Cildini Sonbaharda Nem İle Güçlendir! Her 100 Tl Alışverişte +1 Seyahat Boy Hediye!

Doğal Görünümlü Dudak Bakımı İçin Love Oil For Lips | Kiehl's Blog

May 24, 2019

 

Güzellik, her ne kadar göreceli bir kavram olsa da pürüzsüz ve doğal görünümlü dudakların güzelliğe olan etkisi asla tartışılamaz.

Güzel ve bakımlı dudaklara sahip olmak tüm kadınların hayali. Gülerken, yemek yerken, konuşurken iletişim kurmamıza aracı olan dudaklar, günlük hayatta farklı biçimlerde de olsa hep ön plandadır. Bu kadar ön planda ve dikkat çeken bir konumda olması çok eski tarihlerden beri kadınların gözünden kaçmamış ve dudaklarını çeşitli şekillerde renklendirerek güzel görünmelerini sağlamıştır.

Bakımlı ve güzel görünen dudaklar denilince hemen akla ruj ve parlatıcı gibi ürünlerin gelmesi ve dudakların yalnızca bu şekilde estetik görüneceği yanlış bir algıdır. Çünkü dudaklarımız da bakıma ihtiyaç duyar. Dudak bakımı denilince de ilk akla doğal bir görünüm sunan dudak nemlendiricileri gelir. Dudak bakım rutinlerinde önemli bir yer tutan nemlendiriciler, yumuşak ve pürüzsüz dudakların sihirli kahramanlarıdır.

 

Dudak Bakımı Önerileri

Dudak bakımında en çok kuruma ve çatlak problemleri ile karşılaşırız. Kendine ait bir koruması olmayan dudak derisi, vücudun diğer bölgelerindeki deriden daha ince bir yapıda olduğu için daha kolay çatlamakta ve kurumaktadır.

Çevresel etkenler de en çok dudakları etkiler. Soğuk hava, rüzgar, güneş gibi faktörler dudakların kurumasına ve çatlamasına sebep olur bu da istenen doğal ve pürüzsüz görünümü engeller. Peki bu etkenleri en aza indirmek için dudak bakımında neler yapmalıyız?

  • Bol su tüketimi sağlıklı görünümlü dudaklar için en kolay uygulayacağınız bakım önerilerinin başında geliyor.
  • Dudaklarda kuruluk sonrası biriken ölü hücreler pütürlü bir görünüme yol açıyor. Dudaklardaki bu ölü derileri temizlemek için dudak peelingi yapılabilir. Diş fırçası yardımı ile uygulayacağınız dudak peelingi sayesinde hem dudağınızdaki pütürlü görünümden kurtulabilir, hem de dudak bakımınızı yapabilirsiniz.
  •  Dudak kuruluğu ve çatlakları için nemlendirici destekli ürünler mutlaka dudak bakımına dahil edilmelidir ve bu ürünler ile gün içinde dudak bakımı belli aralıklar ile yapılmalıdır. İyi bir dudak koruyucu her zaman makyaj çantanızda bulunmalı, ihtiyaç duyduğunuz her an dudaklarınıza nemlendirme ve koruma sağlamalıdır.

 

Şimdi sizleri yanınızdan asla ayıramayacağınız muhteşem bir dudak bakım ürünü ile tanıştıracağız:

 

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-06/10/love-oil-for-lips.png

 

Love Oil For Lips İle Dudaklarda Etkin Bakım

Sağlıklı görünümlü ve bakımlı dudaklara sahip olmak Kiehl’sın lip balm ürünleri ile oldukça kolay!

Bazı ürünler tartışılmayacak kaliteleri ile kendine bir yer edinir. Doğal kaynaklı bir ürün olan Love Oil For Lips de dudak bakımında tam kendine belirgin bir yer edinen ürünler arasındadır. Yumuşak ve pembe dudaklar için mükemmel bir çözüm sunan Love Oil For Lips’i henüz denemediyseniz en kısa sürede denemenizi sağlayacak muhteşem özelliklerinden biraz bahsedelim.

 

Hemen bir Love Oil For Lips almanızı sağlayacak 5 önemli özellik:

 

 

Doğal Görünüm Sunar

Yüz güzelliğinin tamamlayıcısı olan doğal görünümlü dudaklar artık hayal değil. Doğal bir görünüm sunan Love Oil For Lips ile gün içinde küçük dokunuşlar yaparak dudaklarınıza istenen doğal görünümü kazandırabilirsiniz.

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-06/10/dogal-gorunumlu-dudak-1560180040.jpg

Dudakları Nemlendirir

Love Oil For Lips’in besleyici yağ yapısı ile dudakların ihtiyacı olan nem desteğini sağlayarak dudakların kuru ve çatlak görünümüne son verebilirsiniz. Aynı zamanda uzun süreli bir nemlendirme sağlayabilirsiniz.


https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-06/10/love-oil-for-lips.jpg

 

Dudaklara Işıltı Katar

Dudaklara doğal görünümlü bir ışıltı katan Love Oil For Lips, makyaj yapmadığınız zamanlarda size kendinizi iyi hissettirecek bir etki sunar. Tüp formu ile pratik olan ürün her an her yerde kolayca doğal bir ışıltı yakalamanıza da yardımcı olur.

 

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-06/10/kadin-isiltili-dudak.jpg

 

Doğal Kaynaklı İçerikli Formülü İle Benzerlerinden Ayrılır

Nemlendirici etkili Hindistan cevizi yağı, doğal görünümlü bir ışıltı için dudakları besleyen Moringa yağı ve C vitamini açısından zengin Barbados kirazı özü  ile formüle edilmiştir.

 

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-06/10/love-oil-for-lips-kiraz.jpg

  

5 Farklı Renk Seçeneği Sunar

Meyveli aroması ile hoş bir kokuya sahip olan Love Oil For Lips, 5 farklı renk çeşidi ile zengin bir görünüm sunar. Love Oil For Lips çeşitlerinden dudak görünümünüze en uygun olan renk seçeneği ile dudak bakımınıza başlayabilir,  doğal ve çekici bir görünüme istediğiniz her an ulaşabilirsiniz!

 

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-06/10/love-oil-for-lips-renk-secenekleri.jpg

← Öncesi Sonrası →