2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Bakımlı Babaların Tercihi Kiehl's

August 31, 2020

Sana koşulsuz bir sevgi ve güven veren ve hayat boyu en büyük destekçin olan, hatta olmaya devam eden baban için yaklaşan Babalar Günü hazırlıklarına başlamış olmalısın. Senin için türlü emekler verip yeri geldiğinde kendi özgürlüğünden vazgeçerek fedakârlıklar yapan babana nasıl bir hediye alacağın konusunda kararsız olabilirsin. Elbette Babalar Günü yalnızca çocuklar tarafından kutlanmıyor. Eşinin Babalar Günü'nü kutlamak isteyen bir anneysen de bu güne özel olarak listelediğimiz önerilerimize göz atabilirsin. İşte senin için hazırladığımız harika hediye önerileri ve babalara uygulatabileceğin bakım rutini tavsiyeleri...

2021 Babalar Günü Ne Zaman?

Her yıl olduğu gibi bu yıl da haziran aynın üçüncü pazar günü olarak belirlenen Babalar Günü, 20 Haziran 2021'de kutlanacak. Dünyanın her yerinde kutlandığı gibi Türkiye'de de büyük bir coşkuyla kutlanan Babalar Günü, her baba için büyük bir anlam ifade ediyor. Babalık duygusunun doyasıya paylaşıldığı, sımsıcak sarılmaların yaşandığı ve babalara bir kez daha ne kadar değerli olduklarının hatırladığı bu güzel gün için harika planlar yapabilirsin. Öncelikle pazar günü babanın evde olacağını düşünebilirsin. Bu nedenle hazırlıklarını son güne bırakmamanda fayda var. Eğer baban pazar günleri de çalışıyorsa bu durumda hazırlıklarını gün içerisinde tamamlayarak ona harika bir akşam sürprizi hazırlayabilirsin. Bir anne olarak Babalar Günü'nde hazırlayacağın harika bir akşam yemeği de eşinin harika hissetmesini sağlayabilirsin. Elbette bu özel yemeğin hediyesiz olmaması koşuluyla... 

Tıraş Sonrası Bakım Önerileri

Baban tıraş olduktan sonra kendisine özen gösteren bir baba mı? O hâlde erkek saç bakım ve sakal bakım ürünleri hediye etmek uygun olabilir. Hatta bunlar için hiç vakit ayıramayan babanı bile alacağın bakım hediyeleriyle teşvik edebilirsin. Yediden yetmişe her erkek bakımlı, temiz ve özenli görünmek ister. Erkeklerde sakal bakımı için harika Kiehl's bakım ürünlerinden yararlanabilirsin. Tıraş bakımı için Close Shavers ailesini seçebilir, Ultimate Brushless Shave Cream - Blue Eagle ve Post Shave Repair Gel ürünleriyle harika bir hediye paketi hazırlayabilirsin.

Tıraş sonrası için ideal bakım seçeneklerinden olan bu ürünler, babanın çok mutlu olmasına ve kendisini daha iyi hissetmesine yardımcı olabilir. Ultimate Brushless Shave Cream - Blue Eagle krem ile Kastilya Zeytin Yağı, Aloe Vera ve Susam Yağı gibi içeriklerle zenginleştirilmiş olan tıraş kremini eşleştirebilirsin. Saç sakal bakımı için hazırlanan Grooming Solutions seçenekleri de babalar günü için tercih edebileceğin özel hediyelerden olabilir. 

Erkek Cilt Bakım: Bakımlı Erkek Rutinleri

Erkek cilt bakım ürünleriyle erkeklerde yağlı cilt bakımı için harekete geçen Kiehl's babalar gününe hazır! Babalar Günü için hediye edebileceğin yaşlanma karşıtı ürünler Age Defender serisini de değerlendirebilirsin. Age Defender serisini hediye ederek babanı çok mutlu edebilirsin. Cilt sıkılaştırma, toparlama, kırışıklık görünümü karşıtı bakım, koyu halka görünümünü azaltma etkileri bulunan seri, erkekler için cilt arındırıcı maske, jel nemlendirici, serum, günlük temizleyici ve göz kremi seçeneklerinden oluşuyor. İstersen serinin tüm ürünlerini seçebilir, istersen yalnızca birkaçını seçerek hediye edebilirsin.  Üstelik, Kiehl's'in eve teslim seçeneği, Babalar Günü'nde epey işine yarayacak! Babana ani bir sürpriz yapmak için bu seçeneği kullanabilir, online alışveriş konusunda güvenli olan ve kargo konusunda özel avantajlar sunan Kiehl's ile ona harika bir Babalar Günü yaşatabilirsin.

← Öncesi Sonrası →