2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Anneler Günü İçin En İyi Hediyeler Kiehl's'ta! | Kiehl's Blog

May 10, 2019

Anneni bu sene, gücünü doğadan alan Kiehl’s bakım ürünleri ile mutlu etmeye ne dersin?

 

Her mayıs ayında aynı tatlı heyecan sarıyor içimizi. Bizim için her türlü fedakarlığa katlanan, her zaman bizim için en iyisini isteyen annemize biz de bu güzel günde onu özel hissettirecek hediyeler ile iyi ki hayatımdasın mesajını vermeye çalışıyoruz. Her ne kadar anneler için en güzel hediye bizlerin varlığı olsa da bizi hayata hazırlayan bu güçlü kadınlara ufak hediyeler ile teşekkür etmek onlara kendini özel hissettiriyor.

 

Doğanın iyileştirici ve kucaklayan gücünü ürünlerinden eksik etmeyen Kiehl’s, doğadan ilham alan ve her an doğa ile iç içe olan annelere tam da onların seveceği bakım ürünleri ile bu Anneler Günü’nde de yalnız bırakmıyor.

 

2019 Anneler Günü Ne Zaman?

Her yıl mayıs ayının ikinci pazarı ‘anneler günü’ olarak kutlanıyor. Bu yıl 12 Mayıs’ta kutlanacak anneler gününe sayılı günler kaldı.

 

Annen için ne alacağına hala karar vermediysen bu sene bir farklılık yapmaya ne dersin? Her zaman güçlü ve eşsiz olan annene Kiehl’s’in etkin formüllerinden oluşan bakım ürünlerinden hediye ederek annenin güzelliğini taçlandırabilirsin.

 

 

Bakımına ve Doğaya Düşkün Annelere Özel Hediyeler

Anneler en doğalını hak eder! Küçüklüğünden beri senin için hep en iyi ve en doğalını vermeye çalışan annen için şimdi sıra sende. Annelerin en favori setlerinden oluşan 6 adet deneme boyu ürünümüz makyaj çantası hediyesi ile seni bekliyor. Alışverişlerinde “annem” kodunu kullanarak bu sete kolayca sahip olabilirsin.

 

Bu set içerisinde anneni neler bekliyor merak ediyorsan kısaca bahsedelim.

-          Super Multi Corrective Cream

-          Ultra Facial Cream

-          Calendula Herbal-Extract Alcohol Free Toner

 

Ve senin seçeceğin 3 deneme boyundan oluşan set.

 

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-05/17/shutterstock_450663556.jpg

Ultra Facial Cream ile Annenin Cildi Her Zaman Yumuşacık!

Cildin nem dengesini korumak ve erken yaşlanmasını önlemek için cilt bakımında nemlendirici kullanımı oldukça önemli. En zor hava koşullarında bile 24 saat nemlendirme sağlayanUltra Facial Cream ile annenin cildini yumuşacık ve pürüzsüz yapmaya ne dersin?

 

 Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner ile Annenin Yüzü Çiçek Açıyor!

Annenin çiçeğini bu sene farklı bir şekilde vermek istersen sana süper bir önerimiz var: Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner. Kadife çiçeği özlü bu tonik, içerisinde tek tek elle yerleştirilen kadife çiçeği yaprakları ile dikkat çekiyor. Anneni hem şaşırtmak hem de cildini arındırırken mutlu etmek için bu ikonik ürünümüzü mutlaka incelemeni tavsiye ediyoruz.

 

 

 

Super Multi-Corrective Cream SPF 30 ile Annen Hep Görmek İstediğin Gibi Kalıyor!

Annen her yaşında her zaman güzel. Zamanı durduracak bir ürünümüz yok ama zamanın etkilerini en az hissettirecek ve annenin cildine iyi gelecek birçok yaşlanma karşıtı bakım ürünümüz var diyerek seni biraz olsun rahatlatmak istiyoruz. Süper akıllı kremimiz Super Multi-Corrective Cream ile annenin cildinin sıkılaşmasını ve  yüz hatlarının yeniden pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsin. Üstelik güneş koruması da sağlayan bu ürün tek seferde birçok fayda sunması ile de tam da annelerin seveceği tarzda değil mi ?

 

 

 

Annen için en iyi ve güzel hediyeler Kiehl’s’ta seni bekliyor!

İster annen ile birlikte mağazalarımıza gel istersen ona özel sunduğumuz hediyelerden birini seçerek onun bu özel günde hediyesinin keyfini doyasıya çıkaracağı bir sürpriz hazırla.

 

Doğallığı ve içtenliği ile kalplerimizi fetheden tüm annelerimizin anneler gününü şimdiden kutluyoruz!

← Öncesi Sonrası →