Cildini Sonbaharda Nem İle Güçlendir! Her 100 Tl Alışverişte +1 Seyahat Boy Hediye!

Amerika’dan Gelen Doğallık | Kiehl's Blog

Eylül 21, 2016

Son zamanların trend besinleri Kinoa ve Avokado, salatalarımızın vazgeçilmezleri arasına girmeyi kısa sürede başardı. Yaklaşık 3000 yıl önce özellikle Bolivya, Ekvador, Kolombiya ve Peru'da üretimine başlanan kinoa, başta yerel bir tarım ürünü iken son zamanlarda, insanların sağlıklı beslenmeye verdikleri önemin artmasıyla beraber salatalarımızda kullandığımız ana malzemelerden biri haline geldi. Özellikle de kinoanın vücudun ihtiyaç duyduğu temel amino asitleri içermesi nedeniyle sporla ilgilenenlerin çokça tükettiği yiyeceklerden biri oldu. Kökeni Meksika'ya dayanan avokado ise B, E ve K vitaminlerinin yanı sıra yoğun şekilde, halk arasında sağlıklı yağ olarak tabir edilen tekli doymamış yağ içermesi sebebiyle fiziğine önem verenler tarafından da rahatlıkla tüketilebiliyor.

Avokado ve kinoalı yemek yapamıyorum diye üzülmeyin, bu besinleri tüketmenin başka yolları da var. Kiehl's kimyagerlerinin yaptıkları araştırmalarda avokado yağının cildimiz için biçilmiş kaftan olduğunu fark etmesinin ardından Kiehl's bu besinlerin sadece boğaza değil cildimize de hizmet edebileceğini herkese gösterdi. Kiehl'sın en çok satan ürünü olan ve herkesin "Avokado Göz Kremi" olarak bildiği Creamy Eye Treatment with Avocado, yumuşak formülü sayesinde göz çevresini nazikçe nemlendiriiyor. Dermatolog ve göz doktorları tarafından test edilen bu ürün yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülü sayesinde, göz çevresine nem bombardımanı ile anında canlılık kazandırıyor. Bize de geriye avokadonun keyfini sürmek kalıyor.

Kiehl'sın yerli halka destek vermek amacıyla Bolivya'dan adil ticaret ile tedarik ettiği kinoa ile formülize edilen Nightly Refining Micro-Peel Concentrate ise gece boyunca cildin yenilenme sürecine destek vererek sabaha daha genç ve aydınlık bir görünüm sağlıyor. Hassas cilt tipine sahip olanların bile rahatlıkla kullanabilecekleri bu gece serumu her bir şişede bulunan 2000 kinoa kabuğunun konsantre özü sayesinde ince çizgi ve kusurların görünümünü azaltıyor.

Kiehl'sın formülleri Creamy Eye Treatment with Avocado ve Nightly Refining Micro-Peel Concentrate ile sınırlı değil. Günlük hayatınızda yemekten mest olduğunuz daha birçok doğal ve etkili içeriklerle elde edilmiş Kiehl's ürünlerini cildinizde deneyimleyerek siz de etkisini görebilirisiniz.

← Öncesi Sonrası →