiğin saç şekillendirici krem, sprey ve wax gibi ürünlerde saçlarına nem ve vitamin desteği uygulayan seçeneklerden yana tercih yapmalısın. Gücünü doğal kaynaklı içeriklerden alan ve saç yapına uygun şekillendiriciler yardımıyla kısa sürede daha yumuşak, kolay şekillenen ve parlak saçlara kavuşabilirsin

A picture containing text, toiletry, skin cream, lotion

Description automatically generated.

Kiehl's Creme With Silk Groom, kolay taranan ve doğal ışıltısı ön planda olan saçlara kavuşman için hazırlanan bir saç şekillendirici seçeneğidir. Özel formülü, gücünü ipek ve buğday proteinlerinden alarak saçlarında ipeksi yumuşaklığı yakalamana yardımcı olur. Jojoba yağı içeren formülü saçlarına bakım yapar. Sen de saçlarını kolayca şekillendirmenin ve yumuşacık saç tellerine kavuşmanın tadını çıkarabilirsin. 

Wax Kullanmaktan Korkma

Wax kullanımı ile ilgili kafanda soru işaretleri olabilir. Çünkü birçok insanın zihninde wax sürülmüş saçların yağlı ve ıslak göründüğüne dair bir görüntü kalır. Oysa doğru ürünleri tercih ettiğin takdirde, wax, kısa sürede saçlarını hayalindeki şekle sokmak için harika bir yardımcıdır. Kiehl's Creative Cream Wax, krem yapısı ve ipek tozları içeren formülü ile saçlarında yalnızca birkaç dakikada mükemmel bir görünüm yaratmana yardımcı olur. Bu güçlü tutuş sunan wax ile, saçlarında istediğin görünüme kavuşacağından emin olabilirsin.

A picture containing text

Description automatically generated

Düz Saçlarına Hacim ve Işıltı Kat

Düz saçlara şekil vermek veya dalgalı ve kıvırcık saçları düzleştirmek, bazen gerçekten yorucu bir süreç haline dönüşebilir. Saçların ince telli ve yıpranmışsa, saçlarını şekillendirmenin yanı sıra onlara daha parlak ve dolgun bir görünüm katmayı hedeflemelisin. Çünkü sönük ve güçsüz saçlara şekil vermek, çok daha zor olabilir. Peki, saçlarını düzleşmeye ve elektriklenmeden ya da eski formuna dönmeden kalmaya nasıl ikna edebilirsin? Elbette saç şekillendirici kremlerden yardım alarak! Saçlarını düzleştirmeden önce onlara nemlendirici etkili bir saç kremi uygulayarak hem saç tellerinin yoğun ısıya maruz kaldığında göreceği hasara karşı koyabilir hem de saçlarını daha kolay bir şekilde düzleştirebilirsin.

Mükemmel görünen düz saçlar için krem kullanımı, hâlihazırda kısıtlı olan vaktinden tasarruf etmeni sağlar. Kiehl's Heat Protective Silk-Straightening Cream, yağsız ve hafif formülüyle saçlarını düzleştirmeni son derece kolaylaştırır. Ay çiçeği tohumlarından elde edilen özler içeren formülü ile saçlarına nem desteği sağlar. Sen de saçlarını şekillendirmek için saçlarının görünümüne yardımcı olan ürünleri tercih et, en beklenmedik video konferans talepleri bile bir sorun olmaktan çıksın. Dakikalar içinde mükemmel bir görünüm yakalayarak kamera karşısında yerini alabilirsin!

← Öncesi Sonrası →