2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Apothecary Preparations Kişiselleştirilmiş Cilt Bakım Servisi | Kiehl's Blog

January 17, 2017

Kişiye Özel Formülasyon Mirasımız

Kiehl's, 1851 yılında New York East Village'ta tarife göre reçetelenmiş ilaç ve kişiye özel bitkisel, doğal tedaviler yazan bir eczane olarak kuruldu. Geniş eczacılık geçmişine dayanarak, Kiehl's kurucu ailesi, 1980'lere kadar el yapımı, kişisel cilt tedavileri geliştirdi. Günümüzde, bu miras en üst seviye müşteri servisine olan bağlılık sayesinde Apothecary Preparations ile zirveye erişti.

 

Apothecary Preparations Nedir?

Kiehl's, müşterilerinin cilt endişelerine ve ihtiyaçlarına yönelik, kişiye özel serumlardan oluşan Apothecary Preparations'ı gururla sunar. Bu inanılmaz yenilik Cilt Güçlendirici Serum adlı bir baz ve iki adet hedefe yönelik, kişinin ndişesine göre seçilen kompleksten oluşuyor. Detaylı bir konsültasyon ve cilt analizinden sonra, müşteriler en öncelikli iki endişelerini baz alarak kişisel formüllerini yaratabiliyor. Hedefe yönelik kompleksler seçildikten ve konsültasyon tamamlandıktan sonra Apothecary Preparations formülleri kişiye özel bir kutuya yerleştiriliyor. Müşteriler ilk kullanımdan önce formüllerini evde kendileri oluşturuyor. Sonuç: Çok etkili, kişiye özel olarak hazırlanmış bir cilt bakım çözümü!

Kiehl'sın Apothecary Preparations servisi 3 adımdan oluşuyor:

Adım 1: Cilt Analizini Yaptır

Dermotologlardan esinlenerek hazırlanan Cilt Atlası ile müşterilerimiz Müşteri Temsilcilerimizin rehberliğinde cilt endişelerini belirler ve önceliklendirir. Atlas yardımıyla, kırışıklıklar, cilt tonu, cilt dokusu, gözenekler ve görünür kızarıklıklar değerlendirmeye alınır.

Adım 2: Endişelerini Belirle

Bu cilt analizinin sonunda müşterinin en öncelikli iki cilt endişesi belirlenir. Kiehl's Müşteri Temsilcisi Cilt Güçlendirici Serumu ve belirlenen iki endişe için baz ile karıştırılacak iki hedefe yönelik temel kompleksi sunar.

Adım 3: Formülünü Hazırla

Her müşterinin kişisel kutusu ismini, kişisel formül detaylarını ve kullanım talimatını içerir. Serumları evde aktive ettikten sonra, Kiehl's Apothecary Preparations verilen reçeteye uyularak temizleyiciden sonra, nemlendiriden önce uygulanmalı.

 

Formül Detayları

Cilt Güçlendirici Serum: Cilt güçlendirici serum %35 oranında zeytinden elde edilen bitkisel lipit olan Skualan konsantrasyonu içeriyor. Serumun %20'sini oluşturan bir diğer içerik ise cilt lipit kompleksidir. Bu serum cildi nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olur.

Hedefe Yönelik Kompleksler: Her kompleks belirli bir endişeye çözüm sunmak üzere formüle edilmiştir: Kırışıklık Görünümünü Azaltıcı, Gözenek Görünümünü Azaltıcı, Aydınlatıcı, Arındırıcı ve Kızarıklık Görünümünü Azaltıcı. Hedefe yönelik kompleksler yüksek düzeyde etkindir ve cilde direkt olarak uygulanmamalıdır.

Apothecary Preparations servisini Bağdat Caddesi, İstiklal Caddesi ve Zorlu Center Kiehl's mağazalarımızda deneyimleyebilirsiniz!

← Öncesi Sonrası →