2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Erkek Arkadaşın İçin En Uygun Sevgililer Günü Hediyesini Bulalım | Kiehl’s Blog

February 14, 2020

14 Şubat sevgililer gününe az bir zaman kalmışken, hediye telaşları da çoktan başlamış durumda. Kıyafetler, ayakkabılar, çantalar ya da teknolojik aletler derken; cilt bakım ürünü hediyeleri genelde es geçiliyor. Oysa ki cildimiz, en değerli organlarımızdan biri. E madem öyle, neden böylesi özel günlerde bakım ürünleri ilk tercihlerimizden olmasın?

Sen de bizim gibi düşünüyorsan bu yazımızı incelemeden hediye seçimine karar verme. “İyi de canım, erkekler cilt bakımına önem veriyor mu ki?” diye de düşünme. Emin ol, en az senin kadar erkekler de sağlıklı görünen bir cilt hayal ediyor. İşte bu nedenle bu sevgililer gününde sen de bir farklılık yarat ve erkek arkadaşına hediye edebileceğin Kiehl’s erkek cilt bakım ürünlerine mutlaka göz at! Söz veriyoruz, pişman olmayacaksın.

 

Cildi Yağlı mı?

20-02/14/picture2.png

 

Erkek arkadaşın için erkek cilt bakımı ürünleriyle başlayalım istiyoruz. Bu noktada öncelikle sevgilinin cilt tipini düşünmelisin. Eğer ki yağlı bir cilde sahipse, erkek yüz bakımı ürünlerinden Oil Eliminator Serisi onun için doğru bir seçim olacaktır.Fazla yağdan arınmış bir cildin sırrı ise iyi temizlenmiş & nemlenmiş bir ciltten geçiyor. Bu nedenle erkek arkadaşına bu seri içerisinde yer alan Oil Eliminator Deep Cleansing Exfoliating Face Wash yüz temizleme jelini de hediye edebilirsin.

Fazla yağı, teri ve kiri ciltten uzaklaştıran ve parlamayı kontrol altına alan bu temizleyici, kayısı çekirdeği parçaları içeren bir formül barındırıyor. Ciltte kuruluk hissi bırakmadan gözenek görünümünü azaltıyor. Yağlı cilt bakımını tamamlaması adına aynı seri içerisinde yer alan erkek yüz maskesi de onun yağlı cildine iyi gelecek olan ürünler arasında.

 

Çizgilerden mi Şikayetçi?

20-02/14/picture1.png

İnce çizgi görünümünden yalnızca kadınlar mı şikayetçi sanıyorsun? Aksine, ince çizgi ve kırışıklık görünümü erkekleri de oldukça rahatsız eden bir durum. Sana pek belli etmese de erkek arkadaşın, yaşlanma karşıtı bakım ürünlerine oldukça meraklı olabilir. Hele bir de ara sıra aynada kırışıklıklarına bakarken yakalıyorsan, bundan şüphe etme bile! O halde sana Kiehl’sın erkeklere özel kırışıklık karşıtı bakım serisi olan Age Defender’ı önermek istiyoruz. Bu seri içerisinde yer alan Age Defender Moisturizer sıkılaştırıcı ve kırışıklık karşıtı krem ise mükemmel bir hediye alternatifi olacaktır.

Keten tohumu özünün soya proteini ile birleştirilmesiyle formüle edilen bu yaşlanma karşıtı bakım kremi, cildi gözle görülür bir biçimde sıkılaştırıyor. Ayrıca ince çizgi ve kırışıklık görünümünü de azaltıyor. Ona hediye ettiğin bu bakım kremi karşısında erkek arkadaşın, içten içe çok mutlu olacak. Bizden söylemesi!

 

Saç ve Sakal Bakımı Onun Vazgeçilmezi mi?

20-02/14/picture3.png

Bir erkek için saç bakımı ne kadar önemliyse, sakal bakımı da aynı oranda öneme sahiptir. Saçına ve sakalına saatlerini ayıran bir erkek arkadaş içinse en güzel hediye, bizce saç ve sakal ürünlerinden oluşan bir bakım seti hediye etmektir. Bizim saç bakım ürünü önerimiz, Kiehl’s Nourishing Shampoo Conditioner erkek saç ve sakal bakım şampuanı.

Sedir ağacı, sandal ağacı ve okaliptüs yağlarının aromatik birleşimi içeren formülü ile bu şampuan, saç ve sakalı temizleyerek yumuşak bir his bırakıyor. Ayrıca temizliğin yanı sıra nemlenmiş bir his de yaratan formül, tek üründe sunduğu birden fazla işlev ile erkekler için kullanışlı bir form sağlıyor.

Öte yandan sakal bakımı için ayrı ürün kullanmayı seven erkekleri de unutmayan Kiehl’s, Nourishing Beard Grooming Oil sakal yağını geliştirdi. Sakalları yumuşatırken cildin yatışmasını da sağlayan bu yağ, erkek arkadaşının vazgeçilmez bakım ürünlerinden biri olmaya aday!

 

Sevgililer Günü Hediyeleri için Kiehl’sa Uğramadan Karar Verme

20-02/14/picture4.png

Bizce en değerli hediye, sağlıklı görünen bir cilde sahip olmak. Sen de bu sevgililer gününde klasikleşen hediye seçimlerinden sıyrılmak ve tazelenmiş bir cilt görünümü ile erkek arkadaşını sevindirmek istiyorsan, Kiehl’s ürünlerine mutlaka göz atmalısın. Birbirinden değerli yağlar ve doğal kaynaklı içerikler ile zenginleştirilmiş erkeklere özel cilt bakım ürünleriyle Kiehl’s, kategorilerini keşfetmen için seni bekliyor!

← Öncesi Sonrası →