Avokadolu Göz Kremi ile En Çok Satanlar Seti
Avokadolu Göz Kremi ile En Çok Satanlar Seti
Avokadolu Göz Kremi ile En Çok Satanlar Seti
Avokadolu Göz Kremi ile En Çok Satanlar Seti

Avokadolu Göz Kremi ile En Çok Satanlar Seti

En sevilen Kiehl's ürünlerinden oluşan 3'lü set: Avokadolu Göz Kremi, Ultra Facial Nemlendirici ve Midnight Recovery Gece İksiri.

FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
  285,00
  TL

  Kiehl'sın en sevilen ürünleri bir arada! Aşık olacağın 3 formülümüzle tanış.  Setin içindeki ürünler:

  ...

  Kiehl'sın en sevilen ürünleri bir arada! Aşık olacağın 3 formülümüzle tanış.  Setin içindeki ürünler:  Creamy Eye Treatment with Avocado (14 ml - Orijinal Boy): Avokado Yağı içeren benzersiz formülü ile göz çevresine yoğun nem veren göz bakım kremimiz. Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülü, göz çevresine nem bombardımanı ile anında canlılık ve tazelik kazandırır.  Klinik olarak kanıtlanmış* sonuçlara göre; %32 daha az şişkinlik görünümü, %11 daha aydınlık görünüm, gün boyu nemlendirme sağlar. Kiehl's ipucu: Avokadolu göz kremimiz harika bir makyaj bazı olarak kullanılabilir!

  Midnight
  Recovery Concentrate (4 ml – Seyahat Boy): Geceden sabaha daha aydınlık ve
  genç görünüm sağlayan gece bakım iksirimiz. 10 botanik yağ karışımı ile zenginleştirilmiş genç görünüm veren serumumuz cildin gene onarım sürecini destekler. Cilt dokusunda iyileşme sağlarken ince çizgi görünümünü de azaltır.   Ultra Facial Cream (7 ml - Seyahat Boy): Efsane nemledirici ile 2.3 kat daha nemli bir cilt. Hafif yapılı ve 24 saat süren nemlendirme etkili formülü ile cildin her bölgesinde 2.3 kat daha fazla nemlendirme etkisi sağlar. Buzul glikoproteinleri ve zeytinden elde edilen skualan ile formüle edilen nemlendirici, tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.

  Creamy Eye Treatment with Avocado: Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülünü en iyi şekilde uygulamak için, yüzük parmağınıza az miktarda alıp, iki yüzük parmağınız arasına ısıtın. Isıttıktan sonra cildi aşağıya doğru çekmeden; nazikçe tampon hareketlerle değdirerek ürünü göz çevresindeki kemik boyunca uygulayın. Göz çevresine verdiği canlılık ve nemin tadını çıkarın! Kiehl's İpucu: Avokadolu göz kremimiz harika bir makyaj bazı olarak kullanılabilir!

  Midnight Recovery Concentrate: Temizlediğiniz ve toniklediğiniz cildinize Midnight Recovery Concentrate gece serumumuzu uygulayarak geceden sabaha daha genç ve aydınlık bir görünüm için cildin gece onarılma ve yenilenme sürecini destekleyin. 

  Ultra Facial Cream: Nem kaybıyla savaşmak için ihtiyaç duydukça gece veya gündüz temiz cilde uygulayın.


  Brand - Banner