2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Cildinizi Yenileme Zamanı geldi | Kiehl’s Blog

October 29, 2019

Düğün öncesi kusursuz görünmek adına birçok şey yaptın. Makyaj, gecenin stresi ve yorgunluk birleşince cildin yeterince yıprandı. Şimdi cildini yenileme zamanı! Büyük bir geceyi atlatan cildini rahatlatacak önerilerimiz aşağıda seni bekliyor.

Düğün öncesi cilt bakımını eksiksiz bir şekilde yapmış olabilirsin. Ama düğün boyunca, senin gibi cildin de stresli bir süreçten geçti. O gece yaptığın makyaj ise her zamankinden biraz daha ağır idi değil mi? Düğün öncesi cildin için yeterli bakımı yapmış olduğunu düşünebilirsin.

 

Mevsim geçişleriyle cildinin kuruyup mat bir görünüm sergilememesi için bakımına düğün sonrasında da kaldığın yerden devam etmelisin. Düğün gecesi ne kadar yorulduğunu bir düşün. Cildin de en az senin kadar yorgun. Cildine her zamankinden biraz daha fazla yüklendiğin bu gece sonrası onu yeniden enerjik bir görünüme kavuşturacak bakım önerilerimiz aşağıda seni bekliyor.

 

Düğün Sonrası: Yorgun Cildin İçin 5 Aşamalı Bakım Sırrı

Mükemmel bir düğün gecesi sonrası, cilt bakımında ince yapılı ürünleri tercih ederek harika bir cilt için ilk adımı atabilirsin. Kiehl’sın doğal kaynaklı içerikleri ve etkili bakım formülleri bu konudaki en iyi yardımcın olacak. Sana en iyi bakım ürünlerini sunarak düğün sonrası cilt bakımın için yapılması gerekenleri 5 aşamada listeledik. Bu kolay ve pratik adımları düzenli uygulayarak, cildinin düğün sonrası daha canlı ve dinamik görünmesini sağlayabilirsin.

 

1.  Aşama: Serumlar ile Capcanlı Görünen Bir Cilt Seni Bekliyor

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-10/29/cildi-onaran-ve-gorunumu-yenileyen-gece-bakim-iksiri.jpg

Cildin kendini yenileme sürecinde gece bakımı için kullandığın ürünler büyük önem taşıyor. Özellikle serumlar, hızlı ve etkili bakımları ile gece kendini yenilemekte olan cildin biyolojik sürecini destekleyerek seni sonuca daha hızlı götürmeye yardımcı oluyor. Doğal kaynaklı içerikleri ile dikkat çeken Midnight Recovery Concentrate gece bakım serumu, gece boyu cildini onararak cilt bariyerini güçlendiriyor. Düğün gecesi özellikle her zamankinden fazla yorulan cildin için bu serumdan daha iyisini düşünemiyoruz!

 

2.  Aşama: Bakım Maskeleri ile Yepyeni Bir Cilt Görünümüne Hazır Ol!

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-10/29/bakim-maskeleri.jpg

Onsuz bir bakım rutini düşünemiyoruz. Bakım maskeleri adeta yorucu geçen bir gün ve gece sonrası kurtarıcımız oluyor. Anında yenilenme için ihtiyacın olan pratik bakım Instant Renewal Concentrate hidrojel maskeden geliyor. Amazon yağlarının egzotik aroması ile formüle edilen bu maskemiz cildinin görünümünü anında canlandırarak nem ve ışıltı veriyor!

 

3.  Aşama: Nemlendiricilerin Gücü Adına!

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-10/29/24-saat-nemlendiren-etkili-krem-1572376558.jpg

Cildin en fazla ihtiyaç duyduğu şeylerin başında gelen nem sayesinde cilt canlı görünümünü hiç kaybetmiyor. Söz konusu, cildin kendini yenilemesi ise en büyük destekçin nemlendirici kremler olacak. Kolay emilen ve gün boyu etkisini sürdüren bir nemlendirici krem ile su kaybeden cildinin nem dengesini koruyabilirsin. Bizim önerimiz düğün sonrası bakımda Ultra Facial Cream olacak. 24 saat etkili bu nemlendirici krem sayesinde cildin eskisine oranla 2.3 kat daha fazla nemleniyor! Üstelik isteyenler için SPF 30 özellikli alternatifi de mevcut.

 

4.  Aşama: Göz Çevresi ve Dudak Bakımını Aman Atlama!

Göz çevresi için de nemlendirici desteği oldukça önem taşıyor. Yaşlanma belirtilerinin ilk olarak göze çarptığı bu bölge için yüz nemlendiricisinin dışında bir göz bakım kremi ile bakım yapman gerekiyor. Bu noktada bizim önerimiz Creamy Eye Treatment with Avocado olacak. Yoğun nem veren bu göz bakım kremi benzersiz formülü ile göz çevresine anında canlılık kazandırıyor.

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-10/29/goz-cevresine-yogun-nem-veren-goz-bakim-kremi.jpg

  

5.  Aşama: Güneş Bakımını İhmal Etme!

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-10/29/ultra-light-daily-uv-defense-sunscreen.jpg

Yaptığın bakım rutininin istediğin şekilde sonuçlanması için güneşten cildini korumaya özen göstermelisin. Yaz-kış kullanacağın bir güneş bakım kremi ile evden çıkmadan önce cildini mutlaka koruma altına almalısın.Düğün sonrası cildine adeta koruma kalkanı olacak Ultra Light Daily UV Defense Sunscreen’i tercih ederek, cildini erken yaşlanma etkilerine karşı da koruyabilirsin.

← Öncesi Sonrası →