Cildini Sonbaharda Nem İle Güçlendir! Her 100 Tl Alışverişte +1 Seyahat Boy Hediye!

Bakımlı Saçlar için Saçınızı Kestirmenize Gerek Yok | Kiehl's Blog

Eylül 23, 2021

Saçlar, düzenli temizlikle birlikte düzenli bir bakıma da ihtiyaç duyar. Saçlarına uygulayacağın düzenli bakım sayesinde saç tellerinin daha sağlıklı görünmesini ve böylece daha canlı ve parlak gözükmesini sağlayabilirsin. Özellikle, çeşitli etkenler sebebiyle yıpranan saç uçlarına yapacağın bakım sayesinde, saçlarını kestirmek zorunda kalmadan sağlıklı bir şekilde uzatabilirsin.

Kiehl’s saç bakımı için gerekli olan; saçların ne kadar uzarsa uzasın, her daim güzel gözükmelerini sağlayan ürünleri sunar. Sağlıklı görünen saçlar elde etmek istiyorsan, bu ürünlere güvenebilirsin!

Hem Temiz Hem de Bakımlı Saçlar

Saç bakım rutini, şampuan ile başlar. Saç için doğru şampuanı seçmek ve saçı düzenli olarak onunla temizlemek oldukça önemlidir. Kiehl’s şampuan çeşitleri, saçının bakımını doğru şekilde yapmaları için geliştirilmiştir. Bunlardan birisi olan Damage Repairing & Rehydrating Shampoo, zengin içeriğiyle zayıf ve kırılgan saç tellerini güçlü hale getirir. Aynı zamanda  Moringa Ağacı Yağı içeren formülü ile saçları nemlendiren bu şampuan; özellikle kimyasal işlem gören ve sık sık ısıyla şekillendirilen saçlar için uygundur. Hem bakımlı hem de ışıltılı saçlar istiyorsan, bu şampuana bir şans verebilirsin.

Saçlarına İhtiyacı Olan Nemi Kazandır

Sağlıklı görünen ve bakımlı saçlar elde etmek için bir diğer önemli adım da saç bakım kremi uygulamak! Saçlarını nemlendiren ve yumuşatan saç bakım kremi, daha parlak ve canlı gözükmelerini sağlar. Bununla birlikte saçlarına ihtiyacı olan nemi kazandırmak için durulanmayan saç kremi de kullanabilirsin. Kiehl’s saç bakım ürünlerinden biri olan Damage Repairing & Rehydrating Conditioner saç kremi, ağırlaştırmadan nemlendiren özelliğe sahiptir. Saçlarının kolay taranmasını sağlayan ve yumuşatan Kiehl’s saç kremi, saç bakım rutininin vazgeçilmezi olmaya aday bir ürün.

Eğer saçlarının elektriklenmesini istemiyor ve onları kontrol altına almak istiyorsan, Smoothing Oil-Infused Conditioner saç kremini mutlaka saç bakım rutinin arasına eklemelisin. Argan yağı ve Babassu yağı içeren bu saç bakım kremi, yumuşatıcı ve besleyicidir. Saçlarının kabarmasını önleyen bu formül ile istediğin saçları elde etmen çok kolay bir hale gelir.

Bu ürün yardımıyla saçının zarar görmesini engelleyerek şekillendirebilirsin.

Saçlarına Bir İyilik Yap!

Saç bakım maskeleri, haftada 1-2 kez uygulanan ve saçın sağlıklı görünmesinde önemli rol oynayan saç bakım ürünlerindendir. Kiehl’s maskelerinden biri olan Olive Fruit Oil Deeply Repairative Hair Pak, saçlarını nemlendirir ve güçlendirir. Avokado Yağı ve Zeytin Meyvesi Yağı içeren ve saçı besleyen bu maske, düzenli kullanımla saçın koruma bariyerini güçlendirerek dış etmenlere karşı daha dayanıklı olmasını sağlar.

Kiehl’sın boyalı saçlar için olan renk koruyucu bakım maskesi de, sık tercih edilen ürünlerden! Kimyasal işlem gören saçı onararak saça ışıltısını geri kazandıran bu maske, B3, B5 ve B6 vitaminleri içeren formülü ile saçı besler.

Saçlarına bakım yapan ve koruyan saç bakım serumları da, rutininde yer verebileceğin saç ürünlerinden. Smoothing Oil-Infused Leave-in Concentratre, tüm saç tiplerine uygun olan ve durulanmayan saç bakım serumudur. Besleyici özellikte olan bu serum; saçı yumuşatmakla ve parlatmakla kalmayıp, saçını kolay şekillendirmene de yardım eder. Aynı zamanda gün boyu saçında kalıcı ve hoş kokusunu bırakır.

Sen de saçlarına hak ettiği bakımı Kiehl’s bakım ürünleriyle verebilirsin!

← Öncesi Sonrası →