Kiehl's Tatil Kiti 500 TL ve üzeri alışverişlerde Sepette Hediye!

500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO, HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY SETİ

Arındırma & Nemlendirme Seti

İçeriğinde Kiehl's'ın en sevilen nemlendiricisi, erkekler için yüz yıkama jeli ve nazik cilt temizleyici bulunan sınırlı sayıdaki set.
275,00 TL
BOYUT
Set
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 11-07-2022
Stok mevcut değil
SKU
8690595145815

Arındırma & Nemlendirme Seti

İçeriğinde Kiehl's'ın en sevilen nemlendiricisi, erkekler için yüz yıkama jeli ve nazik cilt temizleyici bulunan sınırlı sayıdaki set.

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Bu setler hem sana hem ona! Cilt bakım rutininizi birlikte tamamlamanız için en sevilen ürünlerimizden oluşan setlerimizi keşfet. Set içeriğindeki ürünlerden biri sana, biri ona, biri de birlikte kullanmanız için!Birlikte kullanmanız için nemlendirici: Ultra Facial Cream - 50ml (orijinal boy)Hafif yapılı ve 24 saat süren nemlendirme etkili formülü ile cildin her bölgesinde 2.3 kat daha fazla nemlendirme etkisi sağlar. Buzul glikoproteinleri ve zeytinden elde edilen skualan ile formüle edilen nemlendirici, tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.Senin için nazik yüz temizleyici: Ultra Facial Cleanser - 30mlBu nazik temizleyici, cildi doğal yağlarını yok etmeden derinlemesine temizlemek ve makyajı çıkarmak için özel olarak formüle edilmiştir. Normal, normalden kuruya dönük ve kuru ciltler için uygundur. Skualan, Kayısı çekirdeği yağı, E vitamini ve avokado yağı gibi etkili doğal içeriklerle nazik formülümüz, fazla yağı, kiri ve kalıntıları temizler. Onun için canlandıran yüz yıkama jeli:  Facial Fuel Energizing Face Wash - 30ml (Merak etme, sen de kullanabilirsin! :) )Cildi tazelemek ve uyandırmak için Kafein, vitaminler ve canlandırıcı etkiye sahip turunçgil özleri ile formüle edilmiştir. Daha az tahriş ve daha konforlu tıraş için cildi hazırlar. Çevresel stres faktörlerine karşı cilde direnç kazandırır, yorgun ve donuk görünen cildi tazeler, sağlıklı bir görünüm kazandırır.
Faydaları
İçerikler
Kullanımı
Kullanımı

Islak yüzünüze Ultra Facial nazik yüz temizleyiciyi ya da Facial Fuel canlandıran yüz yıkama jelinimasaj yaparak uygulayın. Bol suyla duruladıktan sonra kuruladığınız yüzünüze Ultra Facial Cream'i uygulayarak 24 saat nemli bir cildin keyfini çıkarın.

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar