2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Erkekler için Yüz ve Cilt Bakımı Rehberi | Kiehl's Blog

October 05, 2019

Bakım yapmak isteyip fakat buna vakit ayıramam diyerek vazgeçen beyler, sizler için her erkeğin kolayca uygulayabileceği bir cilt bakım rehberi hazırladık.

Erkekler de artık günlük hayatta, bakımına en az kadınlar kadar özen gösteriyor. Tek fark kadınların bakım rutini biraz daha detaylı iken erkekler daha sade bir bakımı tercih ediyor. Birçok erkek birden fazla ürün arasında boğulmadan tek veya birkaç ürün ile bakımını tamamlamak istiyor. Her bir problem için ayrı ürün ve ayrı bakım rutini onları bakım yapma fikrinden bile uzaklaştırıyor. İşte bu yüzden her erkeğin çok kolay ve pratik bir şekilde uygulayacağı, uygularken de keyif alacağı bir bakım rehberi hazırladık. Yüz ve cilt bakımında az ürünle çoklu fayda elde etmeni sağlayacak Kiehl’s ürünleri ile bakımınla fark yaratacağın yeni bir döneme hazır ol!

 

Yüz Bakımını Nasıl Yaparsın?

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-10/07/erkek-yuz-bakimi.jpg

Günlük bakımda ilk yapman gereken şey cilt tipin ne olursa olsun, güne temiz bir cilt ile başlamak. Cildini düzenli olarak temizlemen kir ve kalıntıların birikmesini engelleyecek böylece gözeneklerinin de tıkanmasının önüne geçecektir. Tabii bunun için yüzünü sadece yıkıyor olman yeterli değil.

 

Yüz temizleyicileri ile cildini yoğun şekilde temizlemen şart. Yüzünü sadece su veya sabun ile yıkamak yerine cilt tipine uygun bir yüz temizleyicisi ile günlük bakımını daha etkin bir hale getirebilirsin. Erkekler için özel formüle edilmiş yüz temizleyicilerimiz cildi yatıştıran etkileri ile seni bekliyor. Cilt tipine uygun bir yüz temizleyicisini seçerek yüz bakımın için ilk adımı atabilirsin.

 

Bonus: Yüz temizleme bakımını nemlendirici desteği ile de tamamlamayı unutma!

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-10/05/vitamince-zenginlestirilmis-ve-cildi-canlandiran-yagsiz-yuz-nemlendiricisi.jpg

 

Cilt Bakımını Nasıl Yaparsın?

Nem cildimizin adeta yaşam kaynağı. Erkek cildi için özel formüle edilmiş nemlendiriciler ile pürüzsüz cildinin keyfini çıkarmaya hazır mısın? Baştan sona bir bakım için temizleyici adımından sonra günlük rutinine mutlaka nemlendirici kremleri de eklemen gerekiyor. Tıraş sonrası cildin tahriş olması, yorgunluk vb. etkenler sebebi ile cildinin görünümünü yenilemek ve yumuşatmak için günde iki kez nemlendirici kullanımı önem taşıyor. Ultra Facial Cream ile 24 saat sürecek yumuşak ve nemli bir cilt seni bekliyor. Cilt bakımında önem taşıyan yerlerden biri de göz çevresi oluyor.

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-10/05/erkek-cildi-icin-ozel-formule-edilmis-nemlendiriciler.jpg 

Temizleyici, nemlendirici desteği derken göz çevresi için de özel bir bakım uygulamak gerekiyor. Hassas göz çevresi için ince çizgi ve erken yaşlanma belirtilerine karşı nemlendirici ve besleyici göz çevresi kremlerinden destek alarak cilt bakımını kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsin. Canlandıran bir göz bakımı için Eye Alert göz bakım kremini öneriyoruz.

 

Yaşlanmanın Önüne Geç

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-10/05/yaslanmanin-onune-gec.jpg

Kolay ve pratik bakım rehberimize olgun ciltleri de dahil etmek istiyoruz. Kırışıklıklar iyice kendini göstermeye başladı diye bakım yapmakta geç kaldığını düşünme! Kiehl’s da kırışıklık karşıtı bakım için de birden fazla seçenek seni bekliyor. Özellikle erkekler için formüle edilmiş Age Defender serisi, her endişeye uygun ürünleri ile sana yaşlanmanın önüne geçeceğin bir bakım sunuyor.

 

Gördüğün gibi en fazla birkaç ürün ile bakımlı olmak işte bu kadar kolay. Günlük yüz temizleyici ve nemlendirici desteği ile yüzünde, vücut nemlendiricileri ile de tüm cildinde yumuşacık bir cilt dokusu seni hemcinslerinden bir adım öne geçirebilir. Ürünlerimizi hemen incele, seni diğerlerinden farklı kılacak bakımına bir an önce başla!

← Öncesi Sonrası →