Cildini Sonbaharda Nem İle Güçlendir! Her 100 Tl Alışverişte +1 Seyahat Boy Hediye!

Erkeklere Yeni Yıl Öncesi Cilt Bakım Tüyoları | Kiehl’s Blog

Nisan 05, 2020

Beyler, bu yazımızda size sesleniyoruz! Artık cilt bakımınıza daha fazla özen gösterme zamanı! Özellikle de yeni yıl yaklaşırken bakım rutininizi yeniden gözden geçirmeniz adına, “Erkek cilt bakımı nasıl yapılır?” sorusunu sizin için yanıtladık.

Biliyorsun ki bakımlı bir görünüme sahip olmak için sadece günü kurtaracak çözümler yeterli değil. Bu nedenle yeni yılı daha pozitif geçirmek için aldığın kararlara cilt bakımını da eklemenin vakti geldi. Çünkü onca koşuşturma arasında bir yılı daha geride bırakırken, daha bakımlı bir görünüme kavuşmayı hak ediyorsun. İşte biz de bu nedenle senin için erkek cilt bakım tüyoları hazırladık.

İlk Dersimiz: Nem

20-04/05/screenshot_1-1586091714.png

Söze önce cildindeki kızarıklık, kaşıntı ve pullanmanın en büyük nedeninin nem eksikliği olduğunu söylemekle başlayalım. Açık-kapalı ortamlardaki ani ısı değişimi, güneş ve rüzgar gibi faktörler, cildindeki nemi alıp götürüyor. Bir de işin içine durmadan uzayan ve nemden beslenen sakalların da girince, cildinin sağlıklı görünümünü koruması iyice zorlaşıyor.

Bu nedenle yüzünü iç ve dış etkenlere karşı korumak içinerkeklere özel nemlendiriciler tercih etmelisin. Nemlendiricini düzenli olarak uyguladığın takdirde, cildinin gitgide daha bakımlı bir görünüme kavuştuğunu sen de göreceksin. Haydi bakalım! Yeni yılda sendeki değişimi fark edenlerin iltifatlarını duymaya hazır ol!

Tıraş Öncesi Korkularına Veda Zamanı

20-04/05/screenshot_2-1586091795.png

Bakımlı görünmek adına uygulanan zahmetli ve bazen de istenmedik işlemlerden konu açılınca, akla daha çok kadınlar gelir. Fakat senin de bu konudaki sorunların göz ardı edilemez. Evet, tıraş olmaktan bahsediyoruz. Özellikle de hassas bir cilde sahipsen tıraş, her defasında cildinin tahriş olması anlamına geliyor.

Bundan dolayı nemlendiricine ek olarak, cildini yumuşatacak ve pürüzsüz şekilde tıraş olmanı sağlayacak bir krem kullanmanda fayda var. Bu konuda bizim önerimiz iseUltimate Brushless Shave Cream - Blue Eagle… Hassas ciltler için aloe vera ile formüle edilmiş bu tıraş kremi, Kastilya zeytinyağı ve susam yağı içeren formülü ile tüm vücudun için kolay ve keyifli bir tıraş sağlayacak.

Tıraş Sonrası Tahrişi Geçen Yılda Bırak

20-04/05/screenshot_3-1586091848.png

 

Tıraş bıçağı, cildine ne kadar özen göstersen de sert ve keskin yapısıyla yüzünün zarar görmesine neden olabiliyor. Bu nedenle tıraş öncesinde olduğu kadar sonrasında da cildine gerekli bakımı sağlamalısın. Doğru tahmin ettin: Tıraş sonrası bakım ürünü! Cildini besleyen ve yatıştıran jel dokulu bir ürün kullanman, tıraş sonrası cildinin görünümünü yeniden yapılandırarak cilt dokunun güçlenmesine yardımcı olacaktır. Eğer tam da böyle bir ürün arıyorsan, aloe vera ve skualan içerenPost Shave Repair Gel’i denemelisin.

Saçlarınla Yeni Yıla Havalı Bir Giriş Yap

Dış görünüşünde en dikkat ettiğin şeylerden birinin de saçın olduğunu elbette unutmadık. Ve yeni yılda saçlarına verdiğin şeklin uzun süre kalmasını sağlarken doğal bir görünüm veren, üstelik dökülme de yapmayan bir üründen bahsedeceğiz.

Islak veya kuru saçına uygulayabileceğinClean Styling Gel, diğer şekillendirici ürünler gibi saçlarının yapışmasına neden olmuyor. Ayrıca sedir ağacı, sandal ağacı, okaliptüs ve prakaşi yağları içeren formülü ile saçlarını şekillendirirken bakım yapıyor. Yılın en havalı saçlarına sahip olmak için yapman gereken tek şey, avuç içine alacağın küçük bir miktar Clean Styling Gel ile saçına her zamanki gibi şekil vermek!

Ya Sakallar?

 “Sakal, bir erkeğin makyajıdır.” sözünün boşuna söylenmediğini en başından kabul edelim. Ancak onlara iyi bakmıyorsan sakalların, seni olduğundan çok daha özensiz gösterebilir. Üstelik uzun ve hacimli sakallara sahipsen, kullandığın nemlendiriciler de bu bölgeye tam etki edemeyecektir.

Peki hem sakallarına bakım yapacak hem de sakal diplerini nemlendirecekNourishing Beard Grooming Oil’i denemeye ne dersin? Bu ürün, doğal kaynaklı yağlar içeren formülü ile yüzünün en dikkat çeken kısmı olan sakallarının, düzgün ve yumuşak bir görünüme sahip olmasını sağlayacak.

← Öncesi Sonrası →