Amino Acid Conditioner

Normal saçlar için hindistan cevizli saç kremi

Stokta Var1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
135,00
TL
 
  • 75 ml
  • 200 ml
Bu nazik, günlük saç kremi hafif, kremsi dokusu için buğday proteinleri ve amino asitler içerir.Saçı ağırlaştırmadan sağlıklı...
Bu nazik, günlük saç kremi hafif, kremsi dokusu için buğday proteinleri ve amino asitler içerir.Saçı ağırlaştırmadan sağlıklı görünüme sahip bir parlaklık verir. Daha doğal bir his için silikon içermeyen formülümüz, içerdiği saf hindistan cevizi ve jojoba yağları ile saçı daha da güçlendirmek ve şekil verilebilirliğini artırmak için saçın doğal nem dengesini korumaya yardımcı olur.
Kullanım Talimatı: Saçınıza ve saç derinize uygun bir Kiehl's şampuanıyla saçınızı yıkayın ve iyiyce durulayın. Amino Acid Conditioner'ı saç derisine ve saçlara (özellikle de uçlara) nazik bir biçimde sürün ve saçlarınızı tarayın. Birkaç dakika bekledikten sonra durulayın.
Amino Asitler

Amino asitler hafif amfoterik karaktere sahip olup proteinlerin de yapı taşlarıdırlar. Bir yağ alkolü veya yağ asidiyle kimyasal olarak birleştiklerinde temizleyici özelliğe kavuşur.

Buğday Proteinleri

Buğday tanesi özünden çıkan bu yağ, yüksek miktarda esansiyel yağ asidi içeren, antioksidan nitelikli bir yumuşatıcıdır.

Jojoba Yağı

Çöl çalısı Simmondsia Chinensis’in fasulyemsi çekirdeklerinden temin edilir; saçı nemlendirmeye yardımcıdır.

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizinin çekirdeklerinden çıkarılan önemli oranda doymuş bir yağ; nemlendirici.

Yorum yapan 1 kişiden 1 (%100) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
24 Nisan 2017 02:25
nem
saçım daha nemli, şampuanıyla beraber kullandım. ama saç kremine gerçekten ihtiyacınız varsa alın çünkü benim yoktu ama aldım. bir daha saç kremi almam
Ürünün en sevdiğim özelliği: ilk yıkamada etki etmesi

Brand - Banner