2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Cilt Bakımında Kullanılan Kil Türleri

February 28, 2021

Doğadan ilham alan cilt bakımının örneklerinden olan killer, cilt bakım rutinlerimizde vazgeçilmez bir yere sahiptir. Yeşil, kırmızı, beyaz çeşitleriyle maske olarak uygulanan killerle vücuduna bakım yapabilirsin. Doğal malzemeler olan killerin çeşitlerini ve faydalarını incelemeye ne dersin? İşte harika özellikler taşıyan killerin faydaları ve kolaylıkla uygulayabileceğin kil maskesi çeşitleri...

A picture containing chocolate, bread, close, different

Description automatically generated

Kil Maskesi Türlerini Keşfet!

Graphical user interface, application

Description automatically generated

  • Yeşil Kil: Yağlı ciltler için vazgeçilmez kil türlerinden olan yeşil kil, cilt üzerindeki fazla sebumu arındırmaya yardımcı olur. Cilt üzerinde bulunan geniş gözenekler üzerinde etkili olan yeşil kil, gözeneklerin sıkılaşmasını sağlaya da yardımcıdır. Cilt temizleyici özellikleri de bulunan yeşil kil çeşitleri, cilde doğal bir ışıltı vererek daha aydınlık bir görünüm sunar.

  • Kırmızı Kil: Nemsiz ve hassas ciltler için önerilen kırmızı kil, güneş kaynaklı leke görünümü, cilt kusuru, solgun ve yorgun görüntü, mat görüntü gibi istenmeyen cilt görünümleri üzerinde etkilidir. Eğer hassas bir cilde sahipsen bu maske türü tam sana göre... Kırmızı kil maskesini yağlı bir cilt tipine sahip olanlar da kullanabilir. 

  • Beyaz Kil: Cilt bakımında mükemmel bir etki yaratan beyaz killer; siyah noktalar, cilt tonu eşitsizliği, geniş gözenek görünümü gibi istenmeyen görünümlerin azalmasında yardımcıdır. Eğer sen de bu tip istenmeyen görünümlerden mustaripsen Kiehl's beyaz kil maskesiRare Earth Deep Pore Cleansing Masque ile harika bir deneyim yaşayabilirsin. 

Amazon Beyaz Kili İçeren Formül ile Pürüzsüz Görünüm

A picture containing food, plate, dirty

Description automatically generated

Amazon beyaz kili, Kiehl's formüllerinde kullanılan mükemmel killerden... Cildini nemlendirmene de yardımcı olan kil, gözenek görünümü küçültücü etkisiyle cildinin sıkılaşmasında da rol oynar. Cildin arınmasında etkili olan beyaz kil maskesi aynı zamanda yağlı ciltler için de uygundur. Fazla sebumun arındırılmasında etkilirdir. Tüm bu işlemler sonucunda cildinin pürüzsüz görünüm kazanmasına da zemin hazırlar. 

Rare Earth Ürün Ailesi: Amazon Beyaz Kilini Yakından Tanı!

A picture containing text, indoor

Description automatically generated

Amazon kili barındıran bir formül kazanan Kiehl's Rare Earth ürün ailesi, cilt bakımı rutinine yepyeni bir doku kazandırır. Tonik, nemlendirici losyon, yüz temizleme jeli ve kil maskesi ürünlerinden oluşan seri, siyah noktalar üzerinde etkisini gösterir. Gözenekler üzerinde gözle görünür bir etki yaratan killi seri, gözenek görünümünün küçülmesi ve sıkılaşmasında pay sahibi... Serinin öne çıkanlarından biri olan Rare Earth Pore Refining Tonic, amazon kili içeren gözenek görünümünü küçültücü tonik türlerinden. Amazon Nehri'nin ağzında yer alan Marajo Adası'nda el değmemiş bölgelerden alınan nadir kil, doğal kaynaklı içeriklerle formüle edilerek cildinin nem dengesini sağlamayı hedefler. Allantoin çiçekleri, yulaf çekirdeği tozu ve Aloe Vera içeren formülü ile fazla sebumu da kontrol altına alır.

Serinin en önemli kahramanlarından biri olan cilt temizleyici Kiehl's Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser ise cildi arındırmak üzere formüle edilmiş olduğu için özellikle arındırma konusunda mükemmel başarı gösterir. Cilt üzerindeki kir ve fazla sebumun etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar.. Fazla sebumu emerek vücuttaki yağ dengesinin sağlanmasında yardımcı olur. Eğer sen de cildinde geniş gözenek problemleri yaşıyorsan ve cildinin sıkılaşmasını istiyorsan, cildine beyaz kil içeren formüllerle bakım yapabilir, harika görünebilirsin.

← Öncesi Sonrası →