Cildini Sonbaharda Nem İle Güçlendir! Her 100 Tl Alışverişte +1 Seyahat Boy Hediye!

Antioksidanların Cilt Bakımında Yeri

May 09, 2021

Vücut ve cilt bakımında son derece önemli bir içerik olan antioksidan, koruyucu ve görünümü onarıcı etkisiyle pek çok farklı cilt sorununa karşı etkili bir şekilde savaşır. Yaşlanma görünümü, elastikiyet kaybı ve diğer cilt kusurlarının oluşumuna karşı koruyucu bir bariyer görevi gören ve cilt görünümünün onarımına etkili bir şekilde yardım eden Kiehl's antioksidan cilt bakım ürünleri; zengin ve doğal kaynaklı içeriğe sahip ürünleriyle aydınlık cilt görünümüne kavuşmana yardımcı olur. Antioksidan, Kiehl's ürünlerinde doğal kaynaklı içeriklerden elde edilerek yer alır. Bu sebeple Kiehl's cilt bakım ürünlerini güvenle tercih edebilirsin.

Ciltte Yaşlanma Belirtilerine Karşı

A picture containing text, indoor

Description automatically generated

Antioksidan içerikli cilt bakım ürünlerinin en önemli özelliklerinden biri olan sıkılaştırma ve koruma etkisi, sağlıklı ve pürüzsüz cilt görünümü elde edebilmek için ihtiyaç duyduğun bakımı sağlar. Kiehl's Pure Vitality Skin Renewing gibi krem ürünlerini kullanarak kapsamlı bir yaşlılık karşıtı bakım deneyimi yaşayabilirsin. Zengin bir antioksidan içeriği barındıran nemlendirici krem çeşitleri görünümü onarım ve bakım özelliklerini bir arada sunar. Kiehl's nemlendirici yüz kremi yalnızca cildinin ihtiyaç duyduğu nem dengesini sağlamakla kalmaz, cildindeki yaşlanma belirtilerine dur diyerek görünümlerini gözle görülür şekilde azaltır. Cilt görünümünün onarımı için ihtiyaç duyulan içerikleri sunan Kiehl's ürünleri etkili bir deneyim yaşaman için doğal kaynaklı içerikler kullanılarak üretilir. Bu sayede cilt bakım rutinini gerçekleştirebilirsin.

Işıltılı Bir Cilt İçin

Ciltte oluşabilecek leke görünümünün önüne geçen antioksidan, serbest radikallerle etkili bir şekilde mücadele ederek cildinin ışıltılı ve sağlıklı görünümünü korumasına yardımcı olur. Tamanu, ayçiçeği ve zencefil gibi doğal kaynaklı içeriklerle zenginleştirilen Daily Reviving Concentrate cilt bakım yağı, gün boyu kullanabileceğin pratik ve etkili bir çözümdür. Doğal kaynaklı içeriklere sahip olan Daily Reviving Concentrate sayesinde ışıltı ve enerji dolu bir cilde ulaşabilirsin. Işıltılı cilt görünümün için mükemmel bakım deneyimini Kiehl's ürünleriyle elde etmen çok kolay.

A picture containing flower, indoor, yellow, plant

Description automatically generated

 İnce Çizgi ve Kırışıklıklara Meydan Okuyun

A picture containing text, person, hand

Description automatically generated

En büyük cilt problemlerinden biri olan ince çizgi ve kırışıklık görünümü, cildin estetik güzelliğini olumsuz yönde etkiler. Çevresel faktörlerin de sebep olabildiği çizgi ve kırışıklık sorunlarına karşı cildi güçlendiren ve korur. Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum, erken yaşlanma belirtilerine karşı son derece etkili olan bir yüz serumu olma özelliğine sahiptir. Hyalüronik asit de içeren Kiehl's cilt serumu, yaşlanma belirtilerine karşı mücadele etkisini artırır. Bu sayede cildinin maruz kaldığı kötü etkenlere karşı etkili bir şekilde savaşabilir, çizgi ve kırışıklıklara karşı meydan okuyarak genç görünen bir cilde sahip olabilirsin.

← Öncesi Sonrası →