2 ÜRÜN VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Asya'dan Gelen Sağlıklı Görünen Saç Bakım Sırrı: Pirinç | Kiehl's Blog

Ekim 04, 2021

Pirinç, Asyalı kadınların geleneksel saç bakım malzemesidir. Yüzyılları aşan kullanımıyla, saçlara ışıltılı ve pürüzsüz nitelikte görünüm kazandırmak için bir numaralı yardımcı olarak kabul edilir. Buğdaygiller familyasına ait bir bitki olan pirinç, zengin besin değerleri ile saçın ihtiyaç duyduğu enerjiyi, bünyesinde taşır. Pirinç ve saçın sağlıklı görünümü arasındaki bağlantı tam olarak nedir?

İnce Telli Saçların Canlılık ve Hacim Kazansın

Dünyanın önde gelen temel besin maddelerinden biri olan pirinç, lifli kabuğunda B kompleks vitaminleri, demir ve kalsiyum gibi mikro besinleri barındırır. Pirinç suyu düzenli bir rutinde kullanıldığında, ince telli saçlar üzerindeki olumlu etkileri gün geçtikçe daha da gözlemlenebilir olur. Saç telleri güçlenmeye, canlılık ve hacim kazanmaya başlar. İnce telli saçların seni mutsuz ediyor, kalın telli ve enerjiyle dalgalanan saçların hayalini kuruyorsan, doğru yerdesin! Pirincin zengin mineral ve vitaminleri ile formüle edilen Rice and Wheat Volumizing Shampoo ile saç bakım ritüelini güncelleyebilirsin. Buğday proteinleri ile desteklenen saç bakım formülü, ince telli saçlar için canlı görünüm için  davettir. Jojoba çekirdeğinin antioksidan özlerinin dahil edildiği Kiehl's Rice and Wheat şampuan ve kremin yumuşacık dokunuşuyla saçlarını şımartabilirsin.

Kırılan ve Yıpranan Saç Uçların Yumuşasın

Pirinç, içeriğindeki kolajen sayesinde saç derisini yoğun şekilde temizler ve arındırır. Vitamin ve proteince zengin içerikleri, dolgun görünen saçlar için gerekli olan enerjiyi kökten uca kadar ulaştırır. Kiehl's Rice and Wheat saç bakım ürünleri saçını ağırlaştırmadan temizler. Bu sayede kalıntılardan arınmış saçlarınla gerçek ferahlığın keyfini çıkarabilirsin. Kiehl's saç kremi, doğal lipid dengesine sahip formülü ile fark yaratır. Saçın doğal yağ dengesini korur. Jojoba çekirdeği içeren formülü yoğun nem etkisi ile saçlarına ekstra nem kazandırır. Kırılarak yıpranmış saçlarını geride bırakarak bakımlı saçlarınla özgüvenini tazeleyebilirsin.

Saçların Ağırlaşmadan Nemlensin

Amino asitler, B vitaminleri, E vitamini, mineraller ve antioksidanlar gibi temel yapı taşlarını içeriğinde taşıyan pirinç kepeği ve buğday, saç yüzeyini pürüzsüzleştirir. Bu sayede saçlar parlak ve canlı bir görünüm kazanır. Işıltılı görünüm sahibi saçlar yumuşak ve ipeksi bir yapıdadır. A ve E vitaminlerinin yanı sıra yağ asitleri açısından da oldukça zengin bir içeriğe sahip olan Jojoba çekirdeği, saçına ekstra yumuşaklıkla özel bakım desteği sunar. Yumuşatıcı özleriyle bilinen pirinç kepeği ve Jojoba çekirdeğinin dahil edildiği saç bakım kremi formülleriyle Kiehl's, saç bakım rutinine denge ve ışıltı katar. Saçların ağırlaşmadan nemlensin istiyorsan, sen de hemen Kiehl's saç bakım serisi ile tanışabilirsin!

Yüksek Pirinç Enerjisi İle Saçların Işıldasın

Saç tipine uygun Kiehl's şampuanlardan birini seçerek, doğal özler içeren formülün nazik dokunuşlarını saçında ve teninde hissedebilirsin. Saçların çok işlemden geçtiği için zayıf ve hacimsiz bir görünüm aldıysa, Kiehl's pirinç proteinli şampuanı kullanabilirsin. Saçlara kaybettiği hacmi kazandıran formülün etkisi, buğday proteini ile artırılır. Dolgun ve kalın görünüme kavuşan sağlıklı görünen saçlar, Kiehl's saç bakım ürünü ile bir hayal olmaktan çıkar. Görünümleri önemli ölçüde gelişir.. Kiehl's şampuan, tüm saç tiplerine özel nem ve yoğun temizlik etkisini doğadan ilham alarak formüle eder. Saçlarına aradıkları desteği Kiehl's saç bakım ürünleri ile sunabilirsin!

İlhamını Doğadan Alan Saç Bakım Ürünleri İle Saçların Beslensin

Kiehl's saç bakım ürünleri serisinde yer alan Rice and Wheat Volumizing Conditioning Rinse saç kremi, sağlıklı görünen saç bakımı ve ışıltılı saçlar için aradığın şifreleri içerir. Asyalı kadınların saçları için kullandığı geleneksel bakım ürünü pirinç, Jojoba çekirdeğinin besleyici zengin içeriği ile birleşince saçların yüzey sürtünmesini azaltıp elastikiyetini artırır. Zayıf ve ince telli saçları güçlendirir. Şimdi, ilhamını doğadan alan ürünlerle bakım rutinini güncelleyerek sen de geleneksel ürünlerin etkisini saç bakım ritüeline ekleyebilirsin.

← Öncesi Sonrası →