2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Beyaz Huş Ağacı Özünün Cilde Faydaları | Kiehl's Blog

September 23, 2021

Cilt bakım ürünlerinin vazgeçilmez bir parçası olan doğal kaynaklı içerikler etkili bir bakım deneyimi sunar. Cilt üzerinde nemlendirme, gerginlik kazandırma ve yaşlılık görünümünü azaltma gibi pek çok etkiyi sağlayan doğal kaynaklı özleri ve yağları içeren cilt bakım ürünleri bakım rutinin için harika bir tercihtir. Bu doğal kaynaklı  içeriklerden biri olan beyaz huş özü cilt için pek çok olumlu etki gösterir. Beyaz huş ağacının cildin için faydalarını ve bu içeriği barındıran Kiehl's ürünlerini keşfederek cildine ihtiyaç duyduğu bakımı sunabilirsin.

Beyaz Huş Ağacının Etkilerini Keşfet

Betulaceae (huşgiller) familyasının alt türlerinden biri olan Betula Alba, yani beyaz huş ağacı, kozmetik ve cilt bakım ürünleri alanında yaygın olarak kullanılır. Ağaçtan elde edilen öz, pek çok vücut ve cilt sorununa karşı etkilidir. Cilt üzerinde yatıştırıcı, temizleyici, düzenleyici ve onarıcı etkiler gösteren beyaz huş ağacı özü, kapsamlı bir cilt bakım deneyimi için ideal özelliklere sahiptir. Kiehl's Dermatologist Solutions ürünlerinde de yer alan bu etkili doğal kaynaklı içerik, farklı vitaminler ve doğal kaynaklı yağlarla bir araya gelerek rutinin için eksiksiz bir deneyim sunar.

Dengeli Bir Cilt Tonuna Kavuş

Beyaz huş ağacı özünün en önemli özelliklerinden biri olan cilt tonunu dengelemesi, özellikle karma cilt tipleri için oldukça etkili bir içerik olmasını sağlar. İskandinavya'da uzun yıllardır sauna ve benzeri alanlarda cilt üzerindeki olumlu etkileri için kullanılan huş ağacı, cilt bakımı için etkili bir alternatif olma özelliği de taşır. İnci taşı ve beyaz huş ağacı özü içeren Kiehl's Clearly Corrective Brightening & Exfoliating Daily Cleanser, cildini nazik bir şekilde temizlemenin yanı sıra ışıltılı ve pürüzsüz bir cilt görünümü kazanmana da yardımcı olur. Günde 2 kez kullanabileceğin temizleyici jel sayesinde zararlı çevresel faktörlere karşı mücadele edebilirsin.

Temiz ve Ferah Bir Cildin Olsun

Yoğun bir temizleme etkisi sunan beyaz huş ağacı özü, aynı zamanda cildini korur. Cildin renk tonunu düzenleyen ve sıkılaştıran huş ağacı özü, elastikiyet kaybı gibi sorunlara karşı da etkilidir. Salisilik asit, şakayık özü, beyaz huş ağacı özü ve vitaminlerle zenginleştirilen Kiehl's Clearly Corrective Dark Spot Solution leke karşıtı serum, cilt tonunu dengeler. Ayrıca düzenli kullanımda ileride oluşabilecek leke görünümüne karşı da cildini koruyarak aydınlık ve ışıltılı bir cilt görünümü elde etmene yardımcı olur.

Cilt Bakım Rutinin İçin İdeal Bir Tercih

Beyaz huş ağacı özü içeren Kiehl's cilt bakım ürünleri, cildinin farklı sorun ve ihtiyaçlarına etkili bir çözüm sunar. Doğal kaynaklı içeriklerden oluşan Kiehl's cilt bakım ürünleriyle etkili bir bakım rutinini kolayca oluşturabilirsin. Cildinin ihtiyaç duyduğu hidrasyon ve rahatlama için aktive edilmiş C vitamini, beyaz huş ağacı ve meyan kökü özlerini içeren Clearly Corrective Brightening & Soothing Treatment Water bakım suyunu tercih edebilirsin. Yüzünü temizledikten sonra kullanabileceğin bu zengin bakım suyu, cildinde anında ferahlık ve rahatlık sağlar. Ayrıca leke görünümüne karşı da korur ve aydınlık ve berrak cilt görünümü elde etmene yardımcı olur. En ideal etki için Kiehl's bakım suyunu temiz cildine uygulaman ve sonrasında güneş koruyucu ürün kullanman oldukça önemlidir.

Beyaz huş ağacı özü içeren Kiehl's cilt bakım ürünleriyle hedeflediğin sağlıklı ve güçlü cilt görünümüne kolayca ulaşabilirsin.

← Öncesi Sonrası →