Her Siparişte Ücretsiz Kargo ve Deneme Boy Seti Hediye!

Avokadolu Göz Kremi ile Taze & Canlı Yaz Görünümü Seti

Cilde taze görünüm veren tonik, nemlendirici ve göz kreminden oluşan 3'lü set
315,00 TL
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 29-09-2021
Stok mevcut değil
SKU
8690595151175

Avokadolu Göz Kremi ile Taze & Canlı Yaz Görünümü Seti

Cilde taze görünüm veren tonik, nemlendirici ve göz kreminden oluşan 3'lü set

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Hoş geldin yaz! Avokadolu Göz Kremi ile Taze & Canlı Yaz Görünümü Seti; cildinde yaz ferahlığı ve canlı görünümü yakalaman için hafif ama etkili formüllerimizden oluşuyor!  Setin içindeki ürünler: Creamy Eye Treatment with Avocado (14 ml - Orijinal Boy): Avokado Yağı içeren benzersiz formülü ile göz çevresine yoğun nem veren göz bakım kremimiz. Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülü, göz çevresine nem bombardımanı ile anında canlılık ve tazelik kazandırır.  Klinik olarak kanıtlanmış* sonuçlara göre; %32 daha az şişkinlik görünümü, %11 daha aydınlık görünüm, gün boyu nemlendirme sağlar. Kiehl's ipucu: Avokadolu göz kremimiz harika bir makyaj bazı olarak kullanılabilir! Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner: (40 ml – Seyahat Boy): Kiehl’sin en eski formüllerinden biri olan toniğimiz alkol içermeyen formülüyle nazikçe cildin doğal yağlarını dengeler ve ciltteki tüm kiri, toksin maddeleri ve temizleyici kalıntılarını arındırır. Bu ikonik toniğin en önemli özelliği, kadife çiçeğinin yapraklarının her şişenin içine tek tek elle yerleştirilmesidir.    Ultra Facial Oil-Free Gel Cream (7 ml - Seyahat Boy): 24 saat nemlendirme etkili bu jel yapılı nemlendirici yüz kremi, cildin nem dengesini korumaya yardımcı olurken tazeleyici etki verir. Yağlı ve normal ciltlere yönelik formülüyle gün boyu parlamayı belirgin şekilde azaltırken zaman içerisinde gözenek görünümünü hafifletir. Hızlı emilen bu jel krem cilde hemen nüfuz ederek nemli, tazelenmiş ve dengeli bir cilt için fazla sebumdan kaynaklanan parlamayı gözle görülür şekilde azaltır ve zamanla gözeneklerin görünümünü belirgin şekilde azaltmaya yardımcı olur.
Faydaları
İçerikler
Kullanımı
Kullanımı

Creamy Eye Treatment with Avocado: Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülünü en iyi şekilde uygulamak için, yüzük parmağınıza az miktarda alıp, iki yüzük parmağınız arasına ısıtın. Isıttıktan sonra cildi aşağıya doğru çekmeden; nazikçe tampon hareketlerle değdirerek ürünü göz çevresindeki kemik boyunca uygulayın. Göz çevresine verdiği canlılık ve nemin tadını çıkarın! Kiehl's İpucu: Avokadolu göz kremimiz harika bir makyaj bazı olarak kullanılabilir!

Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner: Steril bir pamuğu tonikle ıslatın ve göz çevresine sürmekten kaçınarak cildinize uygulayın.
Ultra Facial Oil-Free Gel Cream: Jel nemlendiriciyi temizlenmiş yüzünüze uygulayın. Sabah, gece ve gün içinde ihtiyaç duyuldukça kullanılabilir.

Gelecek Daha İyi Hale Getirildi

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar