Activated Sun Protector™ SPF30 Water-Light Lotion

   İnce yapılı SPF30 yüz ve vücut için uygun günlük güneş koruması

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    219,00
    TL
    • 150 ml

    Yüz ve vücut için günlük kullanıma uygun nemlendirici özellikli SPF30 faktörlü güneş koruma losyonu; güneş yanıklarına karşı...

    Yüz ve vücut için günlük kullanıma uygun nemlendirici özellikli SPF30 faktörlü güneş koruma losyonu; güneş yanıklarına karşı gelişmiş koruma sağlıyor. Antioksidan özellikli E vitamini içeren formülümüz cildi nemlendirirken serbest radikallere karşı koruma sağlar. İnce yapılı formülümüz hafif dokusu ve su gibi yapısıyla hızlı ve kolayca emilir. Suya dayanıklıdır. Hassas ciltler için test edilmiştir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Komedojenik değildir.

    Kullanım Talimatı Güneşe çıkmadan 15 dakika önce uygulayın. Gün boyu güneşe maruz kalınan durumlarda, en az iki saatte bir yeniden uygulayın. Yüzdükten sonra 80 dakika içerisinde uygulayın. Durulandıktan sonra hemen tekrar uygulayın.
    E Vitamini

    Bitki yapraklarında, tahıl özü yağlarında ve sütte doğal olarak oluşan E vitamini önemli bir antioksidan olmanın yanında nemlendirici özelliklere sahip de bir serbest radikal temizleyicidir.

    Brand - Banner