2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Aydınlık Bir Cilt İçin Kiehl’s Ekibinden Öneriler | Kiehl's Blog

February 06, 2018

Cilt bakımı ve güzellik üzerine yazılan onca makalenin ardından Kiehl's ekibi sana özel tavsiyeleriyle yanında. Bakım ve güzellik rutini hakkında aradığın ne varsa kiehls.com.tr'de bulabilirsin. Senin için hazırladığım cilt bakım önerileri ve güzellik ipuçları için bizi takipte kal.

Çabasız ve aydınlık bir görünüm için Kiehl's'ın ışıldayan cilt sırlarını keşfetmeye hazır mısın? Cildine canlı bir görünüm kazandıracak cilt bakımı ürünleri ve içerikleriyle nasıl daha sağlıklı bir cilt görünümüne ulaşabileceğini sana anlatacağız.

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/18-10/08/glow_formula_650x365_01.jpg


Başlıyoruz! Işıltı veren mineraller ve Nar Özüyle zenginleştirilmiş, antioksidanlarla geliştirilmiş Glow Formula Skin Hydrator cilde anında ışıltı verirken aynı zamanda cildin sağlıklı bir görünümle parlamasını sağlar. %95 doğal kaynaklı* Glow Formula Skin Hydrator, cilde nem verir ve antioksidan koruması sağlar. Aydınlık, enerjik ve ışıldayan bir görünüm için Glow Formula'yı yüzüne hafifçe uygula ve farkı deneyimle.

*Doğal kaynaklı içerik, mineral molekül yapısının ya da orijinal bitkisinin % 50'sini korumaya devam etmek için minimum düzeyde işlenir.

Işıldayan bir Cilt için Neler Yapmalısın?

İPUCU 1: Aydınlık bir Cilt

Cilde nem veren Kiehl's Glow Formula Skin Hydrator'u cilt bakım rutinin son adımı olarak veya makyajdan önce uygulayarak cildinin ışıldamasına yardımcı olabilirsin. Hafta sonları veya canın ne zaman isterse, ışıltılı bir görünüm için tüm yüzüne uygula!

İPUCU 2: Yumuşacık ve Sağlıkla Işıldayan bir Cilt için Nem Takviyesi

Kuru ve gergin bir cildin mi var? Cildini en sevdiğin nemlendirici ile nemlendirdikten sonra üstüne bir de Glow Formula Skin Hydrator kullanmayı dene. Glow Formula, ışıltı arttıran mineraller içerir ve cildindeki sağlıklı ve ışıltılı görünümü desteklemeye yardımcı olur.

İPUCU 3: Cildini Makyaja Hazırlamanın Bir de Bu Yolunu Dene

Işıltılı bir görünüm için kat kat aydınlatıcı ve fondöten kullanmaktan sıkıldıysan, makyaj yaparken cildini bir de Glow Formula ürünü ile hazırlamayı dene. Cilt bakımı rutinininde makyaj bazı yerine Glow Hydrator ürününü kullan. Bu yöntem, cildine tazelenmiş ve ışıltılı bir görünüm kazandıracaktır.

İPUCU 4: Işıldayan bir Görünüm için Aydınlatıcı Olarak Kullan

Tüm cildine nemlendirici olarak uygulamak yerine, Glow Formula'yı yüzünün yüksek bölgelerine aydınlatıcı olarak kullanmayı deneyebilirsin. Az miktarda ürünü, elmacık kemiklerinin üzerine, burun kemiğine ve dudak çizginin üstüne kullanarak, doğal bir ışıltı ile makyajını tamamlayabilirsin.

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/18-10/08/glow_formula_650x365_02.jpg

Işıltı Veren Ürünlerimiz ile Cilt Bakım Rutinini Oluştur

Işıltı içeren bir nemlendirici kullanmakla beraber, cilt bakım rutininle de bu aydınlık ve sağlıkla ışıldayan görünümü desteklediğinden emin ol. Enerji veren maskelerimizden, yoğun bir şekilde nem veren kremlerimize kadar aydınlık ve sağlıklı bir cilt görünüm için güzellik ve cilt bakımı rutininde kullanman gereken tüm ürünler hakkında daha fazlasını keşfet!

Daily Reviving Concentrate

Canlı görünüm veren Bir Serum ile Cildini Makyaja Hazırla

Fondötenini uygulamadan önce, güne canlı görünüm veren bir serum uygulayarak başla. Ayçiçeği, Zencefil Kökü ve Tamanu yağları içeren bu serum, aydınlık, enerjik ve sağlıklı bir görünüm için ideal.

Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque

Enerji Verici Bir Maske ile Geceye Hazırlan

Gece makyajı yapmadan önce ışıltı veren bir maske ile cildini geceye hazırla. Ciltteki yorgun ve mat görünüme karşı etki eden bu ürün, Zerdaçal özleri ve Kızılcık çekirdekleri ile zenginleştirilmiştir. Daha aydınlık ve sağlıklı bir cilt görünümü için en büyük yardımcın olmaya aday.

Ultra Facial Cream

Tüm Gün Nem Veren Bir Krem ile Cildindeki Nemi Hisset

Kiehl's müşterilerinin favori ürünlerinden olan Ultra Facial Krem ile cildine nemi hapset.

Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate

C Vitamini Serumu ile Cildini Koru ve Güçlendir

Aydınlık bir görünüm için, antioksidanlarla zenginleştirilmiş serumumuzu dene.%12.5 C Vitamini ve Hyaluronik Asit içeren serumumuz cildi anında pürüzsüzleştirerek, ciltteki ışıltıyı arttırmaya yardımcı olur.

← Öncesi Sonrası →