2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Evden Çalışanlar için Cilt Bakım Önerileri

November 04, 2020

Evde zaman geçirmek zorunda kaldığımız ve evden çalışma saatlerinin yoğun olduğu bugünlerde, en çok kullanılan araçların başında bilgisayar yer alır. Gerek bilgisayar başı işler gerekse hoş vakit geçirmek için bilgisayar karşısında oldukça fazla zaman harcayabilirsiniz. Aynı şekilde LED ekrana sahip televizyonlar ve telefon ekranları da en çok zaman harcanılan dijital cihazlar arasında. 

Evde Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Bilgisayar başında uzun süre oturmak donuk cilt görünümü için uygun bir ortam yaratabilir. Ciltte canlı görünümü korumak için önlemler almalısınız. Günlük rutin cilt bakımı işlemlerinizi mutlaka yapmalısınız. Cildinize uygun yüz yıkama ürünleri ile her gün sabah ve akşam cildinizi temizleyerek ter, kir ve makyaj artıklarını temizlemelisiniz. Tonik kullanmalı ve nemlendirici ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamalısınız. Haftada birkaç kez yoğun cilt temizliği yapmalı, serumlarla ekstra nem kazandırmalısınız. Cilt bariyerini güçlendiren ürünler kullanmalısınız. Göz çevresi bakımını da ihmal etmemelisiniz. Kırışıklık karşıtı göz çevresi bakım kremleri ile önlem alabilirsiniz. Bilgisayar karşısında zaman geçirirken cildinize nemlendiriciler kullanabilirsiniz. Bilgisayar kullandıktan sonra mutlaka yüzünüzü temizlemeli ve nemlendirmelisiniz.

Evde Cilt Bakımı için Kiehl’s Ürünleri

  • Kiehl’s Pure Vitality Skin Renewing Krem: Manuka balı ve kırmızı ginseng kökü içeren cilde ışıltı katan nemlendirici ile daha genç görünümlü ışıltıya sahip bir cilde kavuşabilirsiniz. Cilt bariyerini güçlendiren ürün cilde yenilenmiş bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.
  • Kiehl’s Creamy Eye Treatment With Avocado: Avokado yağı, shea yağı ve E vitamini içeren yoğun nem veren göz bakım kremi, hassas göz çevrresine anında parlaklık kazandırır ve nazikçe nemlendirir.
  • Kiehl’s Turmeric Cranberry Seed Energizing Rediance Masque: Zerdeçal özü ve kızılcık içeren canlı görünüm kazandıran maske, cildin mat görünümüne aydınlık verir, cilt tonunun eşitlenmiş bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
  • Kiehl’s Body Fuel All in One Energizing Wash: C vitamini, E vitamini, Kafein, çinko, mentol ve seramid içeren saç ve vücut temizleyicisi; cilde daha canlı bir görünüm verir, vücutta ve saç dersinde ferah bir his bırakır.
← Öncesi Sonrası →