2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

En İyi Yaşlanma Kaşıtı Serumlar | Kiehl's Blog

May 07, 2019

Serumlar, yaşlanma kaynaklı lekeler, kırışıklıklar gibi sorunları hedef alan; antioksidan, asitler, vitaminler gibi aktif içerikleri yoğun olarak barındıran yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerinin başında geliyor.

  

Doğal ve önlenemez bir süreç olan ciltte yaşlanma belirtileri 20’li yaşlardan itibaren başlıyor. Hücre yıkımları ile başlayan bu süreç 40’lı yaşlardan itibaren hücre kayıplarına dönüşüyor. Bu süreçleri olabilecek en iyi şekilde atlatmak ise kullanacağımız yaşlanma karşıtı bakım ürünleri ile bize düşüyor.

 

Serumlar hafif ve küçük moleküllü yapıları sayesinde bu iş için en doğru ürünler arasında yer alıyor. Cildin derinlerine nüfuz eden serumlar direkt epidermis dediğimiz üst derinin daha derinlerinde oluşan sorunları hedef alarak cilt sorunlarını çözmeye yardımcı oluyor. Cildinize birtakım doğal takviyeler yaparak her daim genç görünmek ve yaşınızın en iyisi olmak için genel görünümünüzü iyileştirmeye hazır mısınız? Hazırsanız ilk olarak Kiehl’s’ın yaşlanma belirtilerini yok eden doğal içerikli serumları ile tanışarak işe başlayalım.

 

Doğanın İzinde: En Etkili 5 Cilt Bakım Serumu

Cilt bakım rutininizi zenginleştirip cilt dokunuzda gözle görülür kalıcı değişikliklere imza atmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Her biri birbirinden faydalı doğal bitkisel içerikleri ile doğanın izinde 5 cilt bakım serumu ile cildinize ihtiyacınız olandan fazlasını veriyoruz!

 

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-06/11/midnight-recovery-concentrate.jpg 

1. Gece Onar: Midnight Recovery Concentrate

Cildin gece onarılma ve yenilenme sürecini destekleyen bu serum, %99.8 oranında temel ve botanik yağlardan oluşuyor. Bir gece rutini oluşturmanızı sağlayacak bu yüz serumu asıl gücünü gece yarısı ile sabah 4 arası, cildin aktif içerikleri en iyi şekilde özümsemeye başlayacağı zaman gösteriyor. Yani cildimiz biz uyurken gençleştirilmeye ve onarılmaya en iyi şekilde cevap veriyor. Tüm gece boyunca lipidleri yenilemek üzere çalışan bu aktif yağlar, aynı zamanda sabah aydınlık ve dinlenmiş bir ciltle uyanmanızı sağlıyor.

 

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-06/11/daily-reviving-concentrate-kopya.jpg

 

Cildi rahatlatmaya yardımcı olan lavanta yağının hoş kokusu ile de öne çıkan bu gece bakım iksirinin; düzenli kullanım sonucunda cildi sıkılaştırdığı, ince çizgilerin ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olduğu yapılan klinik çalışmalarla da kanıtlanıyor.

 

2. Gündüz Işılda: Daily Reviving Concentrate

%100 doğal içeriği ile dikkat çeken bu gündüz serumu genç ve aydınlık bir cilt için gün boyu çevresel faktörlere karşı cilt savunmanızı güçlendiriyor. Ay çiçeği, zencefil kökü, tamanu gibi doğadan elde edilen yağların güçlü karışımından oluşan içeriği cildi nemlendiriyor ve çevresel etkilere karşı güçlü bir antioksidan koruma sağlıyor. Böylece cildin yorgun ve mat görünümünü iyileştirerek ışıldayan bir cilt görünümü kazandırıyor.

 

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-06/11/powerful-strength-line-reducing-concentrate-1560286540.jpg

 

3. Isınma Zamanı:  Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate

 

Cilt için önemli bir vitamin olan C vitamini ihtiyacını karşılayan ve yaşlanmanın gözle görünür etkilerine karşı savaşan bu serum %12,5 C vitamini ve Hyalüronik asit içeren formülü ile dikkat çekiyor. Saf C vitamini içeren formülü kırışıklıkların görünümünü gözle görünür oranda azaltıyor. Cilt için birçok fayda sunan ürün hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygun olarak formüle edilmesi ile de onu favorilerimiz arasına taşıyor.

 

4. Koyu Lekelere Son:  Clearly Corrective Dark Spot Solution

Ciltteki ton eşitsizliklerini düzelterek lekelere karşı etkisi dermatolojik olarak kanıtlanmış bu serum, 8 haftalık kullanım sonrası size lekelerin azalmış olduğu daha ışıltılı bir cilt tonu sunuyor. E ve C vitamini içeren formülü şakayık özü ve beyaz huş ağacı ile birlikte gelecekte olabilecek renk farklılıklarını da engelliyor.

 

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-06/11/super-multi-corrective-eye-opening-serum.jpg

 

5. Güçlü Etki: Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum

Cilt bakımının önemli adımlarından birini iyileştiren süper akıllı bir göz bakım serumu olan ürün, göz çevresi kırışıklıklarından şikayetçi olanlar için adeta bir sihirli değnek etkisi gösteriyor. Göz çevresi kırışıklıklarına 360 derece bakım yapan bu ürün yaşlanmanın belirgin izlerine karşı göz çevresini onarıyor. Güçlü içerikleri sayesinde 4 haftalık düzenli kullanım sonrası daha sıkı, kırışıklık ve koyu halkaların azalmış olduğu bir görünüm sağlıyor.

 

 

Gençleşmenin Sırrı Mucizevi Yüz Serumlarında Saklı!

Her yaşta dikkate alınması gereken bir konu olarak cilt kalitesi, aynadaki görüntümüz henüz bizi rahatsız etmeye başlamadan önce birtakım ürünler ile desteklenmeye başlanması gerekiyor.

 

Yaşlanma endişelerini hepimiz az çok taşıyor ve çoğu zaman doğru adımı atmakta geç kalıyoruz. Zamanında ve doğru bakım rutinleri ile yaşlılık sürecini yavaşlatmak, göz çevresi kırışıklıklarını önleyerek daha genç ve sağlıklı bir cilde kavuşmak günümüzde yüz serumları ile aslında oldukça kolaylaşıyor. Sadece ne zaman ve hangi ürünler ile başlanacağını bilmek bu noktada önem taşıyor.

 

Detaylı bir şekilde incelediğimiz kırışıklık giderici serumlarımız sayesinde siz de ince çizgilere elveda diyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sizin için en uygun yüz serumunu seçerek düzenli bakım rutinine başlamak!

← Öncesi Sonrası →