2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Erkekler İçin Yaşlanma Karşıtı Bakım Ürünleri | Kiehl's Blog

August 05, 2019

Her daim bakımlı ve genç görünmek artık sadece kadınların beklentisi değil, günümüzde kendine bakan erkeklerin de beklentileri arasında yer alıyor. Artık erkekler için “yıka çık” devri geride kaldı.

Erkekler sadece sakal ve saç traşına zaman ayırmayıp ciltlerine de önem veriyor. Güneş ışınları, hava kirliliği, sigara tüketimi, iş stresi ve alınan sorumlulukların cildi etkilediği kadar erkeklerin her gün tıraş olması da cildi hem tahriş ediyor, hem de dış etkenlere açık hale getiriyor. Tüm bunlar bir araya geldiğinde erkekler için cilt bakımının ne kadar önemli hale geldiğini görebiliyoruz.

 

Pazartesi günü tıraş rutinine bir 10 dakika ekleyip, erkekler için tasarlanmış yüz maskesini kullanarak hem ölü derilerden kurtulabilir hem de batık ve kızarıkların oluşumunu engelleyebilirsin. Bu rutin ile elde ettiğin sonuca inanamayacak ve cildinin daha rahat hava aldığını hissedeceksin.

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-08/05/erkek-cildi.jpg

Erkek cildi kadınlara göre daha kalın olduğundan yağ üretimine daha fazla elverişli, bu durum yaşlanma belirtilerinin daha geç görünmesine katkıda bulunuyor. Ancak tıraş ile nemini kaybeden cilde bakım yapılmadığında cilt kurumaya başlıyor, bu da yaşlanma belirtilerinin daha erken ortaya çıkmasını sağlıyor. Özellikle geçen zamanın da etkisiyle göz çevresindeki kaz ayaklarında derinleşen çizglerin görünümü önlem alınmadığında daha belirgin ve rahatsız edici duruma geliyor. Tıraş sonrası erkek bakım ürünleri ile kendine vakit ayırarak oluşturduğun günlük bakım rutini ile cildindeki değişimi sen de fark edeceksin.

 

Bu yazımızda senin için en doğru ve etkili ürünleri bir araya getirdik. Kiehl’s tarafından erkekler için özel olarak formüle edilmiş cilt bakım ürünleri ile cildini şımartmaya başlayabilirsin. İşte erkekler için hazırlanmış en lüks ve iddialı erkek cilt bakım ürünleri:

 

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-08/05/kiehls-facial-fuel-anti-wrinkle-cream.jpg

Kiehl’s Facial Fuel Anti-Wrinkle Cream: Erkekler için özel formüle edilmiş hafif yapılı kırışık karşıtı bir kremdir. Meydana gelen yaşlanma belirtileri ile birlikte cildin zamanla sıkılığını kaybettiğini biliyoruz. Kestane özü ve soya içeren formülü ile tüm bu etkilere savaş açan erkek bakım kremi ile düzenli kullanım sonrası kırışık ve çizgi görünümünün azaldığını göreceksin. İçeriğindeki C, E vitaminleri ve turunç meyve özleri içeren formülü ile ferahlatıcı etkisi sağlar. Gündüz ve gece temiz cilde, ya da tıraş sonrası kırışıklık kremi uyguladığında cildin ferahlayacak ve daha canlı bir görüntüye kavuşacak.

 

Yaşlanma belirtilerinin en çok görüldüğü bölgelerden biri de göz çevresi. Kiehl’sin geliştirdiği özel formüller ile erkek cilt bakımında yeni bir devir başlıyor. İşte Kiehl’s erkek göz çevresi kremleri:

 

Kiehl’s Age Defender Eye Repair: Bu yaşlanma karşıtı krem göz çevresinde meydana gelen kırışıklıkların görünümü siyah halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Çavdar ve çavdar tohumu özleriyle zenginleştirilmiş formül sayesinde düzenli kullanımda gözle görülür değişiklikleri hemen fark edeceksin.

 

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-08/05/facial-fuel-eye-de-puffer.jpg

Kiehl’s Facial Fuel Eye De-Puffer: İşte Kiehl’sin mucizevi ürünlerinden biri daha. Kafein özleri içeren formülü sayesinde göz torbalarınızda oluşan şişkinliklere nüfuz ederek anında nemlendirir, şişliklerin görünümünü azaltır ve ferahlamasına yardımcı olur. Bu ürünün en güzel yanlarından biri de ambalajı. Gündüz ve gece bakımınıza eklediğinizde size zaman kazandıracak stick şeklinde hazırlanmış bu ürün kullanım kolaylığı ile de oldukça pratik.

← Öncesi Sonrası →