2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Cildinize En Güzel Hediye | Kiehl's Blog

April 14, 2017

Sağlıklı bir yaşam sürüp zinde bir görünüme sahip olmak için belki de en önemli olan şey cilt bakımı. Stres, uykusuzluk, yoğun çalışma temposu gibi faktörler, cildin sahip olduğu parlaklık ve canlı görünümü yok ediyor. Cildi kuru, gergin ve rahatsız hissettiriyor.

Yorgun cildinizi dinlendirecek, yatıştıracak aynı zamanda da cildinizdeki gerginlik ve kuru hisle sizi vedalaştıracak bir bitkisel çözüme ihtiyacınız var. Yoğun temponuz içerisinde kolay ve pratik bir çözüm olması ayrıca önemli. Cildinize iyi gelecek ve zarar vermeyecek, cilt endişelerinize gerçekten çözüm olabilecek ürünler arayışındaysanız ve tabi bu arayışınızda ürünlerin popüler olmasından çok doğallığı sizin için önemliyse tam da size göre bir önerimiz var.

Doğadan Gelen Güç :
Nemlendirici ve Yatıştırıcı Maske

1960'lardan beri Kiehl's ailesinin bir parçası olan Calendula serisine yeni eklenen Calendula & Aloe Soothing Hydration maske, "Cildimi nasıl nemlendiririm?" sorusuna cevap oluyor. Sadece kuru ciltlere değil her cilt tipine uygun maske, sahip olduğu doğal içerikle etkili sonuçlar veriyor.

İçerdiği Kadife Çiçeği ve Aloe Vera özleri ileCalendula & Aloe Soothing Hydration maske, uygulandığı anda ciltte taze ve serin bir nem hissi bırakıyor; anında yatıştırılmış ve nemlenmiş bir cilt, uygulama sonrasında sizi bekliyor. Formülün belki de en güzel yanı, hassas ciltler de dahil olmak üzere her cilt tipine ve yaş grubuna uygun olarak tasarlanması.

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/18-10/08/calendula_mask_650x365.jpg

Cilde Doğal İçeriklerle Güzellik Bakımı

Kiehl'sın ikonik formüllerinden Calendula Tonik ve Calendula Yüz Temizleme jeli gibi Calendula & Aloe Soothing Hydration maske de içerdiği kadife çiçeği özleri sayesinde cildinizi anında yatıştırıyor ve dinlenmiş bir görünüme kavuşturuyor. Mısır ve Hindistan başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından her yılın ağustos ayında elle özenle seçilen Kadife Çiçeği bitkisinin özleri formülün içine herhangi bir kimyasal işlem görmeden katılıyor.

Formülün bir diğer öne çıkan içeriği ise Aloe Vera Yaprağı Özü! Dominik Cumhuriyeti'nde yetişen Aloe Vera bitkisinin yapraklarından elde edilen aloe vera yaprağı özü içerdiği su nemlendirici özelliğiyle ile cildi nemlendiriyor ve cildin sahip olduğu nemi ciltte tutuyor.

Yenilenmiş, Rahatlamış, Tazelenmiş Cilt Hissi Sadece 5 Dakika İçerisinde

İş yerindeki stres dolu bir günden, uzun bir uçuştan veya uykusuz bir geceden sonra anında cildinizin yorgun görüntüsünü gizleyecek kolay ve hızlı bir çözüme ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Cilt bakımınızı gerçekleştirirken kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. Her koşulda Calendula & Aloe Soothing Hydration maske doğal içeriğiyle beklentilerinizi karşılayacak.

← Öncesi Sonrası →