Blemish Control Daily Skin-Clearing Treatment
   Blemish Control Daily Skin-Clearing Treatment
   Blemish Control Daily Skin-Clearing Treatment
   Blemish Control Daily Skin-Clearing Treatment

   Blemish Control Daily Skin-Clearing Treatment

   Akne izlerini arındıran güçlü bakım

    109,00
    TL
     
    • 30 ml
    Akne lekelerini arındırdığı, cildi iyileştirdiği ve sivilce oluşumunu kontrol altına aldığı klinik olarak ispatlanmıştır....
    Akne lekelerini arındırdığı, cildi iyileştirdiği ve sivilce oluşumunu kontrol altına aldığı klinik olarak ispatlanmıştır.
    Sivilcenin leke bırakmadan kurumasını sağlayan Dioik Asit,sivilce tedavisinde kullanılan Salisilik Asit ve yeni sivilce oluşumunu engelleyen Lipo Hidroksi Asitten oluşan güçlü bir karışım ile formüle edilmiştir.
    Kullanım Talimatı Ürünü uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin. Etkilenen tüm alana günde 1 - 3 kez ince bir tabaka halinde uygulayın. Ciltte ekstra kuruma olabileceği için, günde tek uygulama ile başlayın ve gerekirse, yavaş yavaş günde iki ya da üç uygulamaya çıkarın. Rahatsız edici kuruma veya soyulma meydana gelirse uygulamayı günde yalnızca bir kez veya iki günde bir kez şeklinde azaltın.
    Dioik Asit

    Cilt lekelerinin görünümünü azaltmaya yardımcı içerik.

    Lipo Hidroksi Asit

    Cilt lekelerini erken bir safhada temizleyen ve yeni lekelerin oluşmasını engelleyen salisilik asit türevi bir beta hidroksi asit.

    Salisilik Asit

    Ciltteki ölü hücreyi gidermeye yardımcı içerik.

    Yorum yapan 2 kişiden 2 (%100) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    12 Mayıs 2016 22:51
    Harika
    Cildim akneli ve inanılmaz hassas, şimdiye kadar onlarca ürün denedim ama hiç biri kiehls'ın yerini tutamaz. Ürüne ilk başta tester'ı ile başladım hiç bir şekilde alerji yapmadı, yakmadı yalnızca yüzümde bölgesel soyulmalar meydana geldi ama cildimdeki aknelerin azaldığını gördükçe bunu hiç önemsemedim ve kullanmaya devam ettim, bu süre zarfında hiç makyaj yapmadım ve gözle görünür şekilde aknelerim ve lekelerim azaldı. Kokusunun olmayışı benim gibi kokuya hassasiyeti olanlar için muhteşem. Ürünü çok sevmemle erkek arkadaşım sürpriz yapıp büyük boyunu satın almaya gitmiş ve alışılmışın dışınca bir sürü tester verilmiş, şimdi 30ml'lik olanı kullanmaya başladım ama tester'lar zaten aknelerimde oldukça iyileşme gösterdi. Benim gibi hassas ciltli ve her şeye alerjisi olan biriyseniz kesinlikle gözüm kapalı tavsiye ederim. Buradan Kiehls'ın kibar çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: kokusuz oluşu
    17 Şubat 2016 10:32
    inanılmaz etkili !
    bir youtuber sayesinde keşfettiğim bir marka ve krem,orta gelir düzeyinde bir bütçem olduğundan başta değer mi bu kadar paraya demiştim değermiş az bile hakediyor, sivilcelerinizi kurutup yok edip bide rengini açıyor...
    Ürünün en sevdiğim özelliği: kısa zamanda etkili

    Brand - Banner