2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Bebek Cildi için Kayısı Çekirdeği Yağı | Kiehl's Blog

September 23, 2021

Anne ve bebekler cilt bakımı için hassas ve doğal kaynaklı içeriklere ihtiyaç duyar. Özellikle bebeklerin hassas cildi için nem ve koruma sağlayan bakım ürünlerinin doğru bir şekilde seçilmesi son derece önemlidir. Doğal kaynaklı yağların yer aldığı bebek cilt bakım ürünleri etkili bir bakım deneyimi için idealdir. Bu içeriklerden biri olan kayısı çekirdeği yağına sahip formüller, sahip olduğu faydalı yağ asitleri ve vitaminler sayesinde senin ve bebeğinin ihtiyaç duyduğu cilt bakımı ihtiyaçlarını karşılar.

Kayısı Çekirdeği Yağının Cilde Etkileri

Soğuk pres yöntemiyle elde edilen kayısı çekirdeği yağı, son derece hafif ve cilt üzerinde pek çok olumlu etkisi olan doğal bir yağdır. Yatıştırıcı, onarıcı ve nemlendirici özellikleri sayesinde hassas cilt bakım ürünlerinde sıkça tercih edilen kayısı çekirdeği yağı, bebeklerin ihtiyaç duyduğu nazik bakım ve koruma özelliklerini sunarken, kırışıklık görünümünü azaltıcı ve sıkılaştırıcı özelliği sayesinde annelerin ve yetişkinlerin de cilt sorunlarına karşı etkilidir. A, E ve C vitaminlerinin yanı sıra Omega 3, 6 ve 9 yağ asitlerini içeren doğal kaynaklı yağ, bütüncül bir cilt bakım rutini için ihtiyaç duyabileceğin birçok içeriği barındırır.

Hassas ve Doğal Bir Bakım Deneyimi

Pek çok anne, bebek yağı gibi ürünleri çocukları için temel bakım ürünü olarak tercih eder. Bu ürünler cilt üzerinde nemlendirme ve yumuşaklık etkisi göstererek rahatlatma sağlar. Ancak bebek yağı ürünlerinin cilt değerleriyle uyumlu olması ve zararlı içerikler barındırmaması, sağlıklı bir deneyim için önemli bir noktadır. Bebeğinin ve kendi cildin için tercih edebileceğin Kiehl's Nurturing Oil For Mom & Baby, kayısı çekirdeği ve zeytinden elde edilen yağları içeren ve doğal kaynaklı içeriklerden oluşan bir bebek yağı ürünüdür. Temiz cilt üzerine uygulayabileceğin bu yağ, bebeğinin cildini nazik bir şekilde nemlendirip beslerken, senin cildinin de pürüzsüz ve yumuşak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Güvenli bir kullanım için Nurturing bebek yağını bebeğinin yüz, el ve ayak bölgelerine uygulamamaya özen göstermeyi unutma.

Anne ve Bebek İçin İkisi Bir Arada Bakım

Zengin içerikleri sayesinde bebek cildi üzerinde etkili bir bakım sunan Kiehl's bebek bakım ürünleri, yetişkinlerin karşılaştığı cilt sorunlarına karşı da etkilidir. Bu sayede kapsamlı bir bakım deneyimi yaşatan Kiehl's ürünleri, anneler ve bebekleri tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Nurturing Baby Cream For Face & Body bebek kremi, dermatolojik ve pediyatrik olarak test edilen ve doğal bir his için silikon içermeyen bir üründür. Doğal kaynaklı içerikler barındıran ve hassas cilt tipleri için de uygun olan krem, kayısı çekirdeği ve shea yağlarının yanı sıra bal içeriğine de sahiptir. Bebeğin ve kendin için tercih edebileceğin Nurturing Baby Cream, bebeğinin cilt bariyerini güçlendirirken 24 saat boyunca nemlendirme sağlar. Bu sayede bebeğin uzun süren rahatlığın ve ferah bir cildin keyfini çıkarır.

Doğal Kaynaklı İçerikli Kiehl's Ürünlerini Keşfet

Cilt bakım ihtiyaçlarını mümkün olan en doğal ve etkili şekilde sunmayı hedefleyen Kiehl's, bebeğinin ve senin cildin için hassas bir bakım deneyimi yaşatır. Bu sayede aklında soru işaretleri ve endişeler olmadan yumuşak ve sağlıklı görünüme sahip bir cilde kavuşabilirsin. Dermatoloji uzmanları tarafından test edilen Kiehl's ürünleri, farklı cilt tipleri için uygun olmasının yanı sıra cildin pH değeriyle de uyumludur ve cildin doğal dengesine zarar vermez. Farklı cilt sorunların ve ihtiyaçların için tercih edebileceğin diğer doğal kaynaklı içeriklere sahip Kiehl's ürünlerini de keşfederek cilt bakım deneyimini farklı bir boyuta taşıyabilirsin.

 

← Öncesi Sonrası →