Age Defender Power Serum

Erkeklere Özel, Cildi Gözle Görünür Şekilde Toparlayıcı, Kırışıklık Karşıtı Bakım

365,00
TL
 
  • 75 ml
Bu güçlü bakım yaşlanmanın cildinizdeki görünür etkilerine karşı ilk savunma hattını sağlar.
Selvi özü içeren, ultra ince...
Bu güçlü bakım yaşlanmanın cildinizdeki görünür etkilerine karşı ilk savunma hattını sağlar.
Selvi özü içeren, ultra ince dokulu formülü ile yaşlanma karşıtı bakımımız kolayca emilir ve cildin gözle görünür şekilde sıkılaşmasına yardımcı olur.
Daha genç, dinç bir görünüm için kırışıklıkların görünümünü azaltır.
Kullanım Talimatı: Sabah ve akşam temiz cilde küçük ve eşit miktarda uygulayın. Gözle temasından kaçının. Teması durumunda derhal durulayın.
Hidrolize Pirinç Proteini

Antioksidan niteliğiyle bilinir. Cildi dış saldırılara karşı korumaya yardımcı olur.

Hidrolize Soya Proteini

Doğal olarak temin edilen, sebze kökenli, suda çözünür bir protein. Soya ununun enzimler tarafından su ile parçalanmasıyla üretilir. Cilt bakım ürünlerinde kullanıldığında cilde gözle görülür katkıları olur; yumuşatıcı işlevinin yanında pürüzleri ve kırışıklıkları en aza indirmeye de yararı olur. Saç ürünlerinde açıcı işlevinden de faydalanılır.

Yorum yapan 1 kişiden 1 (%100) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
23 Mart 2017 21:48
Hafif Yapili
Urun cok hafif yapili , 1,5 pompa butun yuz icin yeterli oluyor. Oncelikle Kiehls calisanlarina ve web sitesinde yer alan urunle ilgili aciklamalari hazirlayan kisilere urunun ne kadar sure gidecegi konusunda bilgilendirme eklemelerini onemle tavsiye ediyorum cunku ozellikle erkekler bunu bilmiyorlar. Ornek olarak bu urunun bir sisesi sabah aksakm kullanimda en az 4 ay gidiyor. Bir cok erkek kullanici bir adet urunun 1 ayda tukenecegini zannediyor.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Hafif yapili olmasi

Brand - Banner