2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

En Trend Saç Renkleri

May 09, 2021

Kendini daha özgüvenli ve canlı hissetmeni sağlayan yepyeni bir saç rengini denemek gibisi yok. Dış görünüşünde köklü ve güçlü bir değişim yapmak istediğin zaman saçlarında farklı bir rengi deneyerek cesur bir hamle yapabilirsin. Ancak boyalı saçların bakımı için ekstra birkaç farklı bakım ürününü de rutinine dahil etmen gerektiğini unutma. Şampuandan saç bakım maskesine kadar boyalı saçlarını korumaya yönelik geliştirilen özel bakım ürünleri sayesinde saçlarının canlılığını ve ışıltısını ilk günkü gibi koruyabilirsin. Boyalı saçlar için özel olarak formüle edilmiş şampuan, maske ve kremlerle sezonun trend renklerini keşfetmeye ne dersin?

 2021 Saç Rengi Trendleriyle Tarzını Yarat 

2021 yılının trend saç renklerini deneyerek saçında ve tarzında muhteşem bir değişim gerçekleştirmeye hazır mısın? Doğal kahve tonları, cesur kırmızılar, gümüş sarılar ve pastel renkler gibi çok farklı trendlerin öne çıktığı 2021 yılında daha önce denemediğin cesur bir seçim yapabilirsin. Doğallığı bozmadan saçında ufak değişimler gerçekleştirmek istiyorsan sıcak ve soğuk kahve tonlarının kombinasyonundan yararlanabilirsin. Bitter çikolata renginin üzerine eklenen sıcak sütlü kahve tonları ile sofistike bir güzellik elde edebilirsin. Cilt tonun daha soğuk alt yapıdaysa ana rengini kahve, gri ve küllü kahve gibi renklerde de tercih edebilirsin. Saçının kuaförden çıktığın ilk günkü kadar canlı ve ışıltılı görünen yapıda olması için Sunflower ‌Color ‌Preserving ‌Shampoo boyalı saçlar için şampuan tam sana göre. E vitamini ve esansiyel yağ içeren formülü sayesinde saçının parlaklığını koruyabilirsin.

Cesur Tonları Denemekten Çekinme

Kızıl, sarı veya turuncu gibi cesur renkleri korumanın güç olduğunu düşünüyorsan, bu endişeni bir kenara bırak. Sunflower ‌Color ‌Preserving Conditioner, boyalı saçların renk görünümünü canlandırarak nemlenmesine yardımcı olur. Boyalı saçlar için saç kremi kullanarak en canlı ve göz alıcı tonların bile ilk günkü ışıltısını korumasını sağlayabilirsin. Kızıl saç, pek çok kadının denemek istediği ancak rengin canlılığını koruması bakımından endişe ettiği renklerden biri. 2021 yılının öne çıkan trendleri arasında yer alan bahçe kırmızısı, özellikle açık cilt rengine sahip kadınlar için mükemmel bir seçenek. Sen de soğuk ve açık renkli cilt alt tonuna sahipsen bu senenin en çarpıcı renkleri arasında yer alan çilek kırmızısı, tarçın ve bakır tonlarındaki renkleri deneyebilirsin.

Boyalı Saçlar İçin Bakım Ürünlerini Keşfet

Muhteşem saçların sırrı, doğru bakım ürünlerini kullanmaktan geçer. Boya ve açma işlemlerinden yıpranan saçlarının kuru ve kırılgan görünmesini önlemek için bazı ürünlerden yararlanmalısın. Boyalı saçlar için maske alternatiflerini kullanarak kısa sürede mucizevi sonuçlar elde edebilirsin. 2021'nin ilk çıkan saç renklerinden gümüş-sarı saçları deneyerek karlar kraliçesi görünümü elde edebilirsin. Saçlarının açma işlemlerinden yıpranmaması için renk değişiminden önce ve sonra nemlendirici etkili bir saç maskesi kullanmayı unutma. Saçına kaybettiği nemi ve canlı görünümü doğal kaynaklı içerikleri sayesinde geri kazandıran ‌Sunflower ‌Color ‌Preserving ‌Deep ‌Recovery saç maskesini kullanarak istediğin renklerin tonlarını koruyabilirsin.

Boyalı ve Canlı Saçlarla Işılda

Doğru boyalı saç bakım ürünlerini kullanman, renk değişimi konusunda daha cesur adımlar atmana yardımcı olur. Sert kimyasal işlemlerin neden olduğu hasarın onarımını sağlayan ve renklerin canlılığını koruyan saç bakım ürünleri sayesinde bugüne kadar denemekten çekindiğin tüm renkleri ve yılın trendlerini uygulayabilirsin. Boyalı saçlar için formüle edilmiş renk korumalı şampuan, saç kremi ve maskesiyle aynı zamanda canlı, hasarsız ve sağlıklı görünen saçlar elde edebilirsin. Artık sen de 2021'nin en cesur saç renkleri trendlerini ipeksi pürüzsüzlükte ve sağlıkla ışıldayan saçlarla elde edebilirsin.

← Öncesi Sonrası →