2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Cilt Bakım Rutininde Serumun Önemi

May 09, 2021

Daha sağlıklı ve daha genç görünen bir cilde kavuşmak için son derece etkileyici bir cilt bakım ürünü denemeye ne dersin? Son zamanlarda adı sıkça duyulan cilt serumu hakkında merak ettiğin her şeyi bu yazıda bulabilir, cilt bakım rutinine yeni bir soluk kazandırabilirsin! Yüz serumları, kusursuz bir cilt için özel aktif bileşenlerle dolu, yüksek konsantrede, hafif ve hızlı emilen formüllerdir. Genellikle likit ve jel formda bulunur ve ipeksi kıvamda bir yapıya sahiptirler. Serum şişeleri boyut olarak gözüne küçük görünebilir ancak süper konsantre yapıya sahip olduğundan cilt bakım rutininde sadece bir iki damla kullanman yeterli olur. Kendi cilt tipine uygun yüz serumunu seçmek için cildini tanıman ve cildinin ihtiyaçlarını bilmen gerekir. Sen de cildinin ihtiyaçlarına en çok uyan serumu bul ve aydınlık cilt için serumunu güzellik rutinine ekle!

Erken Yaşlanma Belirtilerine Savaş Aç: Cilt Elastikiyetini Arttır 

Son zamanlarda cilt bakım rutinlerinin vazgeçilmezi olan yüz serumu cildini temizledikten sonra uygulayabileceğin güçlü ve yoğun aktif bileşenleriyle direkt olarak cildine etki eden bir cilt bakım ürünüdür. İçeriğindeki aktif bileşenler ise genellikle antioksidan, vitaminler ve asitlerden oluşur. Aktif bileşenler erken yaşlanma, kırışıklıklar, nemsizlik ve cilt kusurları gibi etkenlerle savaşarak cildin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Bu aşamada uygun serumu seçerken cildinin neye ihtiyacı olduğunu anlamak önemlidir.

Text, letter

Description automatically generated

İçindeki Hyalüronik asit ve doğal kaynaklı içeriği ile çok yönlü ve benzersiz bir serum olan Vital Skin Strengthening Super Serum erken yaşlanma belirtilerine yol açabilecek hava kirliliği, stres, güneşe maruz kalma, uykusuzluk gibi dış faktörlere karşı güçlü bir şekilde savaşır ve bu belirtileri gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olur. Kullandığın ilk andan itibaren cildini yumuşacık yapar ve hafif yapısı ile kolayca emilir. Eğer ihtiyacın olan böyle bir bakımsa sen de doğal kaynaklı içeriği ile süper serumu deneyerek cilt elastikiyetini arttırabilir, dolgun bir cilde ve daha güçlü bir cilt bariyerine sahip olabilirsin!

Işıltılı Cilt için Hızlı Etki ve Gözle Görünür Sonuçlar

Uyurken vücut gün içindeki stresin zararlı etkilerini gece uykusunda onarmaya başlar. Bu yenilenme sürecini cilt bakımın için de verimli bir zamana dönüştürebilirsin! Uyku safhasına geçmeden uyku sırasında onarımına yardımcı olan cilt bakım serumlarını kullanarak onlardan maksimum düzeyde ve hızlı bir şekilde fayda sağlayabilirsin. 

A picture containing gauge

Description automatically generated

Örneğin, gece kulanım için özel üretilmiş, adeta güzellik uykusuna yatıran serum Midnight Recovery Concentrate cildin görünümünün uyku boyunca yenilenmesine yardımcı olur. Midnight Recovery Concentrate, yoğun formülü sayesinde sabah daha genç, dinlenmiş ve yenilenmiş görünen bir cilt ile uyanmanı sağlar. Yoğun bileşimine rağmen hafif formülü ile cilt tarafından hemen emilir. Hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Sen de cildinin görünümünün onarımına uyku süresince destek olmak istersen Midnight ‌Recovery ‌Concentrate'i güzellik rutine ekleyebilirsin!

Güzellik Rutininin Vazgeçilmezi: Değerli Yağlar

Serumun asıl görevi yoğun ve güçlü yapısı sayesinde epidermis denen cildin en üst tabakasına derinlemesine nüfuz etmesidir. Bu sayede serum, nemlendirici kremin etkisini arttırmaya ve daha kolay emilmesini sağlamaya da yardımcı olur. Aynı zamanda serumlar mevcut cilt kusurlarının yanı sıra gelecekte oluşabilecek olan kusurlarının ve ince çizgi görünümünün önüne geçmeye yardımcı olur ve böylece daha sağlıklı görünen bir cilde kavuşmanı sağlar.

A picture containing text, indoor, green

Description automatically generated

Kenevirden türetilmiş Sativa tohumu yağı ve kekik otu yağı gibi doğal kaynaklı içeriklerle formüle edilmiş olan hafif yapılı Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate yüz serumu, cilt kusurlarına eğilimli ciltlerin pürüzsüz bir yapıya kavuşmasına yardımcı olur. Aynı zamanda ciltteki nem dengesini ayarlayarak gergin cildin yatışmasını sağlar ve ciltteki kızarıklık görünümünü gözle görülür bir şekilde azaltır.

Sıkı, Toparlanmış ve Pürüzsüz Görünen Cilt için Serum Takviyesi 

Text, letter

Description automatically generated

Düzenli olarak serum kullanmanın en önemli faydaları arasında cildinin pürüzsüz ve ışıltılı görünen cilt doku kazanması, gözeneklerinin daha küçük görünmesi ve cildinin nem oranını maksimum düzeye çıkarılması bulunur. Genişlemiş gözeneklerin boyutu ve görünümünün gözle görülür şekilde azalmasına yardımcı olan Precision Lifting & Pore-Tightening Concentrate sayesinde sen de sıkı ve toparlanmış bir cilde sahip olabilirsin. Serum sayesinde yüz hatlarının görünümü yenilenir ve yüz kontürü daha keskin bir hat kazanır. Hem yaşlanma karşıtı hem de gözenek görünümü küçültücü özellikleri ile çok yönlü etkiye sahip serum ile daha genç ve daha sağlıklı görünen bir cilde kavuşabilirsin!

Serumların mucizevi dokunuşlarıyla daha genç ve sağlıklı görünen bir cilde sahip olabilirsin, Kiehl's tecrübesi ve doğal kaynaklı içerikleri ile Kiehl's serumları hemen deneyebilir, cilt bakım rutinine yeni bir soluk getirebilirsin!

← Öncesi Sonrası →