Age Defender Moisturizer

Erkeklere Özel Sıkılaştırıcı, Kırışıklık Karşıtı Bakım

335,00
TL
 
  • 50 ml
Bu çift etkili yaşlanma karşıtı nemlendiricinin cildi gözle görülür biçimde sıkılaştırdığı, aynı zamanda çizgilerin ve...
Bu çift etkili yaşlanma karşıtı nemlendiricinin cildi gözle görülür biçimde sıkılaştırdığı, aynı zamanda çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
Erkekler için özel olarak formüle edilmiş bakımımız cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.
Keten tohumu özünün soya proteiniyle birleştirilmesiyle formüle edilen bu yaşlanma karşıtı bakım, cildi daha genç ve enerjik görünüm için güçlendirirken cildin elastikiyet ve sıkılığını geliştirmeye yardımcı olur.
Kullanım Talimatı: Sabah ve akşam temiz yüze ve boyuna eşit miktarda uygulayın.
Kafein

Kafeinsiz kahve üretiminin bir yan ürünü olarak doğal yoldan temin edilen kafein; cilt bakımında, şişkinlikleri indirmeye yardımcı olur.

Keten Tohumu Özü

Keten tohumu özü, çeşitli keten türlerinden elde edilen, soluk, sarı renkte, kokusuz bir sıvıdır. Cilt bakımında, yumuşatıcı olarak yaygın biçimde kullanılır.

Salisilik Asit

Ciltteki ölü hücreyi gidermeye yardımcı içerik.

Yorum yapan 1 kişiden 1 (%100) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
23 Mart 2017 21:55
Tatmin edici
Erkeklerin kullanmaktan rahatsiz olmayacagi hos bir kokusu var. Oldukca yogun bir kivami var, kucuk bir miktar yeterli oluyor. Unutmayin bu tur urunler gecip giden yillari geri getirmek icin degil ,yaslanmayi geciktirmek amaciyla kullanilmalidir. En begendigim ozelligi ( erkek kullanicilar icin onemli ) kesinlikle yuzde parlama yapmiyor. Piyasada satilan diger anti-age ozellikli urunler az da olsa parlama yapiyor. Bir adet urun ortlama 3 ay gidiyor.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Yuzde parlama yapmamasi

Brand - Banner