%25 İNDİRİMDE SON SAATLER! TÜM SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO, HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY SETİ

Antiaging Bakım Rutini Başlangıç Seti

Etkili anti-aging formüllerimizle kapsamlı yaşlanma karşıtı bakım sunan tanışma seti.
319,00 TL
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 20-05-2022
stokta mevcut
SKU
8690595165349

Antiaging Bakım Rutini Başlangıç Seti

Etkili anti-aging formüllerimizle kapsamlı yaşlanma karşıtı bakım sunan tanışma seti.

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Çok sevilen anti-aging formüllerimizle genç göünüm bakım rutinini oluştur. Setin içindeki ürünler: Retinol Micro-Dose Daily Serum (10 ml, Seyahat Boy), Super Multi-Corrective Cream (7 ml, Seyahat Boy), Super Multi-Corrective Eye Zone Treatment (1.5 ml, Deneme Boy), Clearly Corrective Dark Spot Solution ( 4 ml, Seyahat Boy).
Faydaları
Retinol Micro-Dose Daily Serum: Yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini hedefleyen günlük serumumuz, kırışıklıkların görünümünü azaltır, cildi sıkılaştırır, cilt tonunu eşitler ve cilt dokusunun görünümünü düzeltir.  İçeriğindeki saf retinol ciltteki hücre yenilenmesini teşvik ederken, peptit ve seramidler cildi korur ve cildin sıkılığını artırmaya yardımcı olur.  Super Multi-Corrective Cream: 7 farklı yaşlanma karşıtı etki sunan formülümüz cilde toparlanmış bir görünüm verir, pürüzsüzleştirir, cilt dokusunun görünümünde gelişme, sıkılaşmış ve cilt tonu eşitlenmiş bir görünüm sağlar, parlaklığı arttırır ve daha genç görünen bir cilt için elastikiyet hissi kazandırır. Super Multi-Corrective Eye Zone Treatment: Gözün 4 bölgesine anti-aging bakım uygulayan formülümüz kaş bölgesine daha kalkık bir görünüm verir, göz kapağına pürüzsüz bir görünüm sağlar, kaz ayaklarının görünümünü azaltır ve göz altındaki koyu halka görünümünü azaltarak aydınlık bir görünüm sağlar Clearly Corrective Dark Spot Solution: Cilt dokusu ve leke görünümünü iyileştirir. Bir şişe kullanım sonunda kulanıcılarımızın: ** % 97'si hiperpigmentasyonda gözle görülür bir azalma gördü % 97'si koyu lekelerde gözle görülür bir azalma gördü % 87'si akne sonrası izlerde gözle görülür bir azalma gördü ** Sonuçlar, 104 denek üzerinde 12 haftalık bir klinik testte uzman derecelendirmesine dayanmaktadır.
İçerikler
ProxylaneGX

Formülümüz dahilinde, bu patentli yaşlanma karşıtı molekül, daha sıkı görünen bir cilt için cildin elastikiyetini geri kazanmasına yardımcı olur.

%0.1 SAF RETİNOL

Yaşlanma karşıtı serumumuzda saf retinol bulunmaktadır. Saf retinol içeren formülü yenilenmiş ve genç görünümlü bir cilt sağlar.

Kullanımı
Kullanımı

Retinol Micro-Dose Daily Serum: Yüzünüzü temizledikten sonra, Kiehl’s Retinol içeren serumumuzu göz altı ve kaz ayağı bölgesi dahil tüm yüzünüze, göz, göz kapağı bölgesi ve dudaklarla temasından dikkatlice kaçınarak uygulayınız.Yaşlanma karşıtı serumumuz gündüz veya gece kullanımına uygundur.Bu ürünü kullanırken mutlaka SPF içeren güneş koruyucu kullanın ve güneş ışınlarına maruz kalma sürenizi kısıtlayın. Super Multi-Corrective Cream:  Temiz bir yüze uygulamaya özen gösterin. Cildinize eşit miktarda dağıttığınız kremi hafif masaj hareketleri ile uygulayın. Yanak, alın, çene ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle uygulayın. Super Multi-Corrective Eye Zone TreatmentYarım bezelye büyüklüğünde ürünü göz altına, göz kapağına, dış köşelere, kaşların arasına ve üstüne olacak şekilde tüm göz çevresine nazikçe uygulayın. Hafif yapılı formülümüzü gözün dört göz bölgesine masaj yaparak yedirin. •Serumdan sonra, nemlendiriciden önce kullanın. Temiz ve kuru cilt üzerine gece ve gündüz olmak üzere günde 2 kez uygulayın. Clearly Corrective Dark Spot Solution: Uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin. 2-3 damla alarak önce tampon hareketlerle sonra yuvarlak hareketlerle tüm yüzünüze uygulayın. Sabah akşam düzenli kullanılması tavsiye edilir. Gün içinde, üzerine mutlaka yüksek koruma filtreli güneş koruma ürünü uygulanarak cilt korunmalıdır.

Gelecek Daha İyi Hale Getirildi

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar