2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Cildin Yeni Yıla Hazır Mı? | Kiehl’s Blog

April 05, 2020

Yeni yıl, yeni başlangıçlar ve yeni bir sen demek. Koskoca bir yılı tüm yaşadıklarınla geride bırakırken, senin kadar yorulan cildin de yeni yıla taptaze bir başlangıç yapmayı hak ediyor. Öyleyse yeni yılda sağlıklı görünen ve güzel bir cilde sahip olmak için ilk adımı atmaya ne dersin?

Bir yılın daha sonu yaklaşıyor. Artık önünde seni bekleyen yepyeni bir yıl var. Bu sıralar, yeni yıla güzel ve umut dolu bir başlangıç yapmak için kendine dair çeşitli planlar yapıyor olmalısın. Ancak tüm yılın stres ve yorgunluğunu seninle beraber atlatan cildini de unutmaman gerekiyor. Biz unutmadık ve 2020’ye tüm ışıltınla “Merhaba!” diyebilmen adına yeni yıl için cilt bakım önerileri hazırladık.

 

Bu Yılın Etkilerini Geride Bırakmaya Hazır mısın?

20-04/05/screenshot_2.png

Geriye dönüp bakınca bir yıla ne çok şey sığmış değil mi? Bir yandan okul veya iş yaşamının temposu; diğer yandan hafta sonları, seyahatler, yıllık tatiller ve her biri farklı koşullara sahip dört mevsim… Sen tüm bunları yaşarken haliyle cildin de birçok farklı süreçten geçti. Peki, bu yılın cildine olan etkilerini bu yılda bırakmaya ne dersin?

 

Daha Sıkı Bir Ciltle Zamana Meydan Oku

20-04/05/screenshot_3.png

Yeni yıla bakımlı görünen bir ciltle başlangıç yapmanın yolu, her zaman olduğu gibi temizleme işleminden geçiyor. Yılın her günü yüzünü çeşitli temizleyicilerle makyaj ve kirden arındırmış olsan da söz konusu, bir yılın cilt dokundaki birikimi. Bu nedenle yeni yılda pürüzsüz cilt görünümü için gözeneklerini yoğun şekilde temizleyecek bir ürün seçmende fayda var.

Kiehl’sın Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque’ı, bu konuda tam ihtiyacın olan bakımı sağlıyor. İçeriğinde mineralce zengin amazon beyaz kili ve bentonit kili bulunan maske, bunun yanı sıra yulaf çekirdeği tozu ve aloe vera içeriyor.Bu sayede cildini yüzey kirlerinden ve toksinlerden arındırırken gözeneklerinin görünümünün küçülmesini sağlıyor. Temiz ve nemli cildine uygulayacağın bu maske ile yeni yılda daha sıkı bir cilt seni bekliyor.

 

Yeni Yıla “Baştan Ayağa” Hazırlan

20-04/05/screenshot_4.png

Bu yıl yaz tatili dönüşünde herkesi büyüleyen bronzluğun, bugünlerde cilt yüzeyindeki ölü hücrelere dönüşmüş olmalı. Öyleyse yeni yıl için baştan ayağa tazelenme zamanı! Vücuduna uygulayacağın peeling işlemiyle hem arınmış hem de pürüzsüz görünen bir cilde kavuşabilirsin. Ancak bu işlem sonrasında vücudunun nemini kaybetmemesi ve cilt yüzeyinin aşınmaması için doğru ürünü seçmelisin.

Cilde yoğun nem veren kayısı çekirdeği tozu parçacıkları, yatıştırıcı etkisiyle bilinen papatya özü ve aloe vera içerenKiehl’s Gently Exfoliating Body Scrub ile tanışmaya ne dersin? Kiehl’s Gently Exfoliating Body Scrub, vücudunu ölü yüzey hücrelerinden nazik ve etkili bir şekilde arındırırken formülündeki yumuşatıcılar ile ciltte ipeksi bir yumuşaklık ve pürüzsüzlük bırakıyor.

 

Yeni Yıl ve Kış Bir Araya Gelirse…

20-04/05/screenshot_5.png

Konu yeni yıl için cilt bakımı ise en önemli şartı, yoğun nemlendirme oluşturuyor. Çünkü özellikle kış aylarında mevsimsel şartlara bağlı olarak cildinin nem kaybı artıyor. Bu nedenle cildini soğuk havanın etkisinden korumak ve nemli tutmak için etkili bir nemlendirici kullanman daha fazla önem kazanıyor.

Peki, kış mevsimi olmasına rağmen yeni yılda her zamankinden daha nemli ve yumuşak bir cilde sahip olabileceğini söylesek? Kiehl’sın en sevilen ürünlerinden Ultra Facial Cream ile artık çok kolay. Buzul glikoproteinleri ve skualan içeren formülü sayesinde cildine 2.3 kat daha fazla nem kazandıranKiehl’s Ultra Facial Cream, en hassas ciltlerde bile 24 saat boyunca etkili oluyor. Dolabında ve çantanda taşıyabileceğin üç farklı boyu bulunan bu ürün ile cildin hem kışın zorlu şartlarına hem de yeni yıla hazır!

 

Tüm Yıl Bakımlı Bir Cilt için…

20-04/05/screenshot_6.png

“Yeni yıla nasıl girersen öyle geçer.” sözüne atıfta bulunmadan olmaz değil mi? Yeni yılda bakımlı cilt demek, tüm yılının bu şekilde geçmesi demek. Elbette cilt bakımını ihmal etmemen kaydıyla! Mevsimsel koşullara ve zamana bağlı gelişen deformasyonlara karşı, cilt tipine uygun bir bakım rutini oluşturman gerekiyor. Cildinde günden güne gözle görülür olumlu sonuçlara ulaşman içinKiehl’sın çözümleri, bu linkte seni bekliyor. 

 

← Öncesi Sonrası →