Cildini Sonbaharda Nem İle Güçlendir! Her 100 Tl Alışverişte +1 Seyahat Boy Hediye!

Annenin Cildi İçin Mükemmel Hediyeyi Seç!

Ağustos 31, 2020

Bizim için hayatlarından pek çok konuda ödün veren, iyiliğimiz için tüm zorlukları göğüsleyen ve uzun yıllar bitmeyen emekler sarf ederek hayatlarından fedâkarlık edip bizleri bugünlere getiren annelerimiz, Anneler Günü'nde küçük bir teşekkürü hak ediyor. Tüm aile bireyleri için en özel günlerden olan Anneler Günü, her yıl olduğu gibi bu yıl da aynı önem ve minnetle kutlanıyor. Eğer sen de anneni ya da eşini mutlu etmek, ona annelik duygusunu doyasıya yaşatmak istiyorsan ona harika bir hediye vererek bu özel günde ne kadar değerli olduğunu hissettirebilirsin. Anneler günü hediyeleri için hazırlıklara başlamadıysan sana harika bir önerimiz var: Kiehl's cilt bakım ürünleri... 

2021 Anneler Günü Ne Zaman?

Anneler Günü, bu yıl da her yıl olduğu gibi mayıs ayının ikinci pazar gününde, yani 9 Mayıs 2021 Pazar gününde kutlanacak. Güzel ve bakımlı görünmek her kadın için oldukça önemlidir. Annene alacağın kaliteli ve gerçekten etkisini gösteren bir cilt bakım ürünü seti hediye edebilir, Kiehl's cilt bakım ürünleri ile annene farklı bir sürpriz yapabilir, kendisini çok iyi hissetmesine yardımcı olabilirsin. Üstelik Kiehl's ile tam anlamıyla çat kapı bir sürpriz yapman da mümkün... Kapıya teslim edilen Anneler Günü hediyeni dilersen hemen alabilir, istersen bu günün öncesinde sipariş ederek sana daha erken ulaşmasını sağlayabilirsin.

Anneye Ne Hediye Alınır?

Annene cilt bakım ürünleri hediye ederek onun kendisini daha güzel hissetmesini sağlayabilir, gerçekten çok mutlu olmasına yardımcı olabilirsin. Her kadın için en önemli konu olan güzellik, şüphesiz annen için de oldukça önemli... Sağlıklı ve güzel görünen bir cilt herkesi mutlu edebilir. Cilt bakım ürünlerini harika bir şekilde paketleyebilir, hediyenin yanına küçük de olsa güzel kokan bir çiçek ekleyebilirsin. Bu incelik her kadını etkileyebileceği gibi anneni de çok mutlu edecektir. İstersen annene cilt bakım ürünlerinin yanında vücut bakımı ürünleri, yüz maskesi ya da saç bakımı ürünleri de hediye edebilirsin. 

Annenin Cildinde Hangi Belirtiler Var?

Kırışıklık görünümü, yanaklarda sarkma ve göz kenarlarında kaz ayakları görünümü oluşmuşsa bu durumda yaşlanma karşıtı bakım ürünlerini tercih edebilirsin. Özellikle kırışıklık görünümü konusunda şikayetçi olan anneler için hazırlanan yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünleri senin için hazır... Annene kullanmaya başladıktan sonra sabahında fark yaratan Kiehl's Midnight Recovery Concentrate, çizgi ve kırışıklık görünümünde etkili Kiehl's Powerful Wrinkle Reducing Cream, doğal kaynaklı içeriklerle zenginleştirilmiş ve canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı bakım arayışında ise Kiehl’s Pure Vitality Skin Renewing Cream, cildinde elastikiyet kaybı şikayeti varsa  Kiehl's Super Multi-Corrective Cream veya  Kiehl's Dermotologist Solution  serisinden yaşlanma karşıtı   serum  hediye edebilirsin. Annenin cildine ufak bir bakış atarak hangi hediyeye daha fazla ihtiyacı olduğunu hemen anlayabilirsin. Aşağıdaki belirtileri dikkate alarak da analiz yapabilir, seçimini analizlerine göre yapabilirsin. 

  • Annenin cildinde kuru bir görünüm varsa nemlendirici serilerini hediye edebilirsin. Bunun için Avocado serisi, Kiehl's Ultra Facial Cream, Kiehl's Calendula Serum-Infused Water Cream, Kiehl's Centella Sensitive Cica-Cream gibi ürünleri değerlendirmen mümkün.
  • Annenin cildine yakından bakarak ciltte gözenek görünümü olup olmadığını da kontrol edebilirsin. Özellikle yanaklarda sıklıkla karşılaşılan bu problemi annenin burun bölgesinin iki yanına bakarak anlayabilirsin. Bu durumda Precision Lifting sıkılaştırıcı serum veya  Kiehl's gözenek görünümü ürünlerini hediye edebilirsin. 
  • Annenin yüz bölgesinde cilt tonu eşitsizliği, matlaşmış bir görünüm ve yorgunluk görüntüleri varsa Kiehl's'in aydınlık ve ışıltılı cilt serileri ideal. Bu ürünler, cildin arınmasını sağlayarak canlı bir görünüm sağlamaya yardımcıdır. Online alışveriş ayrıcalıklarını kullanarak leke görünümü serisini değerlendirmeye alabilirsin. 
  • Annenin cildinde siyah nokta görünümü gibi cilt problemleri bulunuyorsa Kiehl's Blue Herbal serisini hediye ederek harika bir cilde kavuşmasını sağlaman mümkün. Kiehl's eve teslim özelliğini kullanarak annene sürpriz yapmak için dilediğin seriyi seçebilirsin.
← Öncesi Sonrası →