DÜNYA GÜNÜNE ÖZEL 5'Lİ RUTİN SET HEDİYE!

ULTA FACIAL NEMLENDİRİCİ %25 İNDİRİM İLE 639 TL!


KIEHLS.COM.TR'DEN ALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN 10 HARİKA NEDEN


Kiehl’stan gönül rahatlığıyla online alışveriş yapabilmen için sana hangi hizmetleri sunduğumuzu bilmek ister misin?
Kiehl’s olarak, 1851 yılından bu yana eczacılığa dayanan bilimsel deneyimlerimiz ve doğadan aldığımız ilhamla, cilt bakımında fark yaratacak formüller geliştirmeye devam ediyoruz. Üstelik memnuniyet odaklı bu yaklaşımımızın kapsamı yalnızca formüllerimizle de sınırlı değil!


1. Her Alışverişinde, İkonik Ürünlerimizden Oluşan Deneme Boyu Seti Hediye Ediyoruz!

Doğa ve bilimin ortaya koyduğu benzersiz formüllerimiz söz konusu olduğunda onca çeşit ürün arasında kararsız kalmana fazlasıyla hak veriyoruz! Müşteri odaklı anlayışımız dolayısıyla da deneyimleyebildiğin kadar formülümüzü deneyimlemeni istiyoruz. Hem seni kararsızlıktan kurtarmak hem de ikonik Kiehl’s formüllerimizin gücünü keşfetmeni sağlamak adına sana cezbedici bir teklifimiz var: Sen her zaman kullandığın Kiehl’s ürünlerini sepetine ekle, biz ise merak ettiğin diğer formüllerimizi deneme boyu seti halinde sana hediye edelim! Sence de daha yakından tanışmamız için harika bir fırsat değil mi?

2. Kiehl’stan Satın Alacağın Tüm Ürünlerde 28 Gün Memnuniyet Garantisi Sağlıyoruz!

Doğanın sunduğu değerlerin, 170 yılı aşkın uzmanlık ve bilimsel yöntemler ile buluşmasından doğan formüllerimizin gücüne güveniyoruz! Ürünlerimizin etkisini tam anlamıyla görebilmen için 4 haftalık bir zamana ihtiyaç olduğuna inanıyoruz ve senin de bu güçlü formülleri gönül rahatlığıyla deneyimleyebilmen adına tüm ürünlerimizde memnun kalmadığın takdirde 28 gün içinde koşulsuz iade hakkı sağlıyoruz!

3. Online Özel Teklifler ile Sana Özel Fırsatlar Sunuyoruz!

Kiehl’stan alışveriş yaptığın her an avantajlı fırsatlarla karşılaşman mümkün! Peki, hepsinin ötesinde sadece sana özel fırsatlara sahip olmaya ne dersin? Bunun için yapman gereken oldukça basit: Online özel teklifleri kaçırmamak için kiehls.com.tr ya da Kiehl’s uygulaması üzerinden bizi takip etmeye devam etmek! Sonrasında ise sana özel tekliflerimizi değerlendirmeye başlayabilirsin!

4. Canlı Destek Hizmetimiz ile Sana Yardımcı Olmak için Her An Hazırız!

Kiehl’stan yapacağın online alışverişler sırasında aklına takılan tüm soruları cevaplamak için her an buradayız! Aradığın ürünü bulamadığında ya da herhangi bir konuda bilgi almak istediğinde, ekranın sağ alt köşesinde yer alan “Canlı Destek” ikonuna tıklaman yeterli!

5. 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinde Ücretsiz Kargo Hizmeti Sağlıyoruz!

Kiehl’stan yapacağın 500 TL ve üzeri online alışverişlerde kargo ücretsiz! Sen sadece Kiehl’s ürünlerini sepetine ekle ve siparişini oluştur. Biz de ürünlerini ücretsiz teslimat ile sana ulaştıralım!

6. Yüzde 100 Güvenli Ödeme Sistemimiz ile Kişisel Verilerini Koruma Altına Alıyoruz!

Güvenliğini en az senin kadar önemsiyoruz! SSL sertifikasına sahip kiehl's.com.tr web sitemizden verdiğin tüm siparişler, şifreli bir kanal üzerinden bize ulaşıyor. Ve ayrıca ödeme sırasında girdiğin kredi kartı bilgileri de bu sistem sayesinde uçtan uca koruma altına alınıyor.

7. Cildine En Uygun Ürünü Seçebilmen için Online Cilt Analizi Hizmeti Veriyoruz!

Cilt bakımında tercih edilen ürünler ve belirlenen rutin cilt tipine, hassasiyet düzeyine, cilt problemlerine ve elde edilmek istenen görünüme göre kişiden kişiye farklılık gösteriyor. Bu da doğru ürüne karar vermeyi biraz zorlaştırabiliyor. Tam da bu noktada ihtiyaç duyduğun uzman desteği ise web sitemizde seni bekliyor! Sen de alışverişe başlamadan önce cildine en uygun formüllerimizi öğrenmek ve cilt bakımının püf noktaları hakkında bilgi almak için Online Cilt Analizi randevunu oluşturabilirsin. Bu sayede Canlı Video Destek hizmetimiz aracılığıyla uzmanlarımızla buluşabilir ve ücretsiz cilt analizi imkanımızdan faydalanabilirsin!

8. Rutin Bulucu ile Doğru Cilt Bakım Rutinini Oluşturmana Yardımcı Oluyoruz!

Cilt bakımı rutinini bizimle birlikte oluşturmaya ne dersin? Cevabın evet ise hemen Rutin Bulucu hizmetimizi kullanmaya başlayabilirsin! Burada cildinin ihtiyaçlarını anlamamız adına sana yönelttiğimiz sorular bulunuyor. Yapman gereken ise sadece bu sorulara en doğru cevapları verip “Rutinimi Oluştur” butonuna tıklamak. Bu işlemin ardından sana en uygun formüllerimizi ve bu formülleri içeren cilt bakım rutinini nasıl uygulaman gerektiğini görüyor olacaksın!

9. Kiehl’staki Fırsatları Kaçırmamak için e-bülten Aboneliği Hizmetimizden Faydalanabilirsin!

Kiehl’s olarak her geçen gün yepyeni formüller geliştirmeye ve birbirinden avantajlı fırsatlar yaratmaya devam ediyoruz. Attığımız her yeni adımı ise e-bülten servisimiz üzerinden Kiehl’s ailemizin değerli üyeleri ile paylaşıyoruz. Sen de bu ailenin parçası olarak tüm yenilik ve etkinliklerimizden haberdar olmak ve sana özel tekliflerimizi değerlendirmek istersen, e-bülten servisimize hemen kayıt olabilirsin!

10. İhtiyaç Duyduğun Her An Senin için Buradayız!

Ürün seçimi yaparken, alışveriş sırasında ya da ürünlerimizi kullanma aşamasında… İhtiyaç duyduğun her an aklına takılan tüm sorular için bize kolayca ulaşabilirsin! Dilersen öncelikle web sitemizde yer alan Sıkça Sorulan Sorular alanımıza bir göz atabilirsin. Eğer buradaki cevaplardan daha fazlasına gerek duyuyorsan, Müşteri Hizmetlerimize danışmak için [email protected] adresimize mail gönderebilirsin. Ve ayrıca, hafta içi her gün 08:00-17:00 arasında 0850 210 54 57'yi arayarak da bize ulaşman mümkün!