Aromalı Lip Balm #1

Çatlamış ya da kurumuş dudakları rahatlatan dudak bakımı

Stokta Var1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
62,00
TL
 
  • 15 ml
Kiehl's markasının müdavimlerine ilk olarak 1969 yılında sunulmuş olan klasik dudak bakımımız, 40 yıldan uzun bir süredir...
Kiehl's markasının müdavimlerine ilk olarak 1969 yılında sunulmuş olan klasik dudak bakımımız, 40 yıldan uzun bir süredir dudakları rahatlatıyor ve vitamin dolu bir bakım sunuyor.
Çatlamış ya da kurumuş dudakların rahatlamasına yardımcı olur ve koruma sağlar.
Dudakları kışın ve soğuk havanın kurutucu etkilerinden korumaya yardımcı olur.
Kullanım Talimatı Bolca sürün, dudakların formülü emmesini bekleyin.
E Vitamini

Bitki yapraklarında, tahıl özü yağlarında ve sütte doğal olarak oluşan E vitamini önemli bir antioksidan olmanın yanında nemlendirici özelliklere sahip de bir serbest radikal temizleyicidir.

Skualan

Zeytinden çıkarılan, yüksek kalitede ve rafine bir nemlendirmeye yardımcı yağ.

Aloe Vera

Yorum yapan 2 kişiden 2 (%100) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
18 Mayıs 2017 02:22
Etkili!
Roaccutane veya Zoretanin tedavisi görüyorsanız eğer, bu süreçte bir çok lipbalm denemiş biri olarak daha iyisini bulamayacağınızdan eminim. Ankara'nın o kuru havasının da etkisiyle artık yara içerisinde kalan dudaklarımda ilk kullanımdan itibaren farklılık hissettim. Öyle ki, daha bitmeden yedekli olarak gidiyorum ki hiç yanımdan ayrılmasın. Malum önümüz yaz, güneşin etkisiyle de dudaklar zarar görebiliyor. Bence bu dönemde en yakın arkadaşınız olacak :)
Ürünün en sevdiğim özelliği: Yoğunluğu
14 Ocak 2016 09:59
Soğuklara birebir!
Dudaklarınız soğuktan çok kötü olmuş olsa bile ilk sürüşte etkisine inanamayacağınız bir ürün. Herkes gibi pek çok marka denedim ama Kiehl's Lip Balm'ı kesinlikle tek geçerim. Herkesin denemesini tavsiye eder, mutlaka edinin derim.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Südükten yarım saat sonra etkisini göstermesi.

Brand - Banner